2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Oy kusummmmmmmmm nasıl mutlu oldum anlatamam Allah im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Samsunda olacak ilk kontrolün di mi?
Yumurtlaman ne zamandı hatirliyor musun tarihini bu ay özel birsey yaptın mı. Cokkkk sevindim kuzum benim 🥰🥰🥰
Evet kuzum medical e gitcem. Yumurtlama vs hiç bakmadım kuzum çünkü evimizde değiliz bi kaç ilişki oldu sadece kaçak göçek 🙈

Amin kuzum inşallah🙏 vallahi 24.günden itibaren vardı Regl olcam dedim hep
Benim 15 gün erken mi bu belirtiler bendede var 1 haftadır 4 gün önce ağrıdı hasta olcam sandım olmadım 2gün önce yine ağrıdı bugünde arada giriyo ağrı sol göğsüm acıyo sadece amaa hala yok bilemedim

Benim 15 gün erken mi bu belirtiler bendede var 1 haftadır 4 gün önce ağrıdı hasta olcam sandım olmadım 2gün önce yine ağrıdı bugünde arada giriyo ağrı sol göğsüm acıyo sadece amaa hala yok bilemedim
Vallahi kuzum ben ihtimal vermiyordum çünkü gerçekten çok az ilişki oldu 🙈

Niqu Niqu kuzum korkma lütfen. Doktora gidin bilgi ver doktoruna böyle durumlarda ilaç veriyorlar sen daha iyi bilirsin hemşiresin zaten 😌 dualarım seninle kuzum 🙏

Selamun aleykum kizlar 🌸
Bu gun 4+3 üm betahgc 566 çıktı normal mi ?
Dr karindan ultrasonda kese goremedi dış gebelik olabilir dedi 🥺
Sizler ne düşünuyorsunuz ??

A Afratafrac ne güzel bir rüya Allah hayra çıkarsın canım inşallah güzel haberler alacağız en kisa sürede 🙏🏻

Niqu Niqu arkadasim 6 haftalık hamileyken böyle akıntısı oldu kahverengi korkma bunları normal karşılıyorlar tabii doktorunla görüş yine de ne olur ne olmaz 🙏🏻

X