2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben sabah test yaptım 😀 ağrım olduğu zaman yumurtlama olduysa daha 7. Gün 😀 ilk yaptığımda 10 dk içinde gölge gibi bişey gördüm bekledikçe koyuldu bilemiyorum tabi daha çok erken
Ay evet görünüyor ama bu testin kuruma çizgisine de çok benziyor o yüzden şimdililk heveslenmeyelim. 💕 Ama insanı heyecanlandırıyor da 😂

Bebişim öncelikle inşallah bebiş vardır. Sonrasında da ne diyorduk müdahale edemediğimiz şeylere gereksiz yere üzülmek yok. Şayet eşin giderse bir sonraki ay denersiniz en kötü. Bu dünyanın sonu değil, sıkma kendini. Ya da atla yumurtlama günelrinde sen git İstanbula. 😂 günü birlik, otel odası kiralayın.
😃😃😃 şu kadar pozitif olsam ne güzel uçak biletleri de uçak gibi uçuyor 😃😃😃 bide bana iş teklifi geldi cuma günü gidip mülakata giricem

Patronlar değil arkadaşları senin eşin hamile değil nasılsa çocukta yok sen git diyorlar ya ben nasıl yapıcam çocuğu
Ay Allahım bu nasıl bi düşünce buna eşinin tepki göstermesi lazım evet bi çocuğunuz yok evet belki şuan hamile değilsin ama omunda bir ailesi eşi var ay sinir oldum şuan

Ay evet görünüyor ama bu testin kuruma çizgisine de çok benziyor o yüzden şimdililk heveslenmeyelim. 💕 Ama insanı heyecanlandırıyor da 😂
Evet canım bende o yüzden çok heveslenmedim ama test geldiği ilk gün yaptım bide dün yaptım hiç kuruma çizgisi olmadı o yüzden bir tık heves güzel heycanlandırıyor beni umudumuzu taze tutalım 😀😀😀

Ay Allahım bu nasıl bi düşünce buna eşinin tepki göstermesi lazım evet bi çocuğunuz yok evet belki şuan hamile değilsin ama omunda bir ailesi eşi var ay sinir oldum şuan
Evet bende öyle şimdi sordum eşime ne zaman gitmeni istiyorlar diye hemen dedi bende tamam kabul et git dedim en fazla 20 gün duracakmış adete 9 gün var yumurtlamam da artık 14.günde falan olsa yetiyo yani

X