2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dolmuş işte keşke en başta uyarsaydı da senin yazmanı beklemeseydi uzamazdı böylelikle
Ben burda yokmuşum gibi konuşmak seni tatmin ediyorsa devam edebilirsin. Kendi adıma açıklamamı yapmak da benim boynumun borcu. Zaten afra uyardığı için yine yazmazdım ancak ‘bugün patladığınız kişi de ben oldum’ cümlendeki ima onun adına beni rahatsız etti. Kendisinin bugün kimi azarlasam diye girdiğini sanmıyorum çünkü. Gözlemi çok iyi ve gözüne çarpanları dile getiriyor gayet. Destek olmak istemek de benim en doğal hakkım buna da kimse karışamaz. Benim adıma konu kapandı.

Dolmuş işte keşke en başta uyarsaydı da senin yazmanı beklemeseydi uzamazdı böylelikle
İşte bazen insanlar çekiniyor yazmaya. Kimler kimler neleri tutuyor içinde bir bilseniz forumda. Tek başıma takılırdım herhalde artık. 😂

Ben de sevdiğim bir insan yorum yapınca ardından yapıyorum ona destek verici, çünkü kritik bir konuda bakıyorum konuyu açmış, desteğimi belli ediyorum. Belki ben yazsaydım sadece belki bana inanmayacaktın ancak ozgemin de yorumu ile desteklenmiş oldu yazdıklarım. Ozge dünyalar tatlısıdır bu arada. Adil ve adaletlidir. O da asla kırmaz kimseyi ve çok seviyoruz onu da seni de. Bazen biz ablamla da saç saça baş başa kavga ettiğimiz çok oldu. Artık buradaki samimiyetimiz arada ufak tefek uyarıları kaldırabilir bence 💕

Ben burda yokmuşum gibi konuşmak seni tatmin ediyorsa devam edebilirsin. Kendi adıma açıklamamı yapmak da benim boynumun borcu. Zaten afra uyardığı için yine yazmazdım ancak ‘bugün patladığınız kişi de ben oldum’ cümlendeki ima onun adına beni rahatsız etti. Kendisinin bugün kimi azarlasam diye girdiğini sanmıyorum çünkü. Gözlemi çok iyi ve gözüne çarpanları dile getiriyor gayet. Destek olmak istemek de benim en doğal hakkım buna da kimse karışamaz. Benim adıma konu kapandı.
Kendi adına rahatsız olup olmadığı şeyleri dile getirecek olgunlukta kendisi, hala yangına körükle gidiyorsun. açıklamasını da ona yaptım "birden aydınlanma yaşadığım için alındım haklısın " oldu. Benim adıma şimdi konu kapandı.

İşte bazen insanlar çekiniyor yazmaya. Kimler kimler neleri tutuyor içinde bir bilseniz forumda. Tek başıma takılırdım herhalde artık. 😂

Ben de sevdiğim bir insan yorum yapınca ardından yapıyorum ona destek verici, çünkü kritik bir konuda bakıyorum konuyu açmış, desteğimi belli ediyorum. Belki ben yazsaydım sadece belki bana inanmayacaktın ancak ozgemin de yorumu ile desteklenmiş oldu yazdıklarım. Ozge dünyalar tatlısıdır bu arada. Adil ve adaletlidir. O da asla kırmaz kimseyi ve çok seviyoruz onu da seni de. Bazen biz ablamla da saç saça baş başa kavga ettiğimiz çok oldu. Artık buradaki samimiyetimiz arada ufak tefek uyarıları kaldırabilir bence 💕
Seni çok seviyorum kız. Bi ağlayıp geliyom

Kızlar,

Sevdiğimiz insanları ister istemez savunmamız çok normal. Bunda hiç bir yanlış yok. Ben olsam ben de yazardım bu arada burada sevdiklerime yönelik yorum. Ancak özürler dilendi. Konu kapandı diye düşünüyorum. Bu mesajımdan sonra da uzayacak başka bir mesaj yazılmamasını rica ediyorum. 🙏

