2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar benim yumurtlamam dün görünüyordu. Ama ben hiç ağrı falan hissetmedim. Yumurtlama akıntım vardı. O da cumartesi günü durdu.
Acaba ben erken mi yumurtladım yoksa çatlama olmadı mı?
Denemelere başladığımızdan beri her yumurtlamayı hissediyordum. Yumurtlama olduğu halde hissetmeme durumu olabilir mi acaba? İnşallah öyledir😬

Kızlar benim yumurtlamam dün görünüyordu. Ama ben hiç ağrı falan hissetmedim. Yumurtlama akıntım vardı. O da cumartesi günü durdu.
Acaba ben erken mi yumurtladım yoksa çatlama olmadı mı?
Denemelere başladığımızdan beri her yumurtlamayı hissediyordum. Yumurtlama olduğu halde hissetmeme durumu olabilir mi acaba? İnşallah öyledir😬
Ayy bu yumurtlama olayını bende tam çözemedim. Uygulamadaki çatlama günümden 5-6 gün önce adet olacakmışım gibi bi ağrı oldu. O gün yumurtladım mı demek?? Yoksa çatlama mı oldu?? Bilen bacılar beni de aydınlatın noluuur:skandal:

Mağlesef mınnoslarım 😊 gece terledım baya atesım dustu zaten ıkı gune gelır benımkıler sanırım.bıdakı testı persembe yaparım ancak gelmezse benımkıler🥰 melisaa93 melisaa93 A Afratafrac Mervenur277 Mervenur277 fnd_50 fnd_50

Eklentiler

• IMG_0767.jpeg
    IMG_0767.jpeg
    16,9 KB · Görüntüleme: 44
Ayy bu yumurtlama olayını bende tam çözemedim. Uygulamadaki çatlama günümden 5-6 gün önce adet olacakmışım gibi bi ağrı oldu. O gün yumurtladım mı demek?? Yoksa çatlama mı oldu?? Bilen bacılar beni de aydınlatın noluuur:skandal:
Benim normalde adet olduğum günle yumurtlama ağrısı yaşadığım gün, ovulasyon yaptıysam yine o da tutarlıydı uygulamayla.
Geçen ay uzun zamandır olmamıştı 28 günde geldi adet. 2 gün gecikerek. Acaba bu ayda mı 28 günde olacak diycem ama uzayan akıntım bitti ağrı olmadan🙄
Bilen anlayan fikri olan var mı?

İnşallah bu testin negatifide yanlış sonuç veriyodur.
Bebısım zaten ilişkinin uzerınden 7 gun gectı daha olsada cıkmazda,adet belırtısı gelınce umudu kestım terledım cok gece vede gogus agrım azaldı.o yuzden bıdahakı maclara bakcaz artık artık hıc onemsemıyorum zaten😊nenzaman hayırlıysa oyle olsun❤️

Benim normalde adet olduğum günle yumurtlama ağrısı yaşadığım gün, ovulasyon yaptıysam yine o da tutarlıydı uygulamayla.
Geçen ay uzun zamandır olmamıştı 28 günde geldi adet. 2 gün gecikerek. Acaba bu ayda mı 28 günde olacak diycem ama uzayan akıntım bitti ağrı olmadan🙄
Bilen anlayan fikri olan var mı?
Ağrısız çatladı belkide bu ay canım ☺️

X