2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın bebekler Gölge mi var bana mı öyle geliyo? Efekt falan yapıyodunuz siz bi el atıverseniz ay ilk defa gölge gördüm ama bilmiyorum siz söyleyin her açıdan çektim gölgede güneşte
BEn de gördüm gölgeyi çooook hafif. Zaten bu test kaset testlere benziyor, erken dediğine bakma. Erken testte her ne kadar beni azziliğe uğratsada hala Predictor daha iyi. Sen sabahları teste devam Alacağız inşallah güzel habeirni

Arkadaşlar Progesteron hormonumun sonucuna bakabilir misiniz

Eklentiler

• 38EB7EB2-D14A-45CF-92B1-E5B96DBACD7A.png
    94,2 KB · Görüntüleme: 68
Günaydın bebekler Gölge mi var bana mı öyle geliyo? Efekt falan yapıyodunuz siz bi el atıverseniz ay ilk defa gölge gördüm ama bilmiyorum siz söyleyin her açıdan çektim gölgede güneşte
Ben goremedim ama hadi inşallah vardır canım, ben de yaptım az önce negatif, yumurtlamamin 10. günü adetime de 5 gün var olsa çok silik de olsa cikardi bence, benim umudum çok azaldı hayırlısı olsun

Ben goremedim ama hadi inşallah vardır canım, ben de yaptım az önce negatif, yumurtlamamin 10. günü adetime de 5 gün var olsa çok silik de olsa cikardi bence, benim umudum çok azaldı hayırlısı olsun
Bu ay değilse de önümüzdeki aya olacak nasipse

Daha 5 gün varmış ayrıca, belki de sen 10 diye sayıyorsun ama daha 9. gün, bazen saydığımız doğru olmayabiliyor.

Eczanede erken bi tek bu vardı zaten çok ucuzdu inşallah gölge göstermiyordur yok yere Bundan sonraki testlerim kaset zaten inşallah koyulaşır inşallahhh

Bu ay değilse de önümüzdeki aya olacak nasipse

Daha 5 gün varmış ayrıca, belki de sen 10 diye sayıyorsun ama daha 9. gün, bazen saydığımız doğru olmayabiliyor.
Yani adet olana kadar umut kirintilari hep oluyor ama benim kendi adıma umudum çok azaldı, hayırlısı olsun her şeyin inşallah sizlerden alırız güzel haberi

Bu tarihlerde çıkmadığı oluyor ama varsa bile, biz umudumuzu yitirmeyelim

Yani adet olana kadar umut kirintilari hep oluyor ama benim kendi adıma umudum çok azaldı, hayırlısı olsun her şeyin inşallah sizlerden alırız güzel haberi
Hemen silkeleniyorsun, gidip kafanı dağıtıyorsun, sevdiğin şeylerle uğraşıyorsun. Ne demek umudum azaldı? Yok öyle şey, bu topikte kimsenin umudu azalamaz. Biz o umudu yerine getiririz.

Keşke ne zaman bir şey istesek çat diye olsa. Ama evrenin kuralları var işte. Bazen çook istediğin şeyle sınanıyorsun. Ne zamanki salıyorsun, artık umutsuzluğa kapılmıyorsun, hayatın tadını çıkartmaya başlıyorsun genelde o anda evren o istediğin şeyi getiriyor. Enteresan bir kuralı var.

Biz istesek de istemesek de aylar geçecek. Bu süreci umutsuz, mutsuz ve stres dolu geçirmek yerine hayatının tadını çıkartmanı öneririm. Eğer bebişinin ruhu bu ay seninle olmak istemediyse eşek sıpası kendi bilir. Önümüzdeki ay beklemeye devam

Ben inanıyorum yakında senden güzel haber alacağız

yaptım çift çıktı .. Pazar günüde kan verdim beta hgc 385 çıktı ama kese için erkenmiş. Haftaya dedi bakalım sağlıklı olur inşallah tutunmuştur
Ay ay ay günün ilk hamişlik haberi de geliyorrrrrr. Tebrik ederim kuzum. Sağlıkla artsın değeri ve gelişsin. Galiba kese için çok erken 385 ile. Bir tek şu Beta ve hormon testlerine dair bilgim yok bir onlar kaldı. Ben senin emojini koyayım, sana da uğur getirsin kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…