2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bir geldin tam gelsin bebek. Moral aşıladın resmen. Öncelikle sen mutlaka bir doktora görün. Hiç hsg çekilmesiysen bu ay olmadı hsg çektir.takviye kullanmıyorsan da başla mutlaka. İsim vermeyeceğim ancak gebe kalacağını düşündüklerim kaldı bu ay ve kalmaya devam ediyor, bazılarının da önümüzdeki ay kalacağını hissediyorum ancak yine isim vermeden geriye kalanların Eylül ayında olacağını hissediyorum. Bir şekilde herkes sonbahara hamile girecek. Bu yazı da burada dursun. 6. hissi kuvvetli arkadaşınızdan

Yok ya benim kalçam ve karnım morlar içindeydi yer bulamıyordum iğneyi vurmaya..ağrıdan gezemiyordum bile fitilde günde 8 taneAy ben razıyım 9 ay karnıma iğne vurayım yeterki bebişim gelişsin
bayaa fazla hormoon almışsın ,
sağlıkla gelsınlerde her şekilde razıyım bende , şikayet etmiyorum hiç

Aramıza hosgeldin canim valla beynimiz oyun oynuyor artık bizimle

Zaten şu an yaşadıklarımız yumurtlama döneminde rutin yaşanan belirtiler. Eğer yumoşlarımız döllendiyse şu anda rahme doğru ilerliyolar. Dr. Banu'nun dediğine göre yarın rahme ulaşacalar. 5. gün ulaşıyormuş yumoşlar rahme.Sonra nasipse yerleşmeye başlayacak ve yavaş yavaş minnak minnak betalar salacak o yüzden yarından itibaren yavaş yavaş belirtiler başlayabilir.

Simurgggg canım ocak ayından beri sana kanım öyle ısındı ki hatta ilk gebeligimi berat kandilinde öğrenmiştim o gün dua ederken simurg diye sana da dua etmiştim ağzından bal damlıyor inşallah hep beraber güzel haberler alırız.. burada aile gibi olduk herseyimizi tüm.ozelimizi paylaşıyoruz yakın çevrem bebek diye bu kadar olup bittiğimi bilmiyor kız bebek duskunlugumu senelerdir bilirler o ayrı. Bak sinirlendim şimdi yine görumceme ilk gebeligimde moralimi bozabildigince bozmustu eşime söyledim gebe kalim 6. Ayda söyleyeceğim kardeşine dedim ne alaka oldu şimdi ama demin yine sinirimi bozdu onu da sıkıştırdım araya. Seni seviyorum ismini yüzünü bilmediğim dava arkadaşım çok şükür minnos bir kızın var inşallah Allah 2. Yi de sağlıkla nasip eder. Bize de jubilemizi

Ayy hadi insallah hayatimsenin bu yuksek enerjin herkese umut oluyor. Bakalim olsun da ne zaman olursa olsun saglikla insallah razıyım. Hsg hic cektirmedim. O islerden de korkuyorum biraz galiba ya su yaz bir gecsin de olmazsa o zaman gideyim artık. 15 aydir deniyoruz ama en baslarda da o kadar emin degildim isteyip istemedigimden. Belki boyle olmadıkça zihnen hazirlaniyorumdur. Ilk gebelik planli olmadigi icin uzun yillarimi aldı kabullenmek. O da baska bir travma neyse insallah gonlumuze gore olur hepimizin. Boyle isteyerek olmasi cok guzel. Eminim gruptaki herkes cok iyi anne olacak

Benim perşembe pik ve çatlama oldu canım yani bir gün önce sizden iyi oldu bunu ögrendigim gün boyu kendimi dinlerim artık işim de yok öğretmenim tatildeyim suan bol bol dinlerim zaten öyle yapıyorum

Banu ciftcinin kitabını aldım canım ben ilk gebelikte hafta hafta okurum diye heves etmistim kim bilir nerede şimdi aldıklarımı hep yolladım görmek istemiyorum diye. Dur annemdeyse isteyeyim gebelik öncesi ile ilgili de güzel bilgiler vardı resim.atarim.

Bence burada takılırken kenarıda bir not defteri bulundurmak lazım
Benim var hamile kalınca etiket yapacagım kişieri yazıp koyuyorum kenara yani 1 senedir burdayım eskileri aklımda tutamazdım bu arada kızlar bugün çok güzel bir rüya gördüm test yapmışım kızım alıp getiriyor bakıyorum iki tane kıpkırmızı çizgi

Ben hsg cektirdim canım anestezili diye girdim tam bayılmadım anlık içim geçti buna ragmen desenki bi daha cektirsen anestezili mi anestesiz mi ben anestezi olmadan da cektirebilirim öyle anlık bir şey bir de benim tüplerim kapalıydı acıldı islem esnasında düşün hiç korkma, ayrıca sen kimyasal yaşamıştın tüplerin acıktır büyük ihtimal bence kan genetik vs onlar üzerine yogunlas ama erteleme ben de bir sene boyunca en fazla hormonlarıma ve kist var mı yok mu diye baktırmıstım hep erteledim hsg yi ama sorun oymus meger o yüzden hic erteleme 15 ay kısa bi süre degil

Nasıl kızlarsınız siz ayıp ayıp insan bir söyler bende sandımki bende sorum var isimleri unutuyorumAma rüyana artık susuyorum

Kuzum regl 3. Veya 2. Gunu hormon testi ver

Bişi olursa yaz bize de
Az önce anlık basım döndü mesela hfhshagaggagaga of dogru olmadıgını bile bile cok egleniyorum yalan belirti ararken neyse bu sürecin en güzel yanı eşimde çok istediği için istemediğim bi sey olsa ya ben hamileysem niye suan strese giriyorum falan diyip duygu sömürüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…