Son olarak,

L A L L A L haklısın bebeğim. Ancak şöyle düşün, sen birisine ciddi bir şey söyleseydin diyelim, ben ya da belki de ozge seni savunacak başka bir mesaj atacaktı ardından o kişiye. Bu işler böyledir. O yüzden şahsına yapılan bir şey gibi düşünme lütfen. 💕

2 ay önce hacemat yaptırdım çocuk için sonra ki seansta rahmime sülük takıcam dedi😱 korktum gitmedim 🤣
Ne yalan söyliyim ilk okurken irkildim. Rabbim o dereceye varmadan bebek sahibi olmayı nasip etsinn bize. Ben vajinusmus yaşamış biriyim ki hala etkisindeyim çataldan falanda korkarım . Rahme sülük olayı beni ürpertti aparatları falanda varmış gerçii. Mecburiyet başka şey insan mecbur kalınca her yolu dener sanırım. Yumurtalık üstünden deneyebilirsin ilk başta canım
Sizleri aylardır tanıyorum hepinizin resimlerini görmüşlüğüm var yaşlarınızı da yazmıştınız tamamen saygımdan diyorum küçük olduğumu bildiğim için uyarınız için teşekkür ederim tekrarı olmaz hak verdim 🙏🏻
Sorması ayıp yaşın kaç canım merak ettim ben o foto paylaşılan dönemde geldim topiğe ama hep kaçırdım tanımıyodum bide pek kimseyi

Evet evet hastalıklı bölgeyi kendi hissedip kendi tutunuyor pis kan dolduğunda da kendi kendini bırakıyor👌🏻
Herkese yakın gelmek zorunda değil tabiki biraz alternatif tıp yaklaşımı olumlu gelmeye başladı berkes aynı fikirde olamaz tabiki🤍

Evet tabiki de önüne gelen yaparsa beklenmedik sonuçlar çıkabilir🤦🏼‍♀️
Hassas bi konu zaten rahim içine sülük konması🥹
Haftaya tarama hacamatım bitiyor haftaya öğrenicem sanırım sülüğünde günleri oluyormuş bakalım🤍
Evet hacamat ve sülüğün günleri varmış canım. Sülük etkili ve çok iyi doğal tedavi şekli.. İnşallah sen bu vesileyle şifayı bulursun ve kim bilir senin sayende denemek isteyenler cesaret bulanlar olacaktır 💕
Güzel haberlerini görelim inşallah 🌸

Ne yalan söyliyim ilk okurken irkildim. Rabbim o dereceye varmadan bebek sahibi olmayı nasip etsinn bize. Ben vajinusmus yaşamış biriyim ki hala etkisindeyim çataldan falanda korkarım . Rahme sülük olayı beni ürpertti aparatları falanda varmış gerçii. Mecburiyet başka şey insan mecbur kalınca her yolu dener sanırım. Yumurtalık üstünden deneyebilirsin ilk başta canım

Sorması ayıp yaşın kaç canım merak ettim ben o foto paylaşılan dönemde geldim topiğe ama hep kaçırdım tanımıyodum bide pek kimseyi
Sülük canlı olunca insan ister istemez bir ürperiyor aminnn rabbim kalplerimizi yormadan doktor kapılarına gitmeden nasip etsin 🙏🏻 çaresizlikten başvuruyoruz maalesef ☹️ 27 yaşındayım siz ?

Evet hacamat ve sülüğün günleri varmış canım. Sülük etkili ve çok iyi doğal tedavi şekli.. İnşallah sen bu vesileyle şifayı bulursun ve kim bilir senin sayende denemek isteyenler cesaret bulanlar olacaktır 💕
Güzel haberlerini görelim inşallah 🌸
İnşAllah canım yaptırdığım zaman yazarım konuşuruz inşAllah🤍

X