2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayy canım ya İn şa Allah🥹bebek gelişsin var ya hepiniz özelden isimlerinizi bana yazıcaksıniz bir bir hepinize dua edicem🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻şimdi sevinemiyorum
Oyy kuzum benim sende haklısın tabi. insanın daha önceden hayal kırıklıkları olunca sevinmek bile lüks geliyor. İnşallah bu hayal kırıklığı olmayacak hayallerinden bile güzel olacak inşallah 🙏
Alırız duanı tabi hamilelerin duası kabul olur, kim yok der ki buna ☺️

Oyy kuzum benim sende haklısın tabi. insanın daha önceden hayal kırıklıkları olunca sevinmek bile lüks geliyor. İnşallah bu hayal kırıklığı olmayacak hayallerinden bile güzel olacak inşallah 🙏
Alırız duanı tabi hamilelerin duası kabul olur, kim yok der ki buna ☺️
Aynen bunu yaşayan anlar bir tek.İn şa Allah canım🙌🏻

Güzel günler göreceğiz beraber canım 💜 evet benim yumurtlamam geçti beklemedeyim canım geçen ay yumurtlamayi tutturdum ama olmadı bakalım bu ay umarım olur 🙏🧿 senden de güzel haberler bekliyorum hasta masta yapacak birsey yok vallahi boynum tutulmustu yine de denedim🤣
İnşallah canım benim 🧡 aay hadi güzel haberi alırız inşallah 🙏 kürtajdan sonra benim düzen çok kaydı ovu testi aldım o yüzden ama o da saçma saçma sonuçlar 😅 valla ben de artık meyve sebze ne bulduysa enerji depolayayim bu haftayı boş geçmeyelim istiyorum her ay her ay bu takip olayı sıkıyor çünkü 😂

Kuzum rüyamda gebelik testi yapıyodum pozitifti ağlayarak her önüme gelene haber veriyodum bir anda uyandım gözlerim yaşlı bir şekilde 🥹 gittim hemen yaptım tahmini ovülasyonun 10.günündeyim bir şey çıkmadı test de bi garip kontrol çizgisi bile silik çıktı ekliyorum♥️
Bu test yüksek ihtimal pozitif gölge şeklinde var 😍

Kizlar bu duphaston hamilelik varsa bir şey yapmıyor yoksa adet söktürücü görevi görüyormuş galiba ama gene de bir iskillendim
Aksine, hamilelik oluşursa tutunmasını sağlıyor. Ben de kullanıyorum. Kullanmadğımda adet olamıyorum. Bir sıkıntısı yok.

A Afratafrac canısı kkahverengi akıntı başladı aksama kırmızıya döner güncelle 🤣🤣 de yolumuza bakalım beklenen adet tarihi 11.08.2023
Bat'ına ne yazalım. Bence kullanmaya devam et duphastonu ve bırakma. Gebelik oluşursa tutunmasını sağlıyor bebeğin. Doktorum bana reglin tam 16. gününde başlayacaksın sabah akşam içeceksin demişti. Hap bittikten 3-4 gün sonra regl oluyorum.

X