2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Teşekkür ederim canım amin darısı basına neden iptal ediyorsun kız randevularını yapmaaa git bi hormon bakar yumurta rezervine bakar en azından rutin kontörl olur senin için en kötü bence ihmal etme en kısa zamanda alırsın inşallah güzel haber

patronunla görüşsen odalarınızı değiştirse. bir tane de bende vardı böyle bir ruh emici iş yerinde oda arkadaşımdı kovuldu da kurtuldum.inşAllah sen de kurtulursun canım
Kız bahanem yok. Normalde en iyi arkadaşım ama konu bebek olunca sapıtıyor. Bebek olayını da ben kimseye söylemedim işyerinde. Sadece o biliyor ve biz ekibiz. Ayrılmam mümkün değil yani. Anca 6 ay sonra doğurup gidecek o zaman rahat edeceğim

Amin canım Allah razı olsun darısı sana

BEn de eşimi tembihliyorum. Soran olursa "hiç iyi değiliz, aramız hep bozuk" falan de diyorum fvjlndfljvbngf

Valla kendi aralarında yapmıslar mıdır bilmem ama annem öyle bi seyden bahsetmedi aksine ben süphelendim annemden siz dedim kesin bi halt yediniz evlenmeden dhdshhahahahahahhajajaa valla yok dedi
ahahahaha sizin orada nasıl bilmiyorum ama benim yaşadığım yerde nişan yapıldığı gün dini nikahta yapılıyor bazı meslekler için resmi nikahta erken yapılıyor. aslında evlisin her şey yapılabilir ama nedense düğün bekleniyor acayip toplumuz

senden ondan uzak dur bu yuva yıkan tiplerden

iyi bari az kalmış :) kafanı da dinlerisn biraz

tatlım hayırlı olsun bak boşuna evham yapmışsın sağlıkla kucagınada alırsın inş
Amin kuzum çok sağol . Boşunaymış ama değerlerim %60 %47 arası yükselmişti biliyorsunuz . Doktora bunu da sordum belki başına gelen olur ki Allah yaşatmasın ikiye katlasın sizinkiler . Değerler bazen 70 saate de ikiye katlaya bilir dedi yani senin değerlerin tam sınırda şuan ama biz kd’ciler için bu artış kabul edilebilir dedi nasıl yani dedim dış gebelik riski yokmu şimdi . Şuan bişey gözükmüyor tüplerde yada başka bi yerde karından istersen birde vajinal bakalım dedi. Değer çıksın sonra bakalım hocam dedim ve ağlayarak çıktım .. sonuç çıkana kadar ağladım. Sonra bi baktım değer iki katı olmuş . Dedim hocam nasıl olabilir bu tutunma aşamasındayken ikiye katlamadığına çok şahit oldum bana normal dedi . Şok oldum demek ki nadirde olsa mucizeler varmış

ayyy herbokolog yaa. tam cinnet
bir benzeri cinnet te bizde var yengem evlendiğimden beri herşeyimi kıskanıyor gecen sordu hamilelik varmı yok dedim ay git dr ugraş bak yaşın geciyor yoksa olmaz dedim nasip biz elimizden geleni yapıyoruz takdiri ilahi yok diyor öyle deme herşeyi araştır et tedavi ol mutlaka sanki ben bilmiyorum bunları dedim olsada olmasada çok şükür biz cocuk için evlenmedik bu seferde evet senin eşin hiç çocuk diye tutturmuyor hiç ilgilenmiyor bile sanki evimizin içini biliyor da ay biz olsak hergün hastaneye giderdik nasıl niye olmuyor diye ben buna hastane süreclerimi anlatmıyorum tabi resmen bunalım biri küçük yaşta evlendi peşpeşe cocuk dogurdu kendini bişey zannediyor ilk hamileliğinde götürdük doktora doktor alttan muayae etmek istedi odayı birbirine kattı istemiyorum korkuyorum diye şimdi bana ders veriyor ben işte ınsanlık yapıp yüzüne vurmuyorum

Devam ederse doktora giderim kuzum. Valla ay resmen üçe bölünüyor benim gözümde 7 aydır.
1-) regl suresi
2-) regl sonrası vitaminlerle yumurta kalitesi artırma ve yumurtlama değerlendirme
3-) değerlendirme sonrasi bekleme ve test süresi Valla başka birsey anlamıyorum 1 ay benim için bu demek her hafta neredeyse bir heyecan

aynı fikirdeyim. bir eşim bir de sizler biliyosunuz :) çevreme hala bekleme aşamasındayız diyorum.yoksa sorular hiç bitmez, sorular bitse meraklı bakışlar bitmez
Bizim biraz istemsizce oldu yakın arkadaşlar biliyor ama allahtan sorgulayan yok sadece insan kendini garip hissediyor bildikleri için
Bu nasıl yakın arkadaş valla yakın diyemem ben eminim artıları iyilikleri vardır ama bu düpedüz kıskançlık ya sen yaşadığın iyi şeyleri paylaşma en iyisi

Kızlar ben test yaptım ama Hiçbişey çıkmadı hala adet de olmadım gecikme mi yaşamam lazım acaba bugün gelen giden olmazsa en iyisi yarın sabahtan test yapiyim ben

Eklentiler

• IMG_1254.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 70
Konu bebek olunca demekki herkesin sapıtmış bir arkadaşı oluyor. Benim de var aynı anda karar verdik hamile kalmaya neler neler yaptılar önce hamile kalmak için. Adamla da eşim arkadaş adam uluorta işte biz hamile kalsın diye sabah iş saatinden 1 saat erken kalkıp yapıyoruz mu demedi yok efendim kanama devam ederken yapın etkili oluyor mu demedi. Yok efendim günde 3 kere yapın mı demedi. Şok olmuştuk. Muratlarına erdiler oldu çocukları bu sefer de ay canıım üzülmeyin olur sizin de moduna girdiler. En son düşük yaptım ne arafı ne sordu konuşmayı kestim vatsap durumuna ne aptalmışım ben başkaları üzülmesin diye mutluluğumu hep gizlemişim artık hep yaşicam falan yazmış. Ne rezil insandı ya evimde yedi içti bide. Neyse. Ama öyle mutsuz ki. Eşiyle aynı yerde çalışıyoduk. Eşinin yürümediği kadın kalmadı. En son kadınlar şikayet etti kovuldu okuldan düşünün. Allah biyerden aldı biyerden verdi diyorum. Bu kadar kötü olunmamalı

Sorsan, çocuğun nasıl olduğunu bile bilmez bunlar.. Valla bence vur yüzüne kimse bizden kıymetli değil. Zaten yüzlerine vurmadigimiz için herşeyi söylemeye cesaretleri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…