2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Cumartesi kv gelecek inşallah o zamana kadar olur biter 🙈
gelse de değerlendirin canım nolacak 😂hem belki kaçak göçek daha verimli olur 🤭

Rabbime şükrettiğim konulardan biride kayınvalidemin bize çok ekstrem bir durum olmadıkça gelmemesi 😂 kadın evinden çıkıp başka yerde kalmıyor asla. 5 yıllık evliyim daha bir gün kaldı cınım benim

Aaa öyle mi diyor demese daha iyiymiş sen kahvaltı hazırlamıyorsun filan aman boşver sen eşinle aranı iyi tut ailesini aman kötüleme o görür zaten zamanla 🙏benimki yüzüme bişey söylemiyor bir ara soğuk davranmıştı sadece 😀 hiç eşime söylemedim bir kez kavga esnasında söylemiştim 🤣
Aynn Esim saat 8 de gidiyor işe sen kahvalti hazirlama bosver kiyamiyorum sana diyor çalıştığı yerde ztn kahvalti veriyorlar 😃 gerek yook diyor Bende ilk evlendigimiz donem soylerdim annen bana sunu diyor kiziyor diye ama anladim ki ben kotu oluyorum kocamin gozunde oyizden kv tartissamda soylemiyorum ne gerek var diyilmi esimle aram bozuluyor sorna sonucta annesi🤔 sorna olan bize oluyor cook haklisin

Aynn Esim saat 8 de gidiyor işe sen kahvalti hazirlama bosver kiyamiyorum sana diyor çalıştığı yerde ztn kahvalti veriyorlar 😃 gerek yook diyor Bende ilk evlendigimiz donem soylerdim annen bana sunu diyor kiziyor diye ama anladim ki ben kotu oluyorum kocamin gozunde oyizden kv tartissamda soylemiyorum ne gerek var diyilmi esimle aram bozuluyor sorna sonucta annesi🤔 sorna olan bize oluyor cook haklisin
Evet evet sakın söyleme sen söylemeyince eşin onları eleştirir emin ol, ama sen konuşursan onlar ne yaparsa yapsın görmez genelde böyle yani 😊

Kızlar selam konuşmalarınızı okuyorum gülüyorum bazen üzülüyorum yoğun çalıştığımdan aranıza katılamıyorum hepinizii öpüyorum😘😘 bugün bel ağırlıklı olmak üzere sırt ağrım var yüzümde de minik sivilceler 3 adet çıktı hiç çıkmaz reglden önce anca onada 11 gün var ovülasyon yapmadım ama uygulamaya göre pikten sonraki 6. Günüm dün 1-2 damla akıntım vardı bugün yok bi de kendimi yorgun hissediyorum okul açıldı yoruldum ama 11de uyumuşum sabah 7 ye kadar 😅 şimdide ayaklarımı ısıtamıyorumm üşüme geliyor geceleri ve şuan 🥶bu belirtiler nedendir acabaa beklediğim şeyden olabilir mii 😍ne dersiniz kıymetli yorumlarınızı bekliyorjm

Son düzenleme:
Ya ben köy okulunda öğretmenim normalde. Gerçi buranın merkezi de büyük değil küçücük hastane bile yok işte biliyorsun neyse. Her gün oğlumla kışın kilometrelerce git gel o kadar hasta oldu ki geçen sene çok sıkıntı çektim. Ulaşım da sıkıntı. Giderken birilerini ayarlayıp gidiyordum dönüşte ya eşimi bekliyordum almaya geliyordu ya da yine birileri ile geliyordum.Ben zaten yıllardır uzak köylerde çalıştım hep oğlum yanımda süründü. Bu yıl duydum ki merkezde bir boşluk varmış görevlendirme istedim o da kabul edildi o yüzden değişti.
Anladım canim çok iyi olmuş.
Rabbim güzel insanlarla karşılaştırsın 💝

Kızlar yardımcı olur musunuz🥹
İlk defa ovülasyona başladım. Sadece dün yapamadım. 2 saat önceden sıvı alımını kesiyorum sadece 2 damla damlatıyorum ama sürekli sıkıntılı çıkıyor niye böyle oluyo yardımcı olur musunuz?
İdrar yolu enfeksiyonu olduğum için dün gece toz şase ve motiflor fitil kullandım. Alakası olabilir mi?

IADK IADK melisaa93 melisaa93 @fnd_50 @edahandro @tweeetyyy
Kuzum ben duydum sülük olayını. Bundan sonra hamile kalan da duydum açılcası ben sıcak bakıyorum. Zaten alternatif tıpı çok severim. Eğer benim olmasaydı bende deneyecektim. Bu konuda herkes aynı şeyi düşünmüyor haklı olarak herkesin tesirginlikleri var. Yapan kişi işinin ehliyse neden olmasın diyorum

X