2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba kızlar, 7 temmuz piki gördüm 8 temmuz tahminimce çatlamam oldu. 8 temmuzu değerlendirdikten sonra sarı bi akıntım ve kötü koku geldi. İltihaplanma mı oldu acaba yaa ayaklarımıda üşütmüştüm bu aralar. 2 gündür akıntım çok az geliyo yine aarı sarı

Benimde hoşuma gidiyor görmek canım. Ama ben hamile kalınca kalp atışını duyunca imzalıcam inşallah düşükte hemen yapmıştım sonra düzeltememiştim üzüldüm gördükçe

E nabiza düşmediği zamanlar hastanenin bilgi işlemini arayıp onaylatinca e nabiza düşüyor

Hamile kalırsan %90 kız bebişin olur o halde

İstersen hızklıca doktora git. Daha döllenme filan da yok. 3-4 fitil ile varsa enfeksiyon sorunun çözülür.

Yaaaaa, keşke gündüz yazsaydım. Birazdan tatil için havaalanına gidiyoruz. 10gün yurtdışında olacağım. bu sefer çok niyetlenmiştim ya

Enfeksiyon olmuş olabilir canım devam ederse doktora git bence

Kızlar çok kötüyüm annemin böbrek yetmezliği var iki böbrektede stent takılı banyo yaparken stent çıkmış vajinadan doktora gidiyorlar kafayı yicem nolur dua edin
Çok çok geçmiş olsun canım ağrısı sancısı başka bir problemi var mı? İnşAllah hemen müdehale ederler sağlığı normale döner

Amin inşallah Allahım sınıyo beni hep üst üste geldi olumsuzluklar
Bazen sınavlarımız bizi çok zorluyor ama rabbim sabrını verir inşallah. Zorlu günler geçip gidiyor ama sonrasında güzel günlerin geleceğine inanıyorum. İnşallah annen iyileşir canım stentin çıktığını ilkkez duyuyorum stent olduğuna emin mi annen. Bende ameliyathane teknikeriyim ama stent çıktığını hiç duymadım

Evet mavi bi tel kablo gibi dedi bana böyle bişey mümkünmüş stent çıkarmış az çok bilirsin inşallah iyileşir

Öyle deme bebeğim çok zor biliyorum vardır bunda da bir hayır. Olumsuz bir durum olarak görüyoruz ama belki bu bir işaret, daha kötü bir olaydan korunuyorsunuz bu şekilde
Çok haklısın ama o kadar zorlu zaman geçirdimki annemle 3.evre kanser atlattı o süreç üstüne bu çok zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…