2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür atlattı yine atlatacak bebeğim. Çok güçlü bir annen var belliki😍 her zorluğun ardından kolaylık vardır canım bu zor günlerde geçecek
Valla siz burda benim ailem oldunuz iyi günümdeyse kötü günümdede sizinle paylaşıyorum hepiniz hakkınızı helal edin Allah razı olsun sizden 🥺🥺🙏🙏

Kızlar çok kötüyüm annemin böbrek yetmezliği var iki böbrektede stent takılı banyo yaparken stent çıkmış vajinadan 😭doktora gidiyorlar kafayı yicem nolur dua edin
Canım çok geçmiş olsun, hemencecik fark ettiği ve hızlıca hastaneye gittiği için inşallah bir sıkıntı yaşamayacak 🙏

Fark etmiş ama beni korkutan da şu yarısı çıkmış kalanını kendi çekmiş eliyle ya biyerine zarar verdiyse 🥺
Canını acıtmış mı çekerken? Yani bir zarar olduysa bile tedavisi vardır canım. İyileşir sen hiç endişe etme ☺️ Doğumlarda ameliyatlarda ne kesikler oluyor ama hepsi geçiyor canım annende iyi olacak emin ol

Canını acıtmış mı çekerken? Yani bir zarar olduysa bile tedavisi vardır canım. İyileşir sen hiç endişe etme ☺️ Doğumlarda ameliyatlarda ne kesikler oluyor ama hepsi geçiyor canım annende iyi olacak emin ol
Bana uzağım diye soylemıyo işte bi haber alsam içim rahatlıcak ya

X