2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaa bende senin adına çok sevindim 😍 emeklerinin karşılığını almışın çok şükür 🤲🏻 Homeoffice çalışmak bir anne için büyük rahatlık bence. Hem annende çok yakınmış ☺️

Bende çocuklarıma baskı yapmıycam. Ömür boyu yapacakları işi kendileri seçsin isterim. Ben yaşadım bunun zorluğunu onlar yaşamasın ☺️

Okuldayken 4-5 tane kodlama dersim vardı inanılmaz zor geçtim. Çok zor ve yetenek isteyen bir mesleğin varmış canım Allah yardımcın olsun işlerin bol bereketli olsun 🤲🏻😍
Aminnn cümlemizin. Hala zorlanıyom 😅🤭 teknoloji ve bilgileri her gün gelişiyor yetişmeye çalışmak zor. Her gün okuma yapmak araştırm ayapmak lazım. Bir şeyi ilk müşterininn ağzından duymamak önemli. Ama keyifli. Tabi benim hedeflerim ayrı. İleride hyalim hiç çalışmamak. Bir gelir kapım olursa Allah izin verirse günlerimi sadece fidan dikmek, çöp toplayıp çevreyi temizlemek, yardıma muhtaç hayvanlara yardım etmek gib şeylere ayırmak istiyorum. Bunu o kadar çok istiyorum ki anlatamam. 🙏

Senin çocukların dünyanın en şanslı çocukları olacak belli 💕💕💕💕

Amin canım ben bildiğin pembe çıkan testin hevesiyle ilk kan vermeye gittik hiç aklımdan çıkmıyor eşim sonucu aldı geldi arabaya negatif dedi inanmıyorum adama testte gördüm ya çizgiyi nasıl yıkıldım sonucu gördüm ama ilk olduğu için değerlerin kaç olması gerektiğini de bilmiyordum araştırınca anladım hiç unutamıyorum o günü. Rabbim tez zamanda nasip etsin yavrularımızı inşallah
Ya o nasıl testmiş öyle durduk yere umutlandırmış seni. Çok sinir oldum şu anda. Markası neydi testin canım

bende hep oğretmen olmak istemişimdir özellikle sınıf öğretmeni ama olmadı muhasebe okudum çok yogun bi kamu kurumunda şef olarak görev yapıyorum herkesin işi düştüğü için sürekli aramaları işimi çok sevmeyişime de neden olsada insanlara yardımcı olmak işlerini halletmek ve hayır duası almak cok hoşuma gidiyor 😅
Senin bakış açını yerim. Bardağım dolu tarafından nasıl bakılıra örnek olmuş. Cennette yerin hazır diye düşünüyorum bu hayır dualarıyla 😂 öbür dünyaya yatırım

Ya bilmem miii 8 aydır ben de ağlıyorum bu ay daha bi sakinim ilk defa 😂 ama olur da regl olursam bu kadar sakin kalır mıyım bilmiyorum tabi 😂
1 sene benim umrumda olmadı çünkü vitamin değerlerim düşük çıkmıştı onunla uğraşıyordum..ne olduysa 1 seneyi geçince başladı🤦🏻‍♀️🤭

Cnm test yaptım yine negatif fakat adet yok sıfır belirti hayatımdan ilk defa böyle bir durum yaşıyorum belirsizlik de çok tuhaf elimde test kalmadı hepsini kullandım bugünde adet olmazsam yarın sabah sağlık ocağına gidip kan vericem
Bebişim sen bilirsin, bekle bakalım. İnşallah vardır da idrarda çıkmamıştır.

Aminnn cümlemizin. Hala zorlanıyom 😅🤭 teknoloji ve bilgileri her gün gelişiyor yetişmeye çalışmak zor. Her gün okuma yapmak araştırm ayapmak lazım. Bir şeyi ilk müşterininn ağzından duymamak önemli. Ama keyifli. Tabi benim hedeflerim ayrı. İleride hyalim hiç çalışmamak. Bir gelir kapım olursa Allah izin verirse günlerimi sadece fidan dikmek, çöp toplayıp çevreyi temizlemek, yardıma muhtaç hayvanlara yardım etmek gib şeylere ayırmak istiyorum. Bunu o kadar çok istiyorum ki anlatamam. 🙏

Senin çocukların dünyanın en şanslı çocukları olacak belli 💕💕💕💕
Çok güzel hayallerin varmış canım 😍 tanıdıkça daha çok seviyorum iyice kanım ısınıyor. Hayalinden çok daha güzel bir hayatın olur inşAllah 🤲🏻🥰

Yanlız değilim demek 4 aydır olmuyor diye ağla ağla perişan oldum , olcaksam regl oluyum artık ay 🙄
Asla yalnız değilsin canım benim. Denemeye başladığım ilk ay direkt olucak sanıyodum onda bile ağla ağla ölmüştüm benim çocuğum olmuyo mu diye. Ama işlerin öyle yürümediğini anlıyosun, öğreniyosun, sabrın artıyor ☺️

1 sene benim umrumda olmadı çünkü vitamin değerlerim düşük çıkmıştı onunla uğraşıyordum..ne olduysa 1 seneyi geçince başladı🤦🏻‍♀️🤭
Her şey düzgün olunca asıl kafayı yiyosun zaten bi sorun yok neden olmuyor diye..

X