2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum ben bu programı çok anlayamıyorum ben ya ff App kesin ve net oluyor bana göre. Bazen ateş yavaş yavaş yükselir bazen birden yükselir bunu yumurtanın tam çatlayıp çatlamalarına bağlayabilir miyiz bilemiyorum. Ama lh hormonu düştükçe progestan hormonu da arttıkça ateş artıyor
Anladım canim.
Birşey olduğu yokta çatlasa da çatlamasa da aynı durumlar 😏

Evet canım gittikçe koyulasabilir ya da silikken bir anda pik olabilir, ilk defa başlıyorsan erken yapman iyi olmuş 😊
Evet belki erken yumurtluyorm diye başlamak istedim 6 aydır sadece uygulamaya göre yaptım gerçi hiç boş geçmiyordk ama işte nasip bakalım 🙏 Bu ay ümitlerim daha çok hem test hem çakşır suyu hem çörek otu kürü kullanıyorum gün içinde havuç yiyorum 😅 Birde yumurtlama masajı yapmaya başladım 😊 Ne varsa denemeye çalışıyorum bu ay da olmazsa doktor yolu gözüküyor 🙏

Çıkartıyor, burada bı kaç kişiye çıkarttı
Test mi yaptın canım, buraya at istersen bakalım kaç dkda gordun
10 dk dan sonra bi gölge gördüm ama pembemsiydi biraz. Aynı testi dün yaptım canım o hala bembeyaz hiçbir şey yok. 5 aydır da onlarca test yaptım böyle çıkmadı

Eklentiler

• IMG_20230909_123055.jpg
    IMG_20230909_123055.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 57
Evet kuzum girtim progesteron verdi sabah akşam. Dünde vajinadan baktı kese gördük çok erken ama betam güzel arttıgı için baktı gördü kanama alanı yoktu çok şükür. Benim bu ay iki yumurtam vardı ikinci tuttu belki iki yumurta çatladıgı için oluyordur diye düşündüm lekeler. Bak teyzesi minicik
Oyy maşallah kuzuma sağlıkla gelsin büyüsün inşallah 🥰 çok şükür canım sen stres yapma dinlen bol bol 😘🙏🏻

Ya o zaman bilemedim canın
Bende aynı şekilde 5 ay o kadar test yaptım hiç görmemiştim Bu ay freely ile başladım testlere ilk defa ve iki defa kuruma gördüm. Sen yinede sabah tekrar dene canım 10 dk erken bir süre belki kuruma değildir inşallah 🙏

Sen naptın kuzum pik oldumu
Ben bu ay ovü testi yapmıyorum kuzum ateş takibi yapıyorum ateş tablomu attım bugün kızlar 14.gün çatlamış olabilir dedi o gün değerlendirmiştim bugün 16.gün bugün de değerlendirdim bakalım artık bilmiyorum ama 2 gündür kasık ağrım var çatlayamadığı için mi diye düşündüm havuç yedim bide bugün😂

X