2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

canım ona sorsan bende kötü görümceyim halbuki ben evimdeyim onunla hiçbi alıp vermişliğim yok üstüne neler neler aldım ona cocuklarına ama gözü hep bende hep bişeyler alayım pohpohlayayım istiyor e ama bende artık evliyim eşim evim kendi durumlarım var haketmeyene verecek bişeyim yok hep bundan bana gıcık gidiyor hep bana hep bana diyen tipten sorsan der hiç bişey yapmamamışız etmememişiz almamışız bi kere biz amcamlar gelinleri falan toplu oturuyorduk orda kız çocukları olmuştu bizde kız diye anneme bişeyler verdim oda üstüne koymuş cocuga altın küpe almıştı bunu orda işte cocugum oldu bana ne aldılarki bi küpe almışlar o dandik altın bile denmez kuyumcuya götürüp sorduk dedi ben orda demediğimi bırakmadım ver dedim gidecez o hangi kuyumcu bunu demiş dedim abin götürdü ben bilmiyorum dedi bu sefer ordakilerde ona kızdı hediyenin lafımı edilir sen niye böyle söyledin diye ona kızdılar bu gitti abime işte orda hepsi üstüme yürüdü senin kardeşin herkesin içinde beni aşaladı kötüledi bende abimi aradım söyledim dedim böyle oldu sen onu boşver o zaten dengesiz öyle bişey yok o küpeyi beyenmediği için öyle demiş siz cok üzerine gitmişsiniz dedi, bende o gündür bugundur abimede bişey demiyorum ne desek alttan alacak
Allah yardımcınız olsun canım böyleleriyle uğraşmak gerçekten sabır istiyor. sende yinede alttan alma.niye hep biz alttan alan taraf olacakmışız? birazda insanlar bizi alttan alsın.
bu küpe meselesinde de ben kendimde çok sinirlenmiştim hatırlarsan kv bir çeyrek takacakmış diye. benim ailem her şeyi alırken onlarında durumları olmasına rağmen almaması yapmamasıydı benim derdim. ama bunu tutupta herkesin içinde ortalığı karıştırarak söylemezdim. bu kadın özellikle yapmış.

ahahahaha :KK70: sizin orada nasıl bilmiyorum ama benim yaşadığım yerde nişan yapıldığı gün dini nikahta yapılıyor bazı meslekler için resmi nikahta erken yapılıyor. aslında evlisin her şey yapılabilir ama nedense düğün bekleniyor :KK70: acayip toplumuz :KK70:
Bizde de muhtemelen dini nikahları önce yapılmıstır ama annem öyle bi sey olmadı dedi olmamıstır bencede 😄😄😄

Sistitte akıntı olmuyor kuzum. İdrar yaparken acı, sızı, yanma varsa sistittri. Bebiş yerleşirken de akıntı geliyor diyorlar ay hadi inşallah öyle bişidir. Ancak sistit tarzı bişise doktora git mutlaka. GErçi gitmeden de kullanabileceğin bir şase toz var. Ay yine adını unuttum o ilacıın. 1 tane gece yatmadan içip yatıyorsun sabaha kadar idrarın kalması önemli. İçinde ne kadar uzun süre kalırsa o kadar iyi geliyor. Hamile olabilirim diye vermişti doktor, zararı yok demişti ama adını unuttum.

Canım 2 kere daha gittim tuvalete. Her hangi bir sızım yanmam yok sistit geçirmiştim çok yanma oluyor normalde öyle bir yanmam yok. Ama tuvalete sıkışmış gibi gidiyorum azıcık yapıyorum peşine bol akintim geliyor. Dur internette belirti olarak araştırım 🤣🤣 senin devam ediyor mu

Sistitte akıntı olmuyor kuzum. İdrar yaparken acı, sızı, yanma varsa sistittri. Bebiş yerleşirken de akıntı geliyor diyorlar ay hadi inşallah öyle bişidir. Ancak sistit tarzı bişise doktora git mutlaka. GErçi gitmeden de kullanabileceğin bir şase toz var. Ay yine adını unuttum o ilacıın. 1 tane gece yatmadan içip yatıyorsun sabaha kadar idrarın kalması önemli. İçinde ne kadar uzun süre kalırsa o kadar iyi geliyor. Hamile olabilirim diye vermişti doktor, zararı yok demişti ama adını unuttum.

