2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay ay ay günün ilk hamişlik haberi de geliyorrrrrr. Tebrik ederim kuzum. Sağlıkla artsın değeri ve gelişsin. Galiba kese için çok erken 385 ile. Bir tek şu Beta ve hormon testlerine dair bilgim yok 😂 bir onlar kaldı. Ben senin emojini koyayım, sana da uğur getirsin kuzum 💕🙏
çok teşekkür ederim amin inşallah :KK200::nazar: Allah isteyen herkese nasip etsin benimki planlı gebelikti ama gene de çok afalladım..

Bir tane ovülasyon yap bari 😂
😂 hahaha hevesimi almak için. Onu yapmaya devam ediyom, bugün sonuncusu. Aşırı silik çıkıyor. Demekki tekrar yumurtlamıyorum. Bu ay yumurtladktan sonra yumurtlama akıntım geldi o da bir garip. Neyse şafak saymaya devam. Hafta sonuna ne kaldı ki. Yalnız benim dün çok şiddetli karın kasık ağrım oldu. Bir yerden sonra sızıp uyudum. Perlitik Perlitik sende var mı belirti bişi kuzum?

Bende carsamba günü cekilicem gerginim biraz
bende cok gergin ve paniktim ama korktugum gibi olmadı alttan muayane olur gibi oldu sende öyle düşün ilaç verilirken bi sancı giriyor ama 1 veya 2 dklık sonrasında adet agrısı gibi 30 dk öyle geciyor zaten dr agrıkesici ve antibiyotik verir 1 saate toparlanıyorsun hiç bişey yok gibi

Hemen silkeleniyorsun, gidip kafanı dağıtıyorsun, sevdiğin şeylerle uğraşıyorsun. Ne demek umudum azaldı? Yok öyle şey, bu topikte kimsenin umudu azalamaz. 🥰 Biz o umudu yerine getiririz. 💕

Keşke ne zaman bir şey istesek çat diye olsa. Ama evrenin kuralları var işte. Bazen çook istediğin şeyle sınanıyorsun. Ne zamanki salıyorsun, artık umutsuzluğa kapılmıyorsun, hayatın tadını çıkartmaya başlıyorsun genelde o anda evren o istediğin şeyi getiriyor. Enteresan bir kuralı var.

Biz istesek de istemesek de aylar geçecek. Bu süreci umutsuz, mutsuz ve stres dolu geçirmek yerine hayatının tadını çıkartmanı öneririm. Eğer bebişinin ruhu bu ay seninle olmak istemediyse eşek sıpası kendi bilir. Önümüzdeki ay beklemeye devam 🥰

Ben inanıyorum yakında senden güzel haber alacağız 💕🙏
Bu mesajını da umutsuzluğa kapılanlar için ilk sayfaya koymalısın 😍

😂 hahaha hevesimi almak için. Onu yapmaya devam ediyom, bugün sonuncusu. Aşırı silik çıkıyor. Demekki tekrar yumurtlamıyorum. Bu ay yumurtladktan sonra yumurtlama akıntım geldi o da bir garip. Neyse şafak saymaya devam. Hafta sonuna ne kaldı ki. Yalnız benim dün çok şiddetli karın kasık ağrım oldu. Bir yerden sonra sızıp uyudum. Perlitik Perlitik sende var mı belirti bişi kuzum?
Tüplerde ilerliyor ya şu anda ondandır 😍 İnşAllah güzelce tutunur yerleşir 🤲🏻🥰

Kızlar keseyi gördüm çok şükür dış gebelik diğil..karından bekliyordum görücek diye ama göremedi ona üzüldüm sonuçta betam iyi..1 hafta sonra gel bakıcam diyor gelişmişmi..düşüklerim olduğu için progestan oksapar yazdı..bende dedimki tüp bebekten fazla kullanınca kanamam oldu ama kesince durdu..bana dedi önlem amaçlı yazıyorum bende durmadım tüp bebek doktorun hemşiresini aradım bana izin verdi dedi kullan..durumlar böyle canlar.Hepinize teşekkürler etiket yapadım ama gördüm mesajlarınızı😊
kız sabahtan beri senin yazını arıyorum akşam yogunluğum vardı giremedim etiket yapmamışsın diyom nigu ne yaptı acaba çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucagınada almayı nasip etsin darısı bize olsun ayagını sürü peşinden hemen gelelim inşaallah 🙏😍💖👌

bende cok gergin ve paniktim ama korktugum gibi olmadı alttan muayane olur gibi oldu sende öyle düşün ilaç verilirken bi sancı giriyor ama 1 veya 2 dklık sonrasında adet agrısı gibi 30 dk öyle geciyor zaten dr agrıkesici ve antibiyotik verir 1 saate toparlanıyorsun hiç bişey yok gibi
İnşallah benimde kolay geçer🥰 en kısa zamanda alırız kucağımıza bebeklerimizi inşallah🙏

kız sabahtan beri senin yazını arıyorum akşam yogunluğum vardı giremedim etiket yapmamışsın diyom nigu ne yaptı acaba çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucagınada almayı nasip etsin darısı bize olsun ayagını sürü peşinden hemen gelelim inşaallah 🙏😍💖👌
Etiket yapa biliyorum ama isimleri nasıl aklınızda kalıyor🤔bir defa etiket yaptım başkasını etiketlemiştim😃Amin canım Amin🙌🏻Ben ayağımı sürdüm zaten görüyorum benden sonra kaç tane hamiş haberi aldık devamıda gelicek İn şa Allah😍🥰🙌🏻🙌🏻🙌🏻🌷

X