2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ben de duphaston alıcam da. Doktor mu yazmalı illa Duphastıon u? Ben kendim gidip eczaneden alsam olur mu?

Kızlar bu arada ben Bayramın ilk günü tatile gidiyorum. 2 Temmuz tarihinde döneceğim. Büyük ihtimalle de biraz her şeyden uzaklaşacağım için mesajların hiç birine bakma fırsatı bulamayacağım. Bayramda isim yazdıranlar olabilir, o kişilerin isimlerini tabloya döndüğümde ekleyeceğim. Ancak bu mesajımı görmeyebilirler.

Bu mesajımı gören ve bayramda siteye girecek arkadaşlar olursa, neden ismim yazılmadı falan diyen kişiye durumu izah ederseniz sevinirim 😂 Azıcık bekleyecekler.
Canım beni de yazabilir misin sat 26.06 bat 23.07

Kızlar bu arada ben Bayramın ilk günü tatile gidiyorum. 2 Temmuz tarihinde döneceğim. Büyük ihtimalle de biraz her şeyden uzaklaşacağım için mesajların hiç birine bakma fırsatı bulamayacağım. Bayramda isim yazdıranlar olabilir, o kişilerin isimlerini tabloya döndüğümde ekleyeceğim. Ancak bu mesajımı görmeyebilirler.

Bu mesajımı gören ve bayramda siteye girecek arkadaşlar olursa, neden ismim yazılmadı falan diyen kişiye durumu izah ederseniz sevinirim 😂 Azıcık bekleyecekler.
Tatilden bebişle dönersin İnşAllah 😍🤲🏻

Kankiler ben inofolic kullanıyordum bugün bitti kullanmaya devam etmeli miyim? Folik asit için kullanayım diye düşünüyorum ama emin olamadım yumurtlama geçti sonuçta

@gunes050 R reyhani500 @Boldi selam hanımlar özellikle sizi yazdım çünkü hepimizin beklediği regl tarihi aynı gün :) geçen hafta benim takvimde yumurtlama haftası gösteriyordu zaten akıntıdan da belli oluyor çok. Sadece 3 kez deneyenildik eşim ankaraya gitti ve yumurtlama haftası bitti benim :) akıntı da direk kesildi. şimdi beklemedeyim belirti arıyorum hep keşke kaşığım ağrısa keşke midem bulansa keşke akıntı gelse falan diye :) içimden söyleyip duruyorum

Sizler n’aptınız burdan haber verelim birbirimize belirtisi başlayan olursa :)
Kuzum ben gün aşırı denedim ve adetime 11 gün var daha farklı bir belirti sezmedim daha erken sanırım adete yakın olduğunda haberleşelim 😍😍😍😍

Kızlar bugün adetimin 10. günü, o ulaştım testi yapmaya başlayacağım, hangi saatlerde daha doğru sonuç veriyordu ona göre aynı saatte yapayım her gün, bı de günde bir mi yapayım iki mi sizce?

Ya ben de duphaston alıcam da. Doktor mu yazmalı illa Duphastıon u? Ben kendim gidip eczaneden alsam olur mu?
Duphastonu bana doktorum kendisi yazıyot canım yumurta takibi yapıyor çatlama oldugu gün başıyorum içmeye günde 1 defa 1 hafta boyunca ama kimi doktorlar günde 2 defa 10 gün içiriyor canım

Kızlar selam naber okulun kapandığı cuma günü kötüleştim boğaz ağrısı halsizlik ve ateş iki gün boyunca mahvoldum antibiyotik tedavisi gördüm bir hafta yumurtlama haftama denk geldi sanırım bilmiyorum çünkü bu ay takip yapmayacağımı söylemiştim :) neyse ben iyileşir gibi oldum sonra oğlum mahvoldu beş gün düşmeyen inatcı ateş boğaz ağrısı. Mahvoldum günlerce Allahım kimseye çözümsüz dert hastalık vermesin çocuk gözümün önünde tir tir titriyor ama 41 derece ateşle yanıyor antibiyotik tedavisi falan hiçbiri fayda etmedi en sonunda hastaneye yatış yaptık iki gün damardan ilaç aldı bugün çıktık hastaneden kanda enfeksiyon çıktı değer sınırı 5 olması gerekirken 89 çıkmıştı. Bugün hastaneden çıktık ama hala kanda enfeksiyon var. Evde antibiyotik tedavisine devam. Şu sıra salgın varmış aman dikkat edin kızlar. Okulun son günleri öğrencilerim ateşlenip hastalanmaya başlamıştı hepimiz geçirmiş olduk. Bu ay da böyle geçmiş olur sanırım. Allah hayırlısını versin. O ne zaman uygun görürse o zaman olsun inşallah. Sizler napıyorsunuz @Papatyamaviss @TASUU @deeppinks @Safransari @imagination forever A Afratafrac savascii savascii melegim can melegim can @cnlrm @simurgggg @Tikabasa destinesiaa destinesiaa melisaa93 melisaa93 @bebekheyecani ve diğer kızlar ❤️
Ayyyy çok çok geçmiş olsun canım. Rabbim oğluşuna biran önce şafi ismiyle şifasını göndersin inşallah 🤲 sizde kendinize dikkat edin canım tekrardan almayın aile içerisinde geziyor bu hastalık çünkü. Bebişte vaktini zamanını bekliyor hayırlı şekilde en kısa zamanda gelsin imi🤲

X