2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben olmuştum kimyasalı
Ovitrelle iğne 5 temmuzda atıldım 15 gün oluyo iğneyi attığım günden sayarsak idrar testinde belli olur mu 1 haftadır aralıklı kasıklarım ağrıdı hasta olcak gibi ama olmadım daha ümitlenmekte istemiyorum fazla

Kızlaaaaar 😍😍😍😍😍😍 Allah ım sağlıkla devam etsin 🙏 dualarınıza talibim kızlar😍 inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin 😍❤️
Eki Görüntüle 3274568
Aşkım sen bunu hakettin kutla kutla kutla mutlulukla havalara uç biz burada cıldırdık mutluluktan seni tahmin edemiyorum. Allahım sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin. Evet şimdi soruları crvaplama zamanı belirtin oldu mu😁

Ovitrelle iğne 5 temmuzda atıldım 15 gün oluyo iğneyi attığım günden sayarsak idrar testinde belli olur mu 1 haftadır aralıklı kasıklarım ağrıdı hasta olcak gibi ama olmadım daha ümitlenmekte istemiyorum fazla
15. Günde belli olur ayrıca kaşık agrisi iyi birşey test yapın ve sonucu paylaşın merak ettim ☺️

15. Günde belli olur ayrıca kaşık agrisi iyi birşey test yapın ve sonucu paylaşın merak ettim ☺️
Yarın sabah olmazsam idrar testi bivyapıyım diyorum çıkar varsa dimi bugünde aralıklı kasıklarım belim ağrıyo ama hala adet yok

Kızlar kan verdim bekliyorum. Hepinize çok teşekkür ederim 😍 ama kanı görmeden inanamıcam galiba 🙈 bana dua edin nolur ❤️@Afratafrac attığı linkten test almıştım gelir gelmez yaptım 😂 kesinleşirse sorularınızı cevaplıcam 🙈 önce hamileyim diyeyim de 🙈 @edahandro @bliiss @Mucizem4564 Niqu Niqu fnd_50 fnd_50 @Papatyamaviss Perlitik Perlitik @melegim can @Tikabasa

Canimmm bir girdim etiketini gördüm
31 gündür de regl olmuyorum yazmışsın ya dedim inşallah güzel haberdir ayyy hangi hastane de verdin hadi güzel sonuçları bekliyoruz testini göremedim 💜🧿💜🥰🥰🥰💜🥰💜

Hepimizin ödülü. Elimden geldiğince motivasyonu yukarı çekmeye çalışıyorum ancak bunu tek başıma asla yapmıyorum. Topik başkanı olduğum için göze batıyordur çoğunlukla yazdıklarım, yoksa herkes birer pırlanta bu topikte. Kimler kimlere ne moraller verdi zamanında, ne diller döktü. O yüzden ödül hepimizin 🥰💕
Canım benim ya sen mütevazilikten ödün vermesen de hepimiz görüyoruz güzel kalbinin kelimelerine dökülüşünü😍💐🥹

Böyle olmazdım önceki iğnemde 14 dünde hemen hasta olmuştum ağrıdığı gibi bu sefer farklı biraz

Kızlar hayır olsun gündüz niyetine diyip hayra yoralım size bir haberim var. Biraz önce komşum aradı. Seni ve anneni rüyamda gördüm. Annen bana 3 yumurta veriyordu dedi seninle. Sonra da kıyamam "bana kızarsın diye çok korktum aramaya dedi 😂 Malum özel konular bunlar ama hamile olabilirsin belki niyeyse içime öyle doğuyor ya da olacaksın galiba dedi.

Çok da samimiyetimiz yoktur aslında, annemin kapı komşusu. Anneme bir şey olursa diye birbirimize telefonlarımızı vermiştik, haber ederim demişti sağolsun. Bende dedim alla alla düşünmüyoruz ama kaza kurşunu olursa bilemedim filan diye kıvırdım 😂😂😂😂

Heee bu arada. Bu kadın çooook çocuk istiyordu ve olmuyordu senelerce uğraştılar 39 yaşında muradına erdi sonunda. Bir oğlu oldu. Kendini de rüyasında görmüş hamile kalacağı ay. Aynı böyle yumurta ile.
Ay İnşAllah geliyor bebeğin😍 önden mesajını göndermiş bak çok bekletmeyeceğim diyor 😍🥰

X