2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence şöyle bir kaç tane aynı kaset testten al ve her sabah ilk idrar ile koyulaşma takibi yap. GErçekten koyulaştıığnı görünce git kan ver.

Evet canim sonuçlarının çıktığına eminsen operatör seni bilgi işleme aktarsin. Tahlil vermiştim (istersen tarihini falan da söyleyebilirsin) onaylar misiniz e nabiza düşsün dersin.

Geçen ay bende kimyasal geçirdim umarım bu ay tekrar nasip eder dua et benim içinde hamişlerin duası kabul olur
Özelden ismini yazarmısın isminle dua edeyim kuzum daha bende kalp atışını bile duymadım ama olsun birbirmiz için dua etmekten güzel ne var ki . Ha bide sana söyle diyim ben sürekli el müsavvir zikrini çekerim sağ elimi karnıma koyup 7 ayetel kürsi 7 nas 7 felak 7 Fatiha okurum ya uyumadan yada uyandığımda elimden geldiğince dene canım bunları rabbim inşallah en kısa zamanda güzel haberler almayı nasip etsin tüm bekleyenlere

Allah sana göstersin bebeğim amin inşallah
Geçen ay bende kimyasal geçirdim umarım bu ay tekrar nasip eder dua et benim içinde hamişlerin duası kabul olur
el musavvir bende çekerim boş oldukça
bende müsavvir çekerim boş oldukça devamlı sağol canım yaşıyorum şimdi inşallah minnak bebişin kocaman güçlü kalp atışlarını da duyarsın yakın zamanda sağ Salim al kucağına

Allah razı olsun bu gece yatmadan hepimiz için dua ediyorum rabbim yüzünüzü güldürecek haberler aldırsın inşallah

Günaydın bebekler Gölge mi var bana mı öyle geliyo? Efekt falan yapıyodunuz siz bi el atıverseniz ay ilk defa gölge gördüm ama bilmiyorum siz söyleyin her açıdan çektim gölgede güneşte

Eklentiler

• IMG_3172.jpeg
    51,3 KB · Görüntüleme: 95
  • IMG_3174.jpeg
    203 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_3176.jpeg
    165 KB · Görüntüleme: 98
Günaydın bebekler Gölge mi var bana mı öyle geliyo? Efekt falan yapıyodunuz siz bi el atıverseniz ay ilk defa gölge gördüm ama bilmiyorum siz söyleyin her açıdan çektim gölgede güneşte
Hafif bir gölge görüyorum canım İnşAllah zamanla koyulaşır bak çok kaptırıp üzülmeni istemem belirgin pembe çizgi olana kadar gölge yokmuş gibi düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…