2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben sabah sipariş verdim kargoya verildi canım

Harikasın harikayız ben de öğlene kadar tutsam hcg içime birikse diyordum

Dil altı ateş ölçer kullananlar bana bir link mink bisey verir misiniz ne alacağımı bilemedim

Kızlar bu sabah profa gittim gayet olumlu konuştu kalp atışları basliyo vs dedi tam eve geldim az uzandım bı anda kanamam oldu Acile gidiyoruz hayırlısı için dualarınizi bekliyorum
Güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız sizinle allahin izniyle hiçbir şey olmayacak

Hamileyiiiiiiiiimmmmmmmm
Diyeceğim bir gün

Ayyy sanki bişeyler var gibi test bozuk da dağılmış gibi duruyor
Yok kız baktım baktım da yok yani. Ama çok bakınca gözlerim kamaşmış gibi oluyor çizgi belirip kaybolur gibi oluyor sadece Şu an çöpte. Bi daha baktım. En köşede pembelik daha yeni kayboluyor Bu da bana denk geldi heralde.

Aynen herkesin farklı oluyor. Mesela ben de bugün 36.6 gördüm eğer 36.5 olsaydı lekelenme olurdu bugün mutlaka. Ama 36.4 e indiği an direkt adet oluyorum :) çok enteresan mucizevi işleyen bir vücudumuz var ya. 36.6 da adet olmuyorsun 36.5 ile lekeleniyorsun sonra devamı geliyor inanılır gibi değil

Evet, bir de lab sonuçlarının olduğu bir site buldum barkod falan da yazıyorum yok yani sonuç yok
Hangi şehirdesin bilmiyorum kuzum ama kanı sağlık ocağında vermiştin değil mi? Eğer öyleyse ilinin devlet hastanesi sonuç bölümünden bakabilirsin oraya düşüyor çoğu yerde

Kızlar bu sabah profa gittim gayet olumlu konuştu kalp atışları basliyo vs dedi tam eve geldim az uzandım bı anda kanamam oldu Acile gidiyoruz hayırlısı için dualarınizi bekliyorum
canım öncelikle sakin ol inşallah birşey olmayacak bebişine.tüm topik sana dua ediyoruz.sonucu paylaş bizimle.merakta koyma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…