2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

IMG_2430.png

Ateşden anlayan kızlarım 0.1 düşüş adet düşüşü diyebilir miyiz adetim 2 gün gecikti

Benimde öyle canım gelen giden yok sat ve bat aynıydı zaten ikimizin de akıntı bende de devam ve göğüslerim çok ağrıyor ağırlaştı 2 gün önce idrar testi negatif çıktı beklemedeyim bende
Her şeyimiz aynı göğüs şişkinliği ve ağrısı bende de var + kalp çarpıntım oluyor 3-4 gündür ilgisi var mı bilmiyorum. Umarım ikimizinki de bebistirr. Benim testimde dün negatif çıktı ama geç döllenme olabilir diye avutuyorum kendimi 🙏🏻

Şeffaf akıntım var benimde gebelikten ziyade yumurtlama olmuşmudur onun etkisimidir şişkinlik merak ediyorum sadece bilgisi olan paylaşabilir mi😍

merhaba

acil bir şey sormak istiyorum. bugün kan testi verdim sonuç 40.4 çıktı adetim 3 gün gecikti 3 gündür bel ve kasık ağrısı çekiyorum daha yeni olduğu için mi yoksa ekstra bir durum mu vardır. Bu durumu yaşayanlar oldu mu
Merhaba hayırlı olsun yerleşme ağrılarıdır diye düşünüyorum 🙏🏻

merhaba

acil bir şey sormak istiyorum. bugün kan testi verdim sonuç 40.4 çıktı adetim 3 gün gecikti 3 gündür bel ve kasık ağrısı çekiyorum daha yeni olduğu için mi yoksa ekstra bir durum mu vardır. Bu durumu yaşayanlar oldu mu
Reglin 3 gün gecikince mi çıktı 40 beta canım? Geç döllenme olmuş belliki ☺️ Ağrılarında normal bence bir sıkıntı yok. 2 gün sonra aynı yerde aynı saatlerde kan ver artışı önemli canım. Hayırlı olsun İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🥰

Reglin 3 gün gecikince mi çıktı 40 beta canım? Geç döllenme olmuş belliki ☺️ Ağrılarında normal bence bir sıkıntı yok. 2 gün sonra aynı yerde aynı saatlerde kan ver artışı önemli canım. Hayırlı olsun İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🥰
şuan 2 haftalık gibi duruyor geç döllenmenin bir zararı olmaz değil mi?

Aminn kuşum amiiinn🙏🏻 sen ne durumdasın silikleşti mi testlerin çatlattın mı yumoşları 🐣
Evet canım silikleşti. 2 kere denedik bakalım tutrar mı. Önce sancım yok demiştim sonrasında gün boyu sancım oldu çatladı herhalde o ara. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar olur🙏 aynı günler denedik inşallah tutturmuşuzdur

Evet canım silikleşti. 2 kere denedik bakalım tutrar mı. Önce sancım yok demiştim sonrasında gün boyu sancım oldu çatladı herhalde o ara. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar olur🙏 aynı günler denedik inşallah tutturmuşuzdur
Senin için ger sayım başladı o zaman😍 hangi gün silikleşti dün mü?

İnşAllah ikimizde o doktor gibi doktorlara denk geliriz canım🤲🏻😍 ben kist kontrolüne gitmiştim orada beni gebelik denemeye ikna etti o ay hamile kaldım güzel anılara vesile oldu sağolsun ☺️ İnşAllah yine nasip olur 🤲🏻😍
Ya işte olacağı varsa oluyor. İnşallah en kısa zamanda yeniden güzel bir yolculuğa başlarsın. Doğru zamanda sağlıkla gelsin inşallah. Öyle güzel evlatlarımız olsun ki ahlaklı,temiz kalpli, zeki, akıllı, sağlıklı biz bu yola bunun için mi baş koyduk dedirtmesin. Bişeyleri çok isterken de korkuyorum, eksik dilemekten, yanlış dua etmekten...
En güzeli olsun 🙏

Kızlarım bn bugun kalp atışını duydum çok şukur 🙏karından
Sata gore 7+4 fakat geç döllenme 6 haftalık dedi
Bıkaç kan tahlılı verdım

6 cmlik kistım oylece duruyor😔
Folikul degıl kanamalı kist dedi, kötu bısey demedı ama bakıcaz takıp edıcez dedi, 1 hafta sonraya cagrdı, yıne bıkaç tahlıl istıcem dedi

Ya işte olacağı varsa oluyor. İnşallah en kısa zamanda yeniden güzel bir yolculuğa başlarsın. Doğru zamanda sağlıkla gelsin inşallah. Öyle güzel evlatlarımız olsun ki ahlaklı,temiz kalpli, zeki, akıllı, sağlıklı biz bu yola bunun için mi baş koyduk dedirtmesin. Bişeyleri çok isterken de korkuyorum, eksik dilemekten, yanlış dua etmekten...
En güzeli olsun 🙏
O kadar haklısın ki ☺️ Rabbim kalbimizi biliyor doğru düzgün dillendiremesekte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere İnşAllah 🤲🏻😍 bir bebeğin anne rahmine düşeceği vakit geldiyse rabbim her şeyi çok güzel ayarlıyor onu gördüm ben☺️Yoksa üff ne çocuğu ya ben alamam o sorumluluğu diyen safın biriydim ☺️

Kızlarım bn bugun kalp atışını duydum çok şukur 🙏karından
Sata gore 7+4 fakat geç döllenme 6 haftalık dedi
Bıkaç kan tahlılı verdım

6 cmlik kistım oylece duruyor😔
Folikul degıl kanamalı kist dedi, kötu bısey demedı ama bakıcaz takıp edıcez dedi, 1 hafta sonraya cagrdı, yıne bıkaç tahlıl istıcem dedi
Çok şükür bebeğine ruhu gelmiş 😍 artık iki canlısın canım benim. Olumsuz tüm düşünceleri at kafandan. İnsanlar ne şartlarda çocuk doğuruyor sen bu kist fln hiç birine takılma ☺️ Rabbim ömür verdiyse gerisi önemli değil biliyorsun ☺️

X