2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde öyle canım gelen giden yok sat ve bat aynıydı zaten ikimizin de akıntı bende de devam ve göğüslerim çok ağrıyor ağırlaştı 2 gün önce idrar testi negatif çıktı beklemedeyim bende
Her şeyimiz aynı göğüs şişkinliği ve ağrısı bende de var + kalp çarpıntım oluyor 3-4 gündür ilgisi var mı bilmiyorum. Umarım ikimizinki de bebistirr. Benim testimde dün negatif çıktı ama geç döllenme olabilir diye avutuyorum kendimi

Şeffaf akıntım var benimde gebelikten ziyade yumurtlama olmuşmudur onun etkisimidir şişkinlik merak ediyorum sadece bilgisi olan paylaşabilir mi

Merhaba hayırlı olsun yerleşme ağrılarıdır diye düşünüyorum

Reglin 3 gün gecikince mi çıktı 40 beta canım? Geç döllenme olmuş belliki Ağrılarında normal bence bir sıkıntı yok. 2 gün sonra aynı yerde aynı saatlerde kan ver artışı önemli canım. Hayırlı olsun İnşAllah sağlıkla kucağına alırsın

şuan 2 haftalık gibi duruyor geç döllenmenin bir zararı olmaz değil mi?

Aminn kuşum amiiinn sen ne durumdasın silikleşti mi testlerin çatlattın mı yumoşları
Evet canım silikleşti. 2 kere denedik bakalım tutrar mı. Önce sancım yok demiştim sonrasında gün boyu sancım oldu çatladı herhalde o ara. İnşallah hayırlı güzel sonuçlar olur aynı günler denedik inşallah tutturmuşuzdur

Senin için ger sayım başladı o zaman hangi gün silikleşti dün mü?

İnşAllah ikimizde o doktor gibi doktorlara denk geliriz canım ben kist kontrolüne gitmiştim orada beni gebelik denemeye ikna etti o ay hamile kaldım güzel anılara vesile oldu sağolsun İnşAllah yine nasip olur
Ya işte olacağı varsa oluyor. İnşallah en kısa zamanda yeniden güzel bir yolculuğa başlarsın. Doğru zamanda sağlıkla gelsin inşallah. Öyle güzel evlatlarımız olsun ki ahlaklı,temiz kalpli, zeki, akıllı, sağlıklı biz bu yola bunun için mi baş koyduk dedirtmesin. Bişeyleri çok isterken de korkuyorum, eksik dilemekten, yanlış dua etmekten...
En güzeli olsun

Kızlarım bn bugun kalp atışını duydum çok şukur karından
Sata gore 7+4 fakat geç döllenme 6 haftalık dedi
Bıkaç kan tahlılı verdım

6 cmlik kistım oylece duruyor
Folikul degıl kanamalı kist dedi, kötu bısey demedı ama bakıcaz takıp edıcez dedi, 1 hafta sonraya cagrdı, yıne bıkaç tahlıl istıcem dedi

O kadar haklısın ki Rabbim kalbimizi biliyor doğru düzgün dillendiremesekte hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin bizlere İnşAllah bir bebeğin anne rahmine düşeceği vakit geldiyse rabbim her şeyi çok güzel ayarlıyor onu gördüm benYoksa üff ne çocuğu ya ben alamam o sorumluluğu diyen safın biriydim

Çok şükür bebeğine ruhu gelmiş artık iki canlısın canım benim. Olumsuz tüm düşünceleri at kafandan. İnsanlar ne şartlarda çocuk doğuruyor sen bu kist fln hiç birine takılma Rabbim ömür verdiyse gerisi önemli değil biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…