2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

çokça aminnnnn

Ya etiketleme işinde ben de başarısızım. İsimler aklıma geliyo ama yanlış kişiyi etiketleyebiliyorum aynı ismie benzer dljfl

Günaydın kızlar baya sayfa birikmiş kaçırdıklarım yoktur inşallah.
Niqu 1fafeyla güzel haberlerinizi okudum çok sevindim böyle sorunsuz sağlıkla ilerlesin inşallah
Zumruduanka96 annenden haber var mı kaçırdım mı okurken bilmiyorum çok geçmiş olsun umarım iyidir

fnd_50 inofolic combi HP verdi bana da doktorum pcos değilim yumurtlamana kadar kullandım geçen ay bu ikinci ayım

Amin AllahDarısını sana canım İn şa Allah

Ayyyyy etiket yapınca nasıl heyecanlandım.
Hadi inşallah diyerek açtım.
Kuzum benim karın çevrem ve kasıgim ağrıyor şuan yine böyle dolgunluk var gibi hem karnımda hem de göğüs ucu hassasiyetim var. Tabi umarım regl belirtileri değildir

Ayy kız aynı zikirleri çekıyoruz walla
Bnde sağ elimi karnıma koyup El Müsavvir çekerım

Umarim canim test yapicak misin

Ya etiketleme işinde ben de başarısızım. İsimler aklıma geliyo ama yanlış kişiyi etiketleyebiliyorum aynı ismie benzer dljfl
Bn nasıl her defasnda onca kişiyi şak dıye etiketlıyorum sanıyosunuz
Not defterım vareşim gördü bu isimler ne dıyo. Dedim onlar bnım kader arkadaşlarım

Bn nasıl her defasnda onca kişiyi şak dıye etiketlıyorum sanıyosunuz
Not defterım vareşim gördü bu isimler ne dıyo. Dedim onlar bnım kader arkadaşlarım
Ayyy nasıl rahatladım bir bilsen bende sandımki bir tek ben unutuyorum isimleri..dedim kesin sorum bendeo zaman bende şimdi yazıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…