2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Beşinci günler tutmadı iki tane 3. Gün var ya doktor şaşırdı herşey güzeldi dedi rahim embriyo ama tutunmamış sebebini bilemiyoruz bazen dedi , bende dedim süreç çok zor ben normal denicem dedim tamam dedi normalde olur aslında bir sorun görünmüyor dedi ama olmuyor , zaten pişman olmayım diye deneyeyim istedim tüp bebeği, bide özel doktora gittim çok para gitti canım çok
Biliyorum canım ben o süreci yaşadım çok iyi biliyorum..ama benim arkadaşım 25 yaşında hiç doğal gebelik görmedi Amh yerlerdeydi tüp bebek yaptı sadece 1 tane 3 günün embriyosu elinde kaldı doktor dedi onu koyamam sana zaten tutmucak sebeb 3 günün olduğu için diğil çok kalitesiz embriyoydu..kız ama dediki yok siz koyun olmasada olmucak ama oldu biliyormusun şimdi 2 aylık oğlu var MaşAllah☺️ doktor şaşırmış mucizeler hep var.Bence sen o 3 gün embriyolarını koydur bak ben yaptırdım ama benim hiç embriyom kalmamıştı senin ama var hiç pes etme koydurmadan önce benim kullandığım ilacı kullan..senin elinde şans var bu çok güzel bir şey benim yoktu çok yıkılmıştım.

Keşke imkanım olsa hastane imkanım burada o kadar kısıtlı ki canım sıkılıyor bu duruma. Sma eşimle konuştuk bu ay olmazsa Ekim ayınds gerekirse Antalya’ya gideceğiz iyice araştırıp
Gerek kalmıcak inşallah kuzum 🙏🙏🙏🙏

Biliyorum canım ben o süreci yaşadım çok iyi biliyorum..ama benim arkadaşım 25 yaşında hiç doğal gebelik görmedi Amh yerlerdeydi tüp bebek yaptı sadece 1 tane 3 günün embriyosu elinde kaldı doktor dedi onu koyamam sana zaten tutmucak sebeb 3 günün olduğu için diğil çok kalitesiz embriyoydu..kız ama dediki yok siz koyun olmasada olmucak ama oldu biliyormusun şimdi 2 aylık oğlu var MaşAllah☺️ doktor şaşırmış mucizeler hep var.Bence sen o 3 gün embriyolarını koydur bak ben yaptırdım ama benim hiç embriyom kalmamıştı senin ama var hiç pes etme koydurmadan önce benim kullandığım ilacı kullan..senin elinde şans var bu çok güzel bir şey benim yoktu çok yıkılmıştım.
Hangi ilacı canım şuan donmuş şekilde bekliyorlar ☺️

Neden okulun değişti canım ?
Ya ben köy okulunda öğretmenim normalde. Gerçi buranın merkezi de büyük değil küçücük hastane bile yok işte biliyorsun neyse. Her gün oğlumla kışın kilometrelerce git gel o kadar hasta oldu ki geçen sene çok sıkıntı çektim. Ulaşım da sıkıntı. Giderken birilerini ayarlayıp gidiyordum dönüşte ya eşimi bekliyordum almaya geliyordu ya da yine birileri ile geliyordum.Ben zaten yıllardır uzak köylerde çalıştım hep oğlum yanımda süründü. Bu yıl duydum ki merkezde bir boşluk varmış görevlendirme istedim o da kabul edildi o yüzden değişti.

Kızlar kasıklarım ağrı giriyor yumurtlama ağrısı gibi ovülasyon mu yapsam yine mi yumurtladım yoksa o sivilce de ondan mı kafamda deli sorular 😳

Hangi ilacı canım şuan donmuş şekilde bekliyorlar ☺️
Bu ilaclar bak özlem kullandı belkide onun sayesinde hamile kalmış zaten kendide söylüyor..ne güzel bebişlerin seni bekliyor🥰🥰

Eklentiler

• IMG20230704180440.jpg
    IMG20230704180440.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 41
Aaay harika bir fiyat 😍 ben geçen ay 60, tlye almıştım kızlar daha önce aldıkları için daha ucuza almıştı ama sen maşallah epeyi ucuza almışsın 😂 çok sevdim ben freely'i strip testine uyuz olmuştum ama mavi testleri helal olsun yapmışlar dedirtti 😂
İnatla o mavi testlerde pozitif görmek istiyorum inat ettim 😁😁😁 baktım kupon var kaçırmayayım dedim. Bu aydan aslında 4-5 tane kalmıştı vardı ama🙈

Bu ilaclar bak özlem kullandı belkide onun sayesinde hamile kalmış zaten kendide söylüyor..ne güzel bebişlerin seni bekliyor🥰🥰
Tamam kaydettim canım onları da koydurayım bari bu aydan sonra , doktor ille de beşinci güne yürütelim diyor diyorum ki ya ölürlerse , başka doktora koydurtabilir miyim acaba

Çünkü oğullarına bayılıyorlar 🙂
Evet hemnde ne bayilma ya ben evde yokken annemlere gitmistim bi kacgun onlarda kaldim benimkide evde kahvalti yapmiyor annesinde kaldigi gunde kahvalti yapmis sabah ise gitmeden once annesi zorla vermis yap diye sorna kv diyorki oglum benim yanimda sabah kahvaltisini yapiyor ise gidiyor sen ogluma sabah kahvalti hazırlamiyorsun bilmm ne oglun istemior diyorum zorla mi yediriyim ogluna yani anlamiyor off kv diyince damarim atti kizlar 1 yil icinde cok cektim ehehe🤣

Tamam kaydettim canım onları da koydurayım bari bu aydan sonra , doktor ille de beşinci güne yürütelim diyor diyorum ki ya ölürlerse , başka doktora koydurtabilir miyim acaba
Tabi koydura bilirsin istediğin doktora transfer et embriyolarını zaten ben sana istedim diyemki başka doktora yaptır çok bekletme embriyoları.Allahın ne mucizeleri var🥹🙌🏻

Evet hemnde ne bayilma ya ben evde yokken annemlere gitmistim bi kacgun onlarda kaldim benimkide evde kahvalti yapmiyor annesinde kaldigi gunde kahvalti yapmis sabah ise gitmeden once annesi zorla vermis yap diye sorna kv diyorki oglum benim yanimda sabah kahvaltisini yapiyor ise gidiyor sen ogluma sabah kahvalti hazırlamiyorsun bilmm ne oglun istemior diyorum zorla mi yediriyim ogluna yani anlamiyor off kv diyince damarim atti kizlar 1 yil icinde cok cektim ehehe🤣
Aaa öyle mi diyor demese daha iyiymiş sen kahvaltı hazırlamıyorsun filan aman boşver sen eşinle aranı iyi tut ailesini aman kötüleme o görür zaten zamanla 🙏benimki yüzüme bişey söylemiyor bir ara soğuk davranmıştı sadece 😀 hiç eşime söylemedim bir kez kavga esnasında söylemiştim 🤣

X