2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

çok teşekkür ederim amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin benimki planlı gebelikti ama gene de çok afalladım..

Bir tane ovülasyon yap bari
hahaha hevesimi almak için. Onu yapmaya devam ediyom, bugün sonuncusu. Aşırı silik çıkıyor. Demekki tekrar yumurtlamıyorum. Bu ay yumurtladktan sonra yumurtlama akıntım geldi o da bir garip. Neyse şafak saymaya devam. Hafta sonuna ne kaldı ki. Yalnız benim dün çok şiddetli karın kasık ağrım oldu. Bir yerden sonra sızıp uyudum. Perlitik sende var mı belirti bişi kuzum?

Bende carsamba günü cekilicem gerginim biraz
bende cok gergin ve paniktim ama korktugum gibi olmadı alttan muayane olur gibi oldu sende öyle düşün ilaç verilirken bi sancı giriyor ama 1 veya 2 dklık sonrasında adet agrısı gibi 30 dk öyle geciyor zaten dr agrıkesici ve antibiyotik verir 1 saate toparlanıyorsun hiç bişey yok gibi

Bu mesajını da umutsuzluğa kapılanlar için ilk sayfaya koymalısın

Tüplerde ilerliyor ya şu anda ondandır İnşAllah güzelce tutunur yerleşir

kız sabahtan beri senin yazını arıyorum akşam yogunluğum vardı giremedim etiket yapmamışsın diyom nigu ne yaptı acaba çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucagınada almayı nasip etsin darısı bize olsun ayagını sürü peşinden hemen gelelim inşaallah

İnşallah benimde kolay geçer en kısa zamanda alırız kucağımıza bebeklerimizi inşallah

Etiket yapa biliyorum ama isimleri nasıl aklınızda kalıyorbir defa etiket yaptım başkasını etiketlemiştimAmin canım AminBen ayağımı sürdüm zaten görüyorum benden sonra kaç tane hamiş haberi aldık devamıda gelicek İn şa Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…