2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

55. Gün sonunda kan verdim. Doktorum şaşırdı 55. Gün deyince gebemisin yoksa kız dedi. O kadar tedavi için ısrar ettin bide diyo 🤣 en son 1 ay önce geldim beni hatırlaması + puan. Kan sonucun çıksın öyle bakalım dedi. Ben ultrasonla bakar diye düşünmüştüm 🤷‍♀️

bende hep oğretmen olmak istemişimdir özellikle sınıf öğretmeni ama olmadı muhasebe okudum çok yogun bi kamu kurumunda şef olarak görev yapıyorum herkesin işi düştüğü için sürekli aramaları işimi çok sevmeyişime de neden olsada insanlara yardımcı olmak işlerini halletmek ve hayır duası almak cok hoşuma gidiyor 😅
Sende sevecek yönlerini bulmuşun canım çok şükür 😍 zaten önemli olan temas ettiğin insanları yaptığın işle mutlu edebilmek

bunun için mutlaka doktora gidip görün canım, buradan bir şey dememiz çok doğru olmaz, bilemeyiz. Belik bir sıkıntı vardır müdehale edilir. Belki de yumurtluyosundur
Denemeye başlamadan evvel yani 4 ay önce muayene olmuştum hormonlarımın hepsi normal çıkmıştı kist vs yok dedi düzenli adet gördüğüm için yumurtlama da düzenli oluyordur, biri birinden çok çalışıyordur dedi bir sene olmazsa tüp filmi önerdi başka da bir şey yapmadı 😕

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-12-11-03-16-36_7e704b517c65e967814c6ce4f4cc37fb.jpg
    Screenshot_2023-07-12-11-03-16-36_7e704b517c65e967814c6ce4f4cc37fb.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 73
Bende bu konuda baskı yapmam..annem bana çok yaptı mesela zorla beni pianocu etmek istiyordu kendisi piyanoya gitdi amma annesini erken kayb etdiği için sona kadar devam edemedi..ondan hep dedi kızım olursa pianocu olucak..tabi ben sınavlardan geçtim öğretmenler bayılıyordu bana ama ben onları sevmiyordum😅sabah öğlen akşam evde piano sesi resmen bıkmıştım🥴en sonda babam dedi kızım istemiyor mecbur ediyorsun ve oldum hemşire😍
Ay ne güzeeeel😍 bırakmasaydın yine devam etseydin sende çocuklarına öğretirsin İnşAllah 🤲🏻😍 babanın desteği de çok önemli bak işte sevdiğin mesleği yapmana vesile olmuş

55. Gün sonunda kan verdim. Doktorum şaşırdı 55. Gün deyince gebemisin yoksa kız dedi. O kadar tedavi için ısrar ettin bide diyo 🤣 en son 1 ay önce geldim beni hatırlaması + puan. Kan sonucun çıksın öyle bakalım dedi. Ben ultrasonla bakar diye düşünmüştüm 🤷‍♀️
Ay hadi bakalım inşallah pozitif bir sonuç görürüz heyecanla bekliyoruz 😍

X