2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Adetimden bi gün önce idrarda cikmisti 2 gun gecti daha belirtilerim bile yeni cikiyor goguslerim sizliyo kasiklarim batiyor
Şimdi idrar testi yaptığında öncekinden koyu çıkıyor mu? Burda kızlar idrar testiyle de koyulaşma takip ediyorlar. Günden güne Koyulaşma oldukça sağlıklı giiibi oluyor kuzum. Tabi en doğrusunu doktorum bilir de.

Bana yazan kızlar çok çok sağolun iyiki varsınız hepinizin mesajını okudum toplu olarak cevab yazıyorum.Ultrasonla baktı çocuk iyi kalbi vuruyor azcık büyümüş hastaneye yatırdı beni kanama olursa gelicem doktor dedi..Vitamin d çok düşük çıkmış belki ondan ola bilir dedi.Allah büyük her şey onun elinde
sağlıkla gelecek bebeğin inanıyorum canım benim 🤲🏻 Sen dinlen hep hiç zorlama kendini

Tamam canım sen içini ferah tut değerin haftana göre çok güzel ☺️ Henüz kese görmemende çok normal ☺️ Doktoru değiştirme imkanın varsa değiştir canım
Yani bu da düserse diye cok kaygiliyim 3 tane 9 haftalik kaybm var 🥺 cok şukur 2 kizim var ama acaba erkekler mi yasamiyor diye dusunmeye basladim artik hocaya gidip görüncem yarin kilit kitleniyormus sanirim

Doğrudur ilk iğnemde 14.cü gün hastamolmuştum şimdi hala yok ilkinde böyle belirtilerim olmamıştı ondn tuhaf geldi sonucun ne olmuştu sizin peki
Malesef olmadı kuzum. Sadece 3-4 güne kadar gecikme yaşadım. İdrar testim hep negatifti. Ama ben umutluydum çünkü belirtilerin hepsini yaşadım. Malesef sonraki aylara kaldı kuzum. Üstelik ben aşılama da oldum iki iğnemde de. En güzeli test yapman canım. Umarım bebişin seninledir canımm.

Malesef olmadı kuzum. Sadece 3-4 güne kadar gecikme yaşadım. İdrar testim hep negatifti. Ama ben umutluydum çünkü belirtilerin hepsini yaşadım. Malesef sonraki aylara kaldı kuzum. Üstelik ben aşılama da oldum iki iğnemde de. En güzeli test yapman canım. Umarım bebişin seninledir canımm.
Peki adet iğneden sonraki 14 gündemi oldun bu iğneden sonra 10 yada 14 günde diyo olurinur diye inşalşah senin içinde herşey güzel olur

Bana yazan kızlar çok çok sağolun iyiki varsınız hepinizin mesajını okudum toplu olarak cevab yazıyorum.Ultrasonla baktı çocuk iyi kalbi vuruyor azcık büyümüş hastaneye yatırdı beni kanama olursa gelicem doktor dedi..Vitamin d çok düşük çıkmış belki ondan ola bilir dedi.Allah büyük her şey onun elinde
Korkma canm kahverengı lekeler normal karsılanıyor genelde.Sen ıcını ferah tut ki çocukta etkılenmesın.dualarımız senınle

Yok aşkım ne sıkıntısı olcak hoplayıp zıplamayan sonuçta aşırı derecede
Ooo ben çok severim oynamayı ama dikkat ederim 😃 bide ben ne zaman test yapsam 9 gün kaldı 17.günde gördüm yumurtlama 28 günde bir adet oluyorum heralde yapsam da çıkmaz

X