2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar az önce kaset test yaptım negatif bugün yumurtlamamın 10. Günü ama dün erken gebelik testinde çok hafif gölge gördüm. Acaba kaset test olduğu için çıkmamış olabilir mi 🥹 ikisini de ekliyorum
IMG_3161.jpeg
IMG_3111.jpeg

Yok kız baktım baktım da yok yani. Ama çok bakınca gözlerim kamaşmış gibi oluyor çizgi belirip kaybolur gibi oluyor sadece😄 Şu an çöpte. Bi daha baktım. En köşede pembelik daha yeni kayboluyor😄 Bu da bana denk geldi heralde.
Yarın tekrar yap bakalım inşallah test bozukdur da ikinci çizgi bozulmuş olsun 🙏🥰

Kızlar hepinize merhaba hayırlı cumalar🌸
Özelde hsg filmi çektirmek istiyorum 2 aydır olmuyor dersem çekmeme gb bi durum olabilir mi?
Ben 1 sene beklemek istemiyorum ne varsa şimdiden öğrenmek istiyorum.

Kızlar hepinize merhaba hayırlı cumalar🌸
Özelde hsg filmi çektirmek istiyorum 2 aydır olmuyor dersem çekmeme gb bi durum olabilir mi?
Ben 1 sene beklemek istemiyorum ne varsa şimdiden öğrenmek istiyorum.
Iki ay cok az bir zaman ama benim simdiki dusuncem olsaydi evlilik sûreme bakmaz cektirirdim cunku 1,5 yildir evliyim hicbir doktor cektirelim demedi ve gecen ay artik cektirdim ve ikisi de kapali cikti ô kadar kizdim ki kendime niye bu kadar zaman kaybettim diye..

Aynen herkesin farklı oluyor. Mesela ben de bugün 36.6 gördüm eğer 36.5 olsaydı lekelenme olurdu bugün mutlaka. Ama 36.4 e indiği an direkt adet oluyorum :) çok enteresan mucizevi işleyen bir vücudumuz var ya. 36.6 da adet olmuyorsun 36.5 ile lekeleniyorsun sonra devamı geliyor inanılır gibi değil
Makina gibi işliyor maşaAllah 😍

Iki ay cok az bir zaman ama benim simdiki dusuncem olsaydi evlilik sûreme bakmaz cektirirdim cunku 1,5 yildir evliyim hicbir doktor cektirelim demedi ve gecen ay artik cektirdim ve ikisi de kapali cikti ô kadar kizdim ki kendime niye bu kadar zaman kaybettim diye..
Teşekkür ederim çok çok kısa bir zaman olduğunu biliyorum ama doğuma 3 hafta kala bebeğimi kaybettim sonrasında genetik test yaptırdık şimdi 2 aydır deniyoruz sadece herkesin bekleme ve psikolojik dirayeti farklı benim malesef o kadar kuvvetli değil. Yaşım 32 olucak herşey vaktinde zamanında güzel diye düşünüyorum erkenden tedbir almak daha mantıklı geliyor.

X