2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim akıntım 2 temmuz öğle saatlerinde kesildi. Kesilince çatladı olarak düşündüm ben. Doğru değil mi bu? Seninki ne zaman kesilmişti?
Ovulasyon testi yapmadıysan kesinlikle yanlış bir düşünce. Benim akıntı kesildikten 2 gün sonra çatlıyo mesela.

Yok yapmadım. Ama uygulamadaki tarihe de uyuyor gerçi bilemedim. Çok yoğun akıntı geldi bu ay, birden de kesildi. Ben yumurtladım diye düşündüm
Ovulasyon yapmıyorsan yumurtalama akıntın başladıktan sonra ve daha önceki aylarda da hangi gün yumurtladığını hesap ederek o haftayı full değerlendir mutlaka.

Kızlar aramızda femara kullanıp erken adet olan oldu mu.Feöara kullandım dün bitti.adetin 4.günü başladım 5 gün içtim.adetm biteli 4 gün oluyor.Bugün yine kanamam başladı.Bu femara yapıyor bunu sanırım.geçen ay kimyasal geçirdim ondan mı diye de düşündüm

Ay bilmiyorum hiç kullanmadım ancak bana 2 ay önce oldu bu durum. Adetim bitti 4 gün sonra yeniden başladı. 2 hafta full adettim.

Canım kimyasaldan dolayıdır ben klomen kullandım olmadı hiç ama öyle bir durum yaşayna varsa yazar kuzum tekrar adet oluyorsan bu günden sayacaksın bir adet bekleyip öyle başlasaydın keşke femara ya

Canım kimyasaldan dolayıdır ben klomen kullandım olmadı hiç ama öyle bir durum yaşayna varsa yazar kuzum tekrar adet oluyorsan bu günden sayacaksın bir adet bekleyip öyle başlasaydın keşke femara ya
Domyorum devam edebilirsin dedi.Bu son hakkımdı zaten.3.ayıö f3öarda.Bana hiç iyi gelmedi bu İlaç vücudu kendi haline bırakmak daha iyi sanırım

Canım hamilesin bu göbek çevresi ağrısı hamilelerde oluyor diye biliyorum. Umarım bebiş vardır. Bata kaç gün kaldı? Beş mi? Beş test aldığına göre

Ay bilmiyorum hiç kullanmadım ancak bana 2 ay önce oldu bu durum. Adetim bitti 4 gün sonra yeniden başladı. 2 hafta full adettim.
Ne ilginç ya.İnşalah devamı gelmez.İlişkidrn sonra başladı bikaç damla inşallah devamı gelmez.Perşembe randevum vardı yumurta boyutu için bakayım

Ovulasyon yapmıyorsan yumurtalama akıntın başladıktan sonra ve daha önceki aylarda da hangi gün yumurtladığını hesap ederek o haftayı full değerlendir mutlaka.
Bu ay yapamadım. Hatta koca bi 6 gün boşluk var Bayram falan derken evde değildik. Son ilişkiden 3.5 gün sonra çatlama oldu diye düşündüm. O çatlamadan 2.5 gün sonra ilişki oldu sonra da. Ama yine de adet yaklaştıkça umut yüklenmeye başladı

A Afratafrac bugün geldi kırmızılar sat 10 temmuz bat 6 ağu olarak guncelleyelim lütfen

Hormon değerlerine baktır canım kimyasaldan dolayı yükselmiş veya düşmüş olabilir. Regl düzenin etkilenmiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…