2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Selam kızlar yeni geldim gruba 🙏 Bugün regl günüm normalde 1 gün öncesi yani dünden olmam lazımdı. Sağ göğsümün alt kısmı belirgin damarlar çıktı mide bulantısı var. Akıntım biraz fazla. Test yapmaya korkuyorum 4 aydır deniyoruz ilk defa bu ay test yapmadan bugüne kadar geldim 😊

Merhaba, bat 8 temmuzdu adet olmadım. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyordum 4 temmuzda yani döngümün 25.gününde çatlama gördüm. Bi gebelik oluştuysa ne zaman test yapmam gerekir sizce?

canım buna benzer ne olayları var anlatsam şok olursunuz o derece küpenin parasını da cogunu ben vermiştim sadece küpe deil ki çünkü ailemin durumu yoktu evlilerin zaten hiç yardımı yoktu onlara ben bakıyordum ilk görev yerim istanbuldu onları da ben yanıma almıştım kızlarının peşinden gittiler kızları baksın derdi rabbim kimseye böylesini nasip etmesin ne diyeyim boşverdik artık takmıyoruz
Kendisinin de çocukları var canım o neler yaşayacak bakalım. rabbim hepinize sabırlar versin takmamak en iyisi tabi :) ama yine de laf çak iki tane benim için :KK70: içimde kalır

Selam kızlar yeni geldim gruba 🙏 Bugün regl günüm normalde 1 gün öncesi yani dünden olmam lazımdı. Sağ göğsümün alt kısmı belirgin damarlar çıktı mide bulantısı var. Akıntım biraz fazla. Test yapmaya korkuyorum 4 aydır deniyoruz ilk defa bu ay test yapmadan bugüne kadar geldim 😊
ayy yapsana test :KK70: bence sende var bir şeyler

Çatlamayı 4 temmuzda gördüm yani 7 gün oldu erken mi diye düşünüyorum işte 😄 ama adetim de hiç gecikmezdi
geç yumurtladın belliki :) bazen böyle olabiliyor yumurtlama zamanına göre hesaplamak daha doğru :) az kaldı zaten 3 gün sonra teste başlarsın yine erken oluyor ama belki görebilirsin :)

X