2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

gene morallarimizi zıplatacak bir yazı

hadı gozun aydın canımm, sağlıkla gelsin
kan sulandırıcı ve progestan bende kullanıyorum, bende pıhtılaşma var .. tüpçüm hıc vermemıstı bu doktorum 3 ay aspırın kullandırdı , sonra da kan sulandırıcıya gectık ..
gebelıkte kan daha da koyulasıyormus benım kullanmam şartmış...

Amin canım.Ama benim pıhtılaşmam yok zaten hiç sormadı varmı yokmu..sadece düşüklerim olduğu için yazdı bana heresinden günde 1 tane çok yazmadı..tüpçüyle konuştum daha doğrusu hemşiresiyle dedim o zaman kullanmıştım bana kanlı lekelenme vermişti kesince bitmişti şimdi kullanayımmi dedi kullan önlem amaçlı vermiş..ama o zaman benim ilaclarım çok fazlaydı..Zaten doktor dedi mucize yapılacak hiç bir şey İn şa Allah dedi bu defa gelişir

İki deli bir araya gelmemeliydikkkkk

Aynen bende de var ağrı. Dün yeni başladı. Karnımın içinde bişi geziyormuş hissi var. Tabi bunlar bedenimin bana bir komplosu da olabilir. Benim göğüsler yumurtlama olduğu günden beri hassas. Ancak o bahsedilen damarlaşma vs gibi değil, sadece hassasiyet.

kısmet canım hersey, ben tüpte hiç ılaç kullanmadım dıyebılırım ..
kan sulandırıcıyı önlem amaclıda verıyorlar aynen ıyı olmus bakarsınız duruma gore zaten belkı 3 ay sonra bıraktırır.
ıcını ferah tut sağlıkla gelecek Allah buyuktur

Yok ya benim kalçam ve karnım morlar içindeydi yer bulamıyordum iğneyi vurmaya..ağrıdan gezemiyordum bile fitilde günde 8 taneAy ben razıyım 9 ay karnıma iğne vurayım yeterki bebişim gelişsin

kızlaaar selamlar.. insan negatifi görüp üstüne de regl olunca bir modu düşüyor. o yüzden az uzak kaldım. Tikabasa bugun koyuşama testini bekliyoruz kuzum inşallah güzel fotolar atacaksın bize. A Afratafrac ve Perlitik siz gebesiniz bence canlar. göğüs hassasiyetinden dolayı çok umutluyum sizden güzel haberler verin bize. test ne zaman yapacaksınız? O ozgeeeee1 testinde ben de cok hafif çizgi görür gibi oldum devam eder. Niqu güzel haberler vermişsin canımcım inşallah bebişi de sağlıkla büyüdüğünü de görürüz. 1fafeyla çok mutlu oldum.sağlıkla devam eder inşallah kuzucum..

her seyi de okuyamadım ama genel olarak bir yazmak istedim. 15 aylık sürecin sonunda her ay kadın doğuma bir gideyim diye randevu alıyorum. sonra ne oluyorsa oluyor bir duygu geliyor içime. bu ay olur belki diye randevuyu iptal edip devam ediyorum yoluma bitmek bilmeyen bu umuttan kurtulmalıyım belki de

Perlitik A Afratafrac bende de kasık ağrısından ziyade sanki adet baslayacak gibi karın ağrısı var bir de göğüslerim cok hassas değil ama bi agırlık var kalkarken falan tabi bunlar hep yumurtlamayı degerlendirdigimiz icin de olabilir bir de bagırsak hareketlerim fazla

Amin Allah canımdarısı sana hiç umutunu kayb etme neyi denemediysen dene hepsini gelicek bebişin

Aynen damarlasma yok bende de.
Bence de canım neyse bu ay güzel haberler alacağız hiç olmadi regl ve yumurtlama tarihlerimiz yakın demekki pesindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…