Psikopata bağladım 🤣🤣 iş yerinde İnternet gitti ohhh bana araştırmada gün doğdu. Biri benim gibi yazmış idrar sistit gibi birsey oldum gebelik belirtisi olabilir mi diye kadınlar kulübüne kıza yok olmaz enfeksyondur o doktora git yazmışlar. Kız dayanamamış kan vermiş 3 haftalık gebe çıkmış 🤣🤣🤣💜🧿

Konu bebek olunca demekki herkesin sapıtmış bir arkadaşı oluyor. Benim de var aynı anda karar verdik hamile kalmaya neler neler yaptılar önce hamile kalmak için. Adamla da eşim arkadaş adam uluorta işte biz hamile kalsın diye sabah iş saatinden 1 saat erken kalkıp yapıyoruz mu demedi yok efendim kanama devam ederken yapın etkili oluyor mu demedi. Yok efendim günde 3 kere yapın mı demedi. Şok olmuştuk. Muratlarına erdiler oldu çocukları bu sefer de ay canıım üzülmeyin olur sizin de moduna girdiler. En son düşük yaptım ne arafı ne sordu konuşmayı kestim vatsap durumuna ne aptalmışım ben başkaları üzülmesin diye mutluluğumu hep gizlemişim artık hep yaşicam falan yazmış. Ne rezil insandı ya evimde yedi içti bide. Neyse. Ama öyle mutsuz ki. Eşiyle aynı yerde çalışıyoduk. Eşinin yürümediği kadın kalmadı. En son kadınlar şikayet etti kovuldu okuldan düşünün. Allah biyerden aldı biyerden verdi diyorum. Bu kadar kötü olunmamalı
sanki sen ona bunları yapmışın gibi birde durumuna ne sözler yazmış klasik hareket mağdur durumunu oynama :)

Bat’ı 14-15-16 temmuz olan var mıııı 😂 belirtisi olan var mıııı😂 ey ahali 😂 akıntım arttı göbek çevresi hala çok ağrıyor belim ağrıyor ben de karnımı okşayıp güzelce yerleş bebeğim diyorum 😂
Benim akıntım yok gibi bişey günde bi kere az bişey o kadar. Midem yanmam ara vermişti yine başladı, aşırı değil ama su içip rahatlamaya çalışıyorum reflü tarzı oluyor. Sağ kasık batması sabit devam.
Bir de bacılarım dün akşam durduk yere oturduğum yerde dişim kanadı belirti midir😂

Canım 2 kere daha gittim tuvalete. Her hangi bir sızım yanmam yok sistit geçirmiştim çok yanma oluyor normalde öyle bir yanmam yok. Ama tuvalete sıkışmış gibi gidiyorum azıcık yapıyorum peşine bol akintim geliyor. Dur internette belirti olarak araştırım 🤣🤣 senin devam ediyor mu
Bende akıntı yok, ağrı giriyor kasığıma ve karnıma ara ara.

Benim akıntım yok gibi bişey günde bi kere az bişey o kadar. Midem yanmam ara vermişti yine başladı, aşırı değil ama su içip rahatlamaya çalışıyorum reflü tarzı oluyor. Sağ kasık batması sabit devam.
Bir de bacılarım dün akşam durduk yere oturduğum yerde dişim kanadı belirti midir😂
Hamilelerin genelde diş problemi oluyor da bu kadar erken oluyor mu bilemedim 😂

Merhaba, bat 8 temmuzdu adet olmadım. Ovulasyon testi ile yumurtlamamı takip ediyordum 4 temmuzda yani döngümün 25.gününde çatlama gördüm. Bi gebelik oluştuysa ne zaman test yapmam gerekir sizce?

Allah yardımcınız olsun canım böyleleriyle uğraşmak gerçekten sabır istiyor. sende yinede alttan alma.niye hep biz alttan alan taraf olacakmışız? birazda insanlar bizi alttan alsın.
bu küpe meselesinde de ben kendimde çok sinirlenmiştim hatırlarsan kv bir çeyrek takacakmış diye. benim ailem her şeyi alırken onlarında durumları olmasına rağmen almaması yapmamasıydı benim derdim. ama bunu tutupta herkesin içinde ortalığı karıştırarak söylemezdim. bu kadın özellikle yapmış.
canım buna benzer ne olayları var anlatsam şok olursunuz o derece küpenin parasını da cogunu ben vermiştim sadece küpe deil ki çünkü ailemin durumu yoktu evlilerin zaten hiç yardımı yoktu onlara ben bakıyordum ilk görev yerim istanbuldu onları da ben yanıma almıştım kızlarının peşinden gittiler kızları baksın derdi rabbim kimseye böylesini nasip etmesin ne diyeyim boşverdik artık takmıyoruz

He bi de biraz duygusallaştım gözlerim doluveriyor sonra geçiyor. Ama bu adet gününün yaklaşmasıyla daha bağlantılı olabilir tabi😄 O ozgeeeee1

X