2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şükür🙌🏻🙌🏻🙌🏻oğlum olucak Allahın izniyle🩵🩵🩵o kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsun🙌🏻🥹Sağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleri🙌🏻Her pes etdiğinizde beni unutmayın🥹🥹Umut hep var her şey Allahın elinde🙌🏻🙌🏻🙌🏻

10 dk dan sonra bi gölge gördüm ama pembemsiydi biraz. Aynı testi dün yaptım canım o hala bembeyaz hiçbir şey yok. 5 aydır da onlarca test yaptım böyle çıkmadı
Yarın ya da akşam tekrarla canım istersen bakalım koyulaşma var mı diye, akşam 2 saat tuttugun idrarla yapabilirsin

Kızlar fetal DNA sonucum çıktı çok şükür🙌🏻🙌🏻🙌🏻oğlum olucak Allahın izniyle🩵🩵🩵o kadar ağladımki Allah bu mucize bebeğimizi bize verdiği için çok çok şükürler olsun🙌🏻🥹Sağ salim kucağımıza almak nasip etsin Allah.Bana dua eden kızlar Allah sizin o güzel yüreyinize göre versin.Hamiş olanlar sağ salim kucağına alsınlar.Bebiş için uğraşanlar tez bir zamanda sevindirsin Allah sizleri🙌🏻Her pes etdiğinizde beni unutmayın🥹🥹Umut hep var her şey Allahın elinde🙌🏻🙌🏻🙌🏻
Sağlıkla kucağınıza alın ogluşunuzu canımmm😍😍🥰

Evet belki erken yumurtluyorm diye başlamak istedim 6 aydır sadece uygulamaya göre yaptım gerçi hiç boş geçmiyordk ama işte nasip bakalım 🙏 Bu ay ümitlerim daha çok hem test hem çakşır suyu hem çörek otu kürü kullanıyorum gün içinde havuç yiyorum 😅 Birde yumurtlama masajı yapmaya başladım 😊 Ne varsa denemeye çalışıyorum bu ay da olmazsa doktor yolu gözüküyor 🙏
Havuc çatlamasi için diye biliyordum canım, yumurta buyutmede de etkisi var mı

Bebısler ben aldıgım vıtamınlerı kullanmadıgım ıcın uygun fiyata verebılırım kullanmak ısteyen bır arkadasıma.bana özelden yazsın isteyen olursa.eczaneden alındı ıkısıde.

Eklentiler

• IMG_1238.jpeg
    IMG_1238.jpeg
    193,5 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_1234.jpeg
    IMG_1234.jpeg
    158 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_1236.jpeg
    IMG_1236.jpeg
    133,6 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_1240.jpeg
    IMG_1240.jpeg
    109,9 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1237.jpeg
    IMG_1237.jpeg
    170,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_1239.jpeg
    IMG_1239.jpeg
    179,1 KB · Görüntüleme: 45
Maşallah canım benim çok sevindim ❤️🙏 Bende sana yetişirsem inşallah beraber büyütürüz bu küçük şehirde 🥹🥹

Maşallah canım cookk sevindim sağlıkla kucağına almakta nasip olsun 🧿🙏

Aynen canım nasip artık bugün 9.gün zaten 14 güne kadar beklerim
Bende aynı şekilde 5 ay o kadar test yaptım hiç görmemiştim Bu ay freely ile başladım testlere ilk defa ve iki defa kuruma gördüm. Sen yinede sabah tekrar dene canım 10 dk erken bir süre belki kuruma değildir inşallah 🙏

@cans16 Ve @Sipser tatliskolarim ben bile bakarken şaşı oluyorum resimde hiç çıkmıyor hahhah

Evet geleneksel (aylık 😅) perlitik test perileri gelmiştir. Bugün döllenmenin olduysa tabi 8. Gunu. 2 gündür karın agrisi ve batmalardan şüphelenip yine dayanamayıp test yaptım 4. Dakika da sanki gözle çok net görülmeyen bir çizgi oldu. Resimde belli değil belki de beynimin oyunu. Tatilde mayo ıslak ıslak kaldı her gün belki de onun ağrıları Allah im nolur tatil bebesi olsun
Bak ya erken test yapıp benimde kanıma giriyorsunuz mecbur bende yapicam şimdi 😁

🚨🚨🚨🚨 DUYURU:

Güzel kızlar,

Temmuz ayı ile başlamış olduğumuz yolculuğumuzda Eylül sonu ile sona yaklaşıyoruz ve yavaş yavaş veda etmenin zamanı geliyor 🍂 🍁 . Bu süreçte hamile kalan kim varsa tebrik ediyorum. Herkesin bebeği sağlıkla büyüsün ve sağlıkla kucağımıza alalım.

Henüz hamilelik haberini alamamış olanlar için ise ay sonuna kadar daha vakit var topikte. Ancak bu ay da olmaz ise bu dünyanın sonu değil. Kaderimizde ne yazılıysa daima onu yaşıyoruz. Yeni bir başlangıç ile farklı bir topikte ve farklı bir ayda hamilelik haberini alacaksınız demek ki.🙏💕

Bu süreçte elimden geldiği kadar herkesin moralini yüksek tutmaya çalıştım. Elimden gelen desteği sağlamaya çalıştım. Son günlerde hamilelik sebebiyle iyi hissedemediğim için maalesef bunları da yapamaz oldum ancak görüyorum ki sizlere ufak da olsa bir şeyler katabilmişim. Birbirinize verdiğiniz moral ve motivasyon hiç eksik olmasın.

Bugüne kadar kimseyi bilerek incitmek istemedim ancak olduysa ve kırdıysam da hakkınızı helal edin 🙏

Nefes aldığımız sürece umut var, bunu da hiç unutmayın 💕
Teşekkür ederim ben kendi adıma. Başka topik sayfa bizi alıcak mı dersin 🥲

Anladım canim.
Birşey olduğu yokta çatlasa da çatlamasa da aynı durumlar 😏
Çünkü zamanı var her şey bahane aslında. Zamanı gelince her türlü oluyor. Takılmamak lazım kuzum haklısın hep sorguluyoruz neden olmuyor acaba diye ama bence sen şeyi söyle doktoruna bak aklıma geldi. Senin luteal fazın kısa sürüyor. Bu da engel olabiliyormuş gebeliğe. Bunun sebepleri olabiliyormuş. Progestan eksikliğinden kısa sürebiliyormuş. Buna göre destek verebilir bununla ilgili ise.

X