2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Etiket yapa biliyorum ama isimleri nasıl aklınızda kalıyor🤔bir defa etiket yaptım başkasını etiketlemiştim😃Amin canım Amin🙌🏻Ben ayağımı sürdüm zaten görüyorum benden sonra kaç tane hamiş haberi aldık devamıda gelicek İn şa Allah😍🥰🙌🏻🙌🏻🙌🏻🌷
Ya etiketleme işinde ben de başarısızım. İsimler aklıma geliyo ama yanlış kişiyi etiketleyebiliyorum aynı ismie benzer dljfl

Günaydın kızlar baya sayfa birikmiş kaçırdıklarım yoktur inşallah.
Niqu Niqu 1fafeyla 1fafeyla güzel haberlerinizi okudum çok sevindim 🙏🏻 böyle sorunsuz sağlıkla ilerlesin inşallah 😍
Zumruduanka96 Zumruduanka96 annenden haber var mı kaçırdım mı okurken bilmiyorum çok geçmiş olsun umarım iyidir 🙏🏻

fnd_50 fnd_50 inofolic combi HP verdi bana da doktorum pcos değilim yumurtlamana kadar kullandım geçen ay bu ikinci ayım ☺️

Günaydın kızlar baya sayfa birikmiş kaçırdıklarım yoktur inşallah.
Niqu Niqu 1fafeyla 1fafeyla güzel haberlerinizi okudum çok sevindim 🙏🏻 böyle sorunsuz sağlıkla ilerlesin inşallah 😍
Zumruduanka96 Zumruduanka96 annenden haber var mı kaçırdım mı okurken bilmiyorum çok geçmiş olsun umarım iyidir 🙏🏻

fnd_50 fnd_50 inofolic combi HP verdi bana da doktorum pcos değilim yumurtlamana kadar kullandım geçen ay bu ikinci ayım ☺️
Amin Allah🙌🏻🥰Darısını sana canım İn şa Allah🥰🙌🏻🙌🏻🌷

😂 hahaha hevesimi almak için. Onu yapmaya devam ediyom, bugün sonuncusu. Aşırı silik çıkıyor. Demekki tekrar yumurtlamıyorum. Bu ay yumurtladktan sonra yumurtlama akıntım geldi o da bir garip. Neyse şafak saymaya devam. Hafta sonuna ne kaldı ki. Yalnız benim dün çok şiddetli karın kasık ağrım oldu. Bir yerden sonra sızıp uyudum. Perlitik Perlitik sende var mı belirti bişi kuzum?

Ayyyyy etiket yapınca nasıl heyecanlandım.
Hadi inşallah diyerek açtım.
Kuzum benim karın çevrem ve kasıgim ağrıyor 🤣🤣🤣 şuan yine böyle dolgunluk var gibi hem karnımda hem de göğüs ucu hassasiyetim var. Tabi umarım regl belirtileri değildir 🤣🧿💜

Özelden ismini yazarmısın isminle dua edeyim kuzum daha bende kalp atışını bile duymadım ama olsun birbirmiz için dua etmekten güzel ne var ki . Ha bide sana söyle diyim ben sürekli el müsavvir zikrini çekerim sağ elimi karnıma koyup 7 ayetel kürsi 7 nas 7 felak 7 Fatiha okurum ya uyumadan yada uyandığımda elimden geldiğince dene canım bunları rabbim inşallah en kısa zamanda güzel haberler almayı nasip etsin tüm bekleyenlere 🥰🥰
Ayy kız aynı zikirleri çekıyoruz walla 😄
Bnde sağ elimi karnıma koyup El Müsavvir çekerım 🙏🙏🙏

Ayyyyy etiket yapınca nasıl heyecanlandım.
Hadi inşallah diyerek açtım.
Kuzum benim karın çevrem ve kasıgim ağrıyor 🤣🤣🤣 şuan yine böyle dolgunluk var gibi hem karnımda hem de göğüs ucu hassasiyetim var. Tabi umarım regl belirtileri değildir 🤣🧿💜
Umarim canim test yapicak misin

Ya etiketleme işinde ben de başarısızım. İsimler aklıma geliyo ama yanlış kişiyi etiketleyebiliyorum aynı ismie benzer dljfl
Bn nasıl her defasnda onca kişiyi şak dıye etiketlıyorum sanıyosunuz 😄
Not defterım var🤣eşim gördü bu isimler ne dıyo. Dedim onlar bnım kader arkadaşlarım 😄😄😄

Bn nasıl her defasnda onca kişiyi şak dıye etiketlıyorum sanıyosunuz 😄
Not defterım var🤣eşim gördü bu isimler ne dıyo. Dedim onlar bnım kader arkadaşlarım 😄😄😄
Ayyy nasıl rahatladım bir bilsen bende sandımki bir tek ben unutuyorum isimleri..dedim kesin sorum bende😃😃😃o zaman bende şimdi yazıcam💃💃

X