2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

geliniyle gurur duyanlarda var onların hakkını yemeyelim koca yürekli anneler ben alıştım kimseye onların ailesinden tavsiyeler vermiyorum yüzü değişiyo sen bosver bildiğini yap diyo kalıyorum öyle
Tabiri caizse he he deyip bildiğini yapmak gerekiyor.Kafaya takmaya değmez.

İnşallah üzülme inşallah seninde güzeller güzeli bir yavrun olur

Aminn kuşum amiiinn sen ne durumdasın silikleşti mi testlerin çatlattın mı yumoşları

Benim dün uygulamaya göre yumurtlama günümdü değerlendirdik ama karnımda bi şişkinlik var bu normal mi ? Birde 1-2 gün daha değerlendirmelimiyiz sizce ?

O uzayan şeyi bi ben göremiyorum sanırım hahah, daha doğrusu dikkat etmiyorumdur muhtemelen

herkese merhabaa 1 haftadır aşırı gaz problemim var 3 gündürde ishal ve mide yanması var bat tarihi 2 ağustos belirtli olabilir mi sizce ?

Benim dün uygulamaya göre yumurtlama günümdü değerlendirdik ama karnımda bi şişkinlik var bu normal mi ? Birde 1-2 gün daha değerlendirmelimiyiz sizce ?
Benimde dün uygulumaya göre yumurtlama günümdü 29 undan sonra bi daha yapmadım bişey. Gebelik olduysa bile Herhangi bir belirti için çok erken bence . Benim reglime 13 gün var sabretmeye çalışcam.

merhaba

acil bir şey sormak istiyorum. bugün kan testi verdim sonuç 40.4 çıktı adetim 3 gün gecikti 3 gündür bel ve kasık ağrısı çekiyorum daha yeni olduğu için mi yoksa ekstra bir durum mu vardır. Bu durumu yaşayanlar oldu mu

Benimde öyle canım gelen giden yok sat ve bat aynıydı zaten ikimizin de akıntı bende de devam ve göğüslerim çok ağrıyor ağırlaştı 2 gün önce idrar testi negatif çıktı beklemedeyim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…