2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hadi bakalım o zaman emin konuşulur artık tabi 💕 ayyy bende biran önce senin döneminde olmak istiyorum zaman geçmiyor kuzum ya 😞
Valla bana da geçmedi kuzum hep endişe hep endişe. Daha bir fotoğraf bile çekemedim düşün. Çok korkulu geçti. Ama attık 12.haftaya giriyorum öyle olmayacağım 😍 rahatladım biraz

Canım daha pik değil büyüyor yumuş , bugün ara ver bence gün aşırı devam et değerlendirmeye hergün yapmakta sperm işin iyi olmayabilir hem gerekte yokmuş , yarın değerlendirirsin ☺️
Şimdi tekrar yaptım ay 🥰

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    106,1 KB · Görüntüleme: 50
Günaydın canım kızlar , 3/4 eylülde çatlamam oldu, testle takip ettim.. bugün adet olacak gibi ağrılarım olunca tekrar mı yumurtluyorum diye bi ovülasyon testi daha yaptım yumurtlamam yok tabi. Bu arada onu yaparken hediye gebelik testi vardı onu da yaptım. Alttaki ovülasyon,üstteki gebelik testi. Gebelik testinde hayalet bir çizgi görüyorum, gözlerim bana oyun oynamıyorsa..

Eklentiler

• 25B1C40B-0B24-4302-A5C7-1C848614807C.jpeg
    25B1C40B-0B24-4302-A5C7-1C848614807C.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 59
Kızlaaar benim adet olacakmışım gibi ağrı. Başladı ve birkaç ay daha devam edicem denemeye . Bat ekim ayı olacak yeni topik açılacak mı 🙈

Testim var canım. Sadece biraz bekledi test ama mesela dün 1 gün bekledi bembeyaz dünkü test. Akşam test çıkar mı yapsam yoksa sabah ilk idrarla mı
Dayanabilirsen ilk idrarla yap canım. Ben gölgeyi görünce dayanamadım tekrarladım🤭

Canım ben 5-10 dk sonra baktım ama yoktu sonra kaldırdım direkt şimdi baktım böyle bir şey gördüm. Tüm markalarda 2 gündür 5 6 test yaptım bu markadan da ama ömrümde ben de böyle çıkmadı hep bembeyazdı. Bakalım yarın sabah artık varsa belli olur
Kuruma çizgisi olabilir de umarım bebeğin seninledir güzel haberle gel 🫶🏻💜

Günaydın canım kızlar , 3/4 eylülde çatlamam oldu, testle takip ettim.. bugün adet olacak gibi ağrılarım olunca tekrar mı yumurtluyorum diye bi ovülasyon testi daha yaptım yumurtlamam yok tabi. Bu arada onu yaparken hediye gebelik testi vardı onu da yaptım. Alttaki ovülasyon,üstteki gebelik testi. Gebelik testinde hayalet bir çizgi görüyorum, gözlerim bana oyun oynamıyorsa..
Görüyor gibiyiimmm 😍 sabah ilk idrarınla tekrar yap bence

X