2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

gelse de değerlendirin canım nolacak 😂hem belki kaçak göçek daha verimli olur 🤭

Rabbime şükrettiğim konulardan biride kayınvalidemin bize çok ekstrem bir durum olmadıkça gelmemesi 😂 kadın evinden çıkıp başka yerde kalmıyor asla. 5 yıllık evliyim daha bir gün kaldı cınım benim
Hahasha bizde eşimle şehir dışına yerleştik herkesten uzak olsun diye 😅 ama gel gör ki hem abisi hem annesi babası buraya taşınmaya karar verdi 🥹😅

Hayır ben geçen ay da istediğim doktora gidemedim ki. Ben özel Denizli hastanesine gidiyordum aslında bu sürece başladığımdan beri. Doktorum bir kadındı. Ama en son rahim filmimde hoşuma gitmeyen bir üslupta konuşma tarzı oldu mart ayıydı. Sonra bir daha o kadın doktora gitmeme kararı aldım. Aynı hastanede erkek bir doktor var ona gitmeye karar aldım. Ama bir türlü o zamandan beri denk getirip gidemedim çünkü adam hep dolu hep. Regl tarihime getiriyorum dolu oluyor. Randevu takvimini belli bir tarihe kadar açıyorlar mesela Şuan 20 eylüle kadar açık ama hepsi dolu. Bu ay arayıp aradan gitmek istedim. Ama ulaşamadım bağlanamadım çok yoğun. Geçen ay idaretenlik yan ilçedeki doktora gittim ben. Devlet hastanesi. Çatlatma iğnesi dahi yapmadı Progestan bile vermedi. İmkanlar sıkıntı.
Aaa hiç gidememişsn ki sen adam gibi bi doktora. Bir doktor olacak ki seni takip edecek. Ama imkanlar kısıtlı anladığım kadarıyla orda. Üzüldüm yaa. Güvenilir bi doktor bulup onunla devam etmek çok önemli bu süreçte. Umarım gönlüme göre birileri gelir. Acaba o erkek doktordan randevu almak için aramak yerine direk hastaneye mi gitsen. Adet günüm bugün muayene olmam lazım desen almazlar mı ki araya ya. Biraz yırtıcı olmak gerekiyor böyle işlerde.

Kuzum inofolic içiyorum. Çakşırım gelirken kırıldı yolda iadesi yapıldı yeniden aldım yeniden yolda inşallah sağsalim gelir. Eşime de çakşır içireceğim keçiboynuzu özü içireceğim. Ya benim bir de şu macunlardan alasım var ama piyasadaki macunlara güvenemiyorum
C life iyi diyorlar ama bence ınofolic yeter kuzum.

gelse de değerlendirin canım nolacak 😂hem belki kaçak göçek daha verimli olur 🤭

Rabbime şükrettiğim konulardan biride kayınvalidemin bize çok ekstrem bir durum olmadıkça gelmemesi 😂 kadın evinden çıkıp başka yerde kalmıyor asla. 5 yıllık evliyim daha bir gün kaldı cınım benim
Vallahi kıskandım şuan 😂 Benimki de biz hadi desek bize yerleşecek durumda kesinlikle kendi evinde kalmayı sevmiyor bide kızı var bi ona bi bize gidip geliyor aralarda da akrabalarına gidiyor kendi evinde kaldığı toplam süre yılda 2 aydır 😂😂

X