2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım benim bomba gibi gelmişsin. Olmayınca boş verince de olmuyor çok takınca da olmuyor. Nasibi gelenin bahanesi olmuyor. Nasibi gelmeyenin de kırk tane bahanesi oluyor😁
Of ne konuştum beeee🤩
Neyse konumuza dönelim. İnofolic senin için iyi gelmediyse kullanma canım nasıl rahat hissediyorsan öyle davran. Bana iki aydır iyi geldiğini düşünüyorum bu yüzden kullanacağım yine.
Çakşır kökü suyu sipariş ettim iki şişe ama hala kargoya verilmedi ya. Ovulasyon sabah sipariş verdim kargoya verilmiş bile. Umarım benimkine yakalanmadan teslim alabilirim ona ahahhahajajahj test test test adam bıktı artık🤣🤣🤣🤣🤣🤣 çok takıyorsun her yerden test çıkıyor diyor e adam haklı biraz zaman geçsin yine birlikte gebelik testi de sipariş ederiz 🤣🤣
İnofolic kullanmaya adetin ilk günü başlayacağım yine çatlama olduktan sonra bırakacağım. Adetin 3 veya 4. Günü hafta içine denk geliyor okul başlıyor bir yandan, baktım Denizli sağlık hastanesine de randevular dolu istediğim doktorda. Ne yapacağım hiç bilmiyorum o huzursuz ediyor beni sadece.olmadı hastaneyi arayıp minnet rica bir şeyler yapmaya çalışacağım. Umarım doktor konusunda da her şey yolunda gider🤲🏻
Baktım test dün negatif bugün de ateş düştü, yeşil çay yaptım kendime oh mis yudumluyorum çok seviyorum♥️ ara vermiştim gebelik olursa varsa diye. İçeyim bari fena mı
Ateş konusunu kafana hiiiiiç takma her şeyi sorabilirsin yardımcı olurum. Uzman oldum o konuda🤣
Benim ateşim bu ay klomen sayesinde yüksek gitti sanırım progesteron hormonu iyi çalıştı bilemedim.
Şansımız değil, nasibimiz bol olsun. Bol bol bebeklenelim inşallah❤️❤️❤️
Ben sabah sipariş verdim kargoya verildi canım

Ben normalde 12.gün test yapacaktım ama şimdi şöyle bişey düşündüm. Bugün 11.gündeyim. Gün ortasında biraz çiş tutarak test yapsam nasıl olur? Hem negatif çıktığında 11.gün öğlen saati test mi yapılır tabi negatif çıkar diye kendimi avuturum, yarın sabah yapacağım test kadar keskin bi umut kesilmesi olmaz diye düşündüm😂 Kaç saat tutsam çişimi acaba? 😄
Harikasın harikayız ben de öğlene kadar tutsam hcg içime birikse diyordum 🤣🤣

Dil altı ateş ölçer kullananlar bana bir link mink bisey verir misiniz ne alacağımı bilemedim 😕

Kızlar bu sabah profa gittim gayet olumlu konuştu kalp atışları basliyo vs dedi tam eve geldim az uzandım bı anda kanamam oldu 😔 Acile gidiyoruz hayırlısı için dualarınizi bekliyorum
Güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız sizinle allahin izniyle hiçbir şey olmayacak 🙏🏻

💕💕💕 Kızlar ne durumdasınız? Regl olan ya da hamile olduğunu öğrenen var mı?

@Gizem2021 @royal5596 @Taranta babu @yelif10 @seloseymo52 @turuncummm @gunesin ezgisi @yenibirhayal @Valera @Boldi @Reydiya @ozuge @sed2 @mmelissaa @eylem91 @edahandro @Smyrnasi @ilayasil @UstaOzlem Linakiz Linakiz

💕💕💕 Kızlar sizlerin de BAT tarihleriniz yaklaştı ne durumdasınız?

@Conqueror123 @cns15 @kalburayuz @mirasanne @Keles6161
Hamileyiiiiiiiiimmmmmmmm
Diyeceğim bir gün 😁

Ayyy sanki bişeyler var gibi test bozuk da dağılmış gibi duruyor 🥰
Yok kız baktım baktım da yok yani. Ama çok bakınca gözlerim kamaşmış gibi oluyor çizgi belirip kaybolur gibi oluyor sadece😄 Şu an çöpte. Bi daha baktım. En köşede pembelik daha yeni kayboluyor😄 Bu da bana denk geldi heralde.

ölçümü yaparken her gün aynı saatte yataktan kalkmadan, ayağın yere basmadan, dil altından ölçüm yapıyorsun dimi :) herkesin ateşi farklı oluyor, mesela benim için 36.4 en yüksek ateştir bu zamana kadar gördüğüm, 35,8 de adet ateşimdir. sabah 35,8 görürsem öğlene kalmadan regl olurum :)
Aynen herkesin farklı oluyor. Mesela ben de bugün 36.6 gördüm eğer 36.5 olsaydı lekelenme olurdu bugün mutlaka. Ama 36.4 e indiği an direkt adet oluyorum :) çok enteresan mucizevi işleyen bir vücudumuz var ya. 36.6 da adet olmuyorsun 36.5 ile lekeleniyorsun sonra devamı geliyor inanılır gibi değil

Evet, bir de lab sonuçlarının olduğu bir site buldum barkod falan da yazıyorum yok yani sonuç yok 🙄
Hangi şehirdesin bilmiyorum kuzum ama kanı sağlık ocağında vermiştin değil mi? Eğer öyleyse ilinin devlet hastanesi sonuç bölümünden bakabilirsin oraya düşüyor çoğu yerde 🥰

Kızlar bu sabah profa gittim gayet olumlu konuştu kalp atışları basliyo vs dedi tam eve geldim az uzandım bı anda kanamam oldu 😔 Acile gidiyoruz hayırlısı için dualarınizi bekliyorum
canım öncelikle sakin ol inşallah birşey olmayacak bebişine.tüm topik sana dua ediyoruz.sonucu paylaş bizimle.merakta koyma

X