2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de 15. Aydayım canım. İki aşılama oldum tutmadı. Yaşın genç sanıyorum. Bir kaç ay daha bekleyip git istersen. Benimkinde de sebep yok ama en azından için rahat eder.

bu kişi birinci dereceden akraban bile olsa uzak durmak gerek. kimse senin hayatını kötü etkileyemez. iyi yapmışın görüşmemekle canım Allah korusun hırsından senin huzurunu bozacak

şu hale bak ya insanların kıskançlığı yüzünden yalan söyler durumdayız sırf nazar değmesin diye

Aaay okurken ruhumu daraltti hala saçını yolmadin mi djdjdjdjd ben de etrafıma anlatmaya korkuyorum ama nazar bı şekilde gelip buluyor valla

bu kişi birinci dereceden akraban bile olsa uzak durmak gerek. kimse senin hayatını kötü etkileyemez. iyi yapmışın görüşmemekle canım Allah korusun hırsından senin huzurunu bozacak
Öyle yapıyorum canim. Eşim bile dedi böyle olacaksa görüşmeyin artık. Beni çocuk için kimse uzmez,laf sokmazken insanlar huzur bozmak için elinden geleni yapıyor. Ama bunların sebebi ne biliyor musun, kendinde olmayan şeyin karşındakinde olmasi. Mutluluk huzur.. En önemlisi de eş ile uyum. Allah kimsenin evliliğine gölge düşürmesin

oooo yılaaannnnn böylesine düşündüklerinin tam tersini anlatıcan gidip onu yapar nasılsa. bu tiplerin kendi karakterleri oluşmadığı için böyleler seni de idol olarak seçmiş kendine. ne yaparsan hayatında o da anında copy paste

Aaay okurken ruhumu daraltti hala saçını yolmadin mi djdjdjdjd ben de etrafıma anlatmaya korkuyorum ama nazar bı şekilde gelip buluyor valla
Babam öldüğünde de en çok o yanımda olmuştu. Sürekli geldi gitti yalnız bırakmadı. Napim özenmiş yaptı dip geçtim artık Ama artık her bkumu anlatmıyorum

Kendi mutsuzlukları zaten bize yansıttıkları. Bizi de mutsuz etmek istiyorlar

süper olur vallahi gebelik öncesi bedenen hazır olmak :) çok kilo almadan sağlıklı gebelik geçiririz inşAllah hepimiz :)

Ay o ne bere görümceden beter. Allah bildiği gibi yapsın. Senin enerjini alamasın o. Çok fenalar ya. Enerjileri de bitmiyor. Bizi bitiriyorlsr kendileri bitmiyor

Benim annem bana dügününden sonra hic regl olmadan hamile kalmıs düsünün regl olmus bitmis dügünü olmus bi hafta sonra, iki üc ay sonrada regl olmayınca hamileyim herhalde diyip saglık ocagına gitmis teste
bak bu millet kesin annen için de ne dedikodular çıkarmıştır. benim annemde ikinci ay hamile kalmış ben 7 aylık doğmuşum sanki evlilik öncesinde hamileymiş gibi dedikodu yapmışlar o kadar küçük doğmuşum ki kesin ölür demişler ona rağmen dedikodudan da geri kalmamışlar

aynen senin ara vermen daha iyi :) yumoş yolda şu anda

amiin canım çok haklısın. benim eltimde açık açık sordu siz hiç tartışmıyor musunuz hep mi iyi anlaşıyorsunuz diye. bende aslında sizin yanınızda iyi davranıyor çok sıkıntı yaşıyoruz dedim Allah affetsin

Ben de bazen olmayan birşeyi olmuş gibi söylüyorum. Onların gözü degecegine gunah kazanım bişi olmaz

Doğru diyorsun kuşum walla öyle yapıcam böyle giderse. Ona bile laf eder muhtemeln de neyse. Bi de oda arkadaşım işyerinde. Her gün eşimden çok onunla vakit geçiriyorum. Millet hadsiz
patronunla görüşsen odalarınızı değiştirse. bir tane de bende vardı böyle bir ruh emici iş yerinde oda arkadaşımdı kovuldu da kurtuldum.inşAllah sen de kurtulursun canım

Babam öldüğünde de en çok o yanımda olmuştu. Sürekli geldi gitti yalnız bırakmadı. Napim özenmiş yaptı dip geçtim artık Ama artık her bkumu anlatmıyorum
Ya ben Mart ne güzel geldi yazdım da o günden sonra herşey sarpa sardı daha toplayamadim her ay bişey oluyor insallah bundan sonrası güzel geçer daha da yazmıyorum bı yere bişey

Valla kendi aralarında yapmıslar mıdır bilmem ama annem öyle bi seyden bahsetmedi aksine ben süphelendim annemden siz dedim kesin bi halt yediniz evlenmeden dhdshhahahahahahhajajaa valla yok dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…