2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnsanız, elbette korkacağız. Bu sevinmek kadar doğal bir duygu aslında. Ancak aşırıya kaçmamak lazım. Müdahale edemiyorsak kafayı rahatlatmaya bakacağız. İyi düşünelim iyi olsun her zaman. Yoksa stres, üzüntü bizim vücutlarımızı daha kötü etkiliyor.
Haklısın canım

Maşallah ya ilk sayfaya baktım da şimdi çok güzel, inşallah artarak devam etsin, sağlıklı hamilelikler olsun. Tablo beni motive etti😍
Bu ay olmasa da Ağustos da hepimiz hamileyiz ben inanıyorum 🙏🙏🙏
Niqu Niqu sonucunu bende heyecanla bekliyordum ama A Afratafrac haklı hem de çok haklı, karamsarlığı bırak artık güzel düşün güzel olsun🙏

Güzel günler göreceğiz beraber canım 💜 evet benim yumurtlamam geçti beklemedeyim canım geçen ay yumurtlamayi tutturdum ama olmadı bakalım bu ay umarım olur 🙏🧿 senden de güzel haberler bekliyorum hasta masta yapacak birsey yok vallahi boynum tutulmustu yine de denedim🤣
Kız sen ne zaman yazsan heyecan baskıyor beni . "Ne oldu yoksa belirtisi mi var pozitif mi çıktı" aklıma türlü şeylker geliyo 😂

P
Nasıl anlıyorsun kız erkek olduğunu? 🤔 Ben bakınca yuvarlak bsy görüyorum 😂
Plesentasına gmre canım plesenta solda bebek sagda ise erkek , plesenta sagda bebek solda ise kız tabiki yanılma oluyor canım tahminde bulunuyoruz sadece. Sen hamilelik kimligini imzalamadın mı belli degil burda hamile oldugun canım

Maşallah ya ilk sayfaya baktım da şimdi çok güzel, inşallah artarak devam etsin, sağlıklı hamilelikler olsun. Tablo beni motive etti😍
Bu ay olmasa da Ağustos da hepimiz hamileyiz ben inanıyorum 🙏🙏🙏
Niqu Niqu sonucunu bende heyecanla bekliyordum ama A Afratafrac haklı hem de çok haklı, karamsarlığı bırak artık güzel düşün güzel olsun🙏
Canımsın doktor çok geç aldı hastaları her kesi gecikmeyle aldı..bekleyen kadar öldüm resmen.Darısı sana canım😊🙌🏻

Şirinler kim ki?
🤭

1689001689379.jpeg

P

Plesentasına gmre canım plesenta solda bebek sagda ise erkek , plesenta sagda bebek solda ise kız tabiki yanılma oluyor canım tahminde bulunuyoruz sadece. Sen hamilelik kimligini imzalamadın mı belli degil burda hamile oldugun canım
Ben mayıs ayında hamile kaldım kuzum. Şuan 12 haftalığız 14nde doktora gitcem

1fafeyla 1fafeyla Niqu Niqu allah tamamına erdirsin kızlar, gözünüz aydın olsun insallah ❤️❤️

Bende erken gebelik testi siparis verdim cumaya kadar anca gelir dedim kargoya verilişi geç olanı seçtim ay bugün kargoya verilmis ve ankaradan geliyor kesin yarın elime geçer napıcam ben jdjdjshajja yapmasam da olmaz 🤣🤣🤣
Teşekkürler canım darısı senin başına inşallah o gebelik testlerin hepsine ihtiyacın kalmadan tek teste pozitifleri görürsün 😍

O dakikalar sana nasıl da uzun gelmiştir şimdi. Şükür ki bir sorun yok, inşallah olmayacak da.
Sen 9 ay sonra bu zamanlarda bebeğini emziriyor olacaksın 🙏
Ayy canım ya İn şa Allah🥹bebek gelişsin var ya hepiniz özelden isimlerinizi bana yazıcaksıniz bir bir hepinize dua edicem🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻şimdi sevinemiyorum

X