2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla bir kaç gündür kasıkta ani kasılma oluyordu vur kaç saniyeline birde akıntım bir tuhaf geldi uykum geliyo ama psikolojiktir diye düşünmüştüm ben balım ya
Inşallah piskolojik değildir kuzum aklımız bizimle oynamasın yaaa benimde başım ağrıyor ve ben daha cesaret edip test yapmadım 😂

Benim gibi stresli insan belki burda yok🤦🏻‍♀️hamile kalsam bile hala korku var ama ilişkide stres yapmıyorum çünkü ben yapsam eşimde yapıcak ve + ben görüyorum sık ilişkiyle eşimde sprem iyi gelmiyor kendiside söylüyor
Sakın stres yapıp kötüyü cagirma çok güzel bir hamilelik geçireceksin🌸
Ben de stres yapmasın diye ovu yaptığımı eşime soylemedim. O kendi duzenimizde ilerliyoruz diye düşünüyordu dün değerlendirmeden sonra itiraf ettim bugün pikti diye 😅 evet sık ilişkide öyle bir problem de olabilir, dünkü spermler içeridedir zaten yarın değerlendirelim o zaman biz

Sağol canım Amin Allah.Darısı sana İn şa Allah🥰Yok bizde sebebsiz olmuyordu.Benim yolum çok uzundu canım kolay kalmadım..2 defa hsg çekildim 1 kürtaj 1 kimyasal 1 aşılama 1 tüp bebek..İn şa Allah bu defa kucağıma alırım🙌🏻🙌🏻
Çok sevindim gerçekten Allah kucağına almayı nasip etsin🥰

Sakın stres yapıp kötüyü cagirma çok güzel bir hamilelik geçireceksin🌸
Ben de stres yapmasın diye ovu yaptığımı eşime soylemedim. O kendi duzenimizde ilerliyoruz diye düşünüyordu dün değerlendirmeden sonra itiraf ettim bugün pikti diye 😅 evet sık ilişkide öyle bir problem de olabilir, dünkü spermler içeridedir zaten yarın değerlendirelim o zaman biz
İn şa Allah canım🙌🏻evet söylememek en güzeli..tabi sperm zaten içerde her gün benim için çok zor.İn şa Allah bu defa tutar canım🥰🙌🏻

İn şa Allah canım🙌🏻evet söylememek en güzeli..tabi sperm zaten içerde her gün benim için çok zor.İn şa Allah bu defa tutar canım🥰🙌🏻
Evet evet testlerden dolayı her gün olması görev gibi oluyor. 2 güne 3 güne 1 olunca en azından akışında gidiyor zorunluluk gibi olmuyor. İnşallah canım 🙏🥰

Kuzum bak ben senin yerinde olsam kesinlikle mfk alırım inanılmaz etkisi var değerlerde ben onu kullandıktan sonra değerlerim çok iyiydi zaten hamilede kaldım..bir arkadaşımda kaldı kalmasan bile yumurtaların kaliteli olucak.Ben çok kullandım maddi çok para harcladım ama sen durumuna göre bak istersen 1 ay paket olarak al ve sonra bir tek Athena al kullan ama hep kullan hiç eksik olmadı bende Athena.Paket alsan orda lazımsız ilaclar var sen bana de ben söylerim neleri al.
Niqucum ona da çok reklamcı diyorlar ya iyiki fayda gördün bu arada çok sevindim tabiki de

Benim adetim lekelenmeyle başlıyor yarım gün falan sonra tam adet geliyor. Ben bu ay adetin 2.3.günü doktora gidicem. Lekelenmeyi saymıyoruz bir de mesela 2 günün tam dolması gerekiyor değil mi? Bu salıya randevu aldım ama en geç pazar sabahtan mı başlaması gerekiyor adetimin o zaman? Bilen var mı?

Niqucum ona da çok reklamcı diyorlar ya iyiki fayda gördün bu arada çok sevindim tabiki de
Kuzum ben onu çok takip etdim ama ilk yeni dönemlerinde..yeni dönemlerde canlı yayınlarında ne dediyse çok doğru diyordu sonra ama yalan dolan oldu..mesela eskiden diyordu bu vitamini günde 1 defa yetiyor kullanmak ama şimdi hızlı bitsin diye ilaç günde 2 defa diyor tabi bende umursamadım çünkü eski takipcisiyim🥰Sonra ben onun ilaclarını 2 ayda kullandım hamile kaldım sonra kürtaj olunca yeniden 3 ay kullandım ama hamile kalamadım bir sürü param çıktı ama yinede peşman diğilim ilacların içerikleri çok güzel..

Bu testin adı ne bebişim
Adı yok ki dur resmını atayım kutusunun ama 1 senedır bunu kullanıyorum ben hiç böle görmedim bi geçen ay görmüştüm bide işte

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    132,1 KB · Görüntüleme: 59
X