2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy Allah kucağına almayı kokusunu duymayı da nasip etsin inşallah 🥰🥰🥰 kaç gündür o kadar stresliydin ki artık rahat bir nefes alabilirsin 🌿
Evet günlerdir resmen kalbimin üstünde öküz oturuyor gibiydi . Dün sabaha kadar ayetel kürsi Meryem suresi falan okudum dinledim . Karından gözükmedi ilk beta istedi çıkınca gel ona göre vajinal vakalım dedi değeri görünce ağlayarak girdim 🥹😂 noldu diyo içerdeki herkes sonucu gördüm dedim ilk kez hamileyim dite ağlayan görüyoruz dediler 😂😂 doktor baktı hemen gözüktü nokta kadar bişeydi 🥹 buz gibi su döküldü sanki o anda başımdan aşağıya öyle bir rahatlama geldi 😁🥰

Merhaba bugün adete 7 gün var testi yaptım pozitif sanıyorum.3 gün önce kan testi 0.151 çıktı değer bu kadar hızlı artabilir mi?Lütfen cevap verin 😭 Predictor güvenilir test diye biliyorum
Canım çok erken belirginleşmiş bilemedim ama bebeğin seninledir umarım hayırlı olsun 🥰

Bakın ağlamaktan helak oldum rabbim nasip etti bana da 🥹🥹 çok şükür duasını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun 🥲🥲🙏🏻
melisaa93 melisaa93 A Afratafrac Niqu Niqu ve diğer kızlar
Yaaa canım benim çok çok mutlu oldum o kadar içim rahatladı ki vallahi bende çