2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Özel sağlık sigortası yaptırmak en mantıklısı bence yıllardır çalıştığım şirket yapıyor yapmasa ben kendim yaptırırdım dışarıdan. Çok uçuk rakamlar olmuyor anneme yaptırmıştık. Tamamlayıcı sağlık sigortası olarak bir bakın isterseniz parasını çıkarıyorsunuz zaten bir iki muayenede.
Ben yaptırdım doğum sigortası ama gebelik oluşmadığı için şuan kullanamıyorum ☺️

Maşallah canim sağlıkla kucağına al inşallah 💜

Ben 2 aydır denemelere başladım yine 🙊🧿 sağlıkla gelir inşallah bu ay niyeyse sanki A Afratafrac ile çok gaza geldik iyi haber verecez bakalım 🤣💜
Amin hayatım 🤲🏼💜
Rabbim en kısa zamanda hayırlısı ile sizlerede nasip etsin 🤲🏼💜

Ben valla giriyorum bakıyorum sızlerden guzel guzel kırmızı testler beklıyorum 😂♥️

Devlet hastanesi ilk müdahaleyi asla yapmıyorlar özel en azından elinden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyorlar kadın doğumda çok şikayet vardı bizim burda kimse ilgilenmiyor hamile olan bi kadının kanaması vardı baya kimse müdahale etmemiş yollamışlar 27 haftalık birde
İşte bak bu devlet hastanesi🤷🏻‍♀️ben ilk haftalarda özele kanamayla ve şiddetli ağrıyla gitdim birde geceydi her şey yaptılar benim için..

Özel sağlık sigortası yaptırmak en mantıklısı bence yıllardır çalıştığım şirket yapıyor yapmasa ben kendim yaptırırdım dışarıdan. Çok uçuk rakamlar olmuyor anneme yaptırmıştık. Tamamlayıcı sağlık sigortası olarak bir bakın isterseniz parasını çıkarıyorsunuz zaten bir iki muayenede.
Kesinlikle katılıyorum. Ben de özel sağlık sigortası kullanıyorum. Bu sene fiyatlar uçtu tabi.
Doğumu karşılamıyor paketim . Doğum paketi olarak ne yapsam ne zaman yapsam düşünüyorum. sağlık sigortalarında hamile olmama teminat süresi ve ne zaman hamile kalırım cevapları olmayınca ne yapacağımı bilemedim.
Doğum ve gebelik için paket ekledin mi ?

2 testim var evde freely sende ne marka kaç tane var canım eczaneden alim bu akşam 🤣
Ben internetten almıştım

Surelab var asla gölge çıkartmamıştı bende bugüne kadar. Freely var kenarları mavi olan bunlardan toplam 15 tane var sanırım 😂. 1 tane laboquick ve 1 tane miratech var. Ovulasyon testlerinin yanında hediyeydi onlar da.

Her ay diyorum ki yumurtlamadan sonra hangi gün ne belirtim olmus not alayım bi türlü yapamadım ve her ay unutuyorum ne yasadım kacıncı gün diye insallah hepimizde vardır ❤️❤️
Aslında yumurta çatladıktan 5 gün sonra yumoşlarımız rahme ulaşıyor. O da senin düne tekabül ediyordu. Dünkü konuşma geçmişini açıp bak, bize yazmıştın sanki bir şeyler akşam üstü diye hatırlıyorum.

Kozlar adetime 5 6 gün var idrarla gebelik testi yapsam çıkar mı ona göre test almaya gideceğim
Canım yumurtanın çatladığı gün önemli, adete isterse 10 gün olsun isterse 1 gün olsun şayet geç çatladıysa çıkmaz. Ama atıyorum bugün yumurta çatladıktan sonra 10-11. gün diyelim ki o zaman çıkabilir

Aynen ya bende çok üzüldüm kadına yazık ya eğer ki gitmek zorundaysanız devlet hastanesine en azından şehir hastanesine gidin kızlar yakınlara gitmeyin
Şehir hastanesi bana o kadar uzak ki resmen şehrin iki ayrı ucundayız. Yakın olsam bende hep şehir hastanesine giderim

Canım yumurtanın çatladığı gün önemli, adete isterse 10 gün olsun isterse 1 gün olsun şayet geç çatladıysa çıkmaz. Ama atıyorum bugün yumurta çatladıktan sonra 10-11. gün diyelim ki o zaman çıkabilir
Canım birşey sorucam geçen hafta pazartesi gittim doktor büymüş yumurtan 2 gün ilişkiye gir dedi ama bende hiç kaşık ağrısı falan olmadı gene de catlamış mıdır

Aslında yumurta çatladıktan 5 gün sonra yumoşlarımız rahme ulaşıyor. O da senin düne tekabül ediyordu. Dünkü konuşma geçmişini açıp bak, bize yazmıştın sanki bir şeyler akşam üstü diye hatırlıyorum.
Yok önceki aylar icin diyorum canım hani kıyas yaparım diyede neyse ya insallah vardır diyelim hayırlısıyla ❤️❤️❤️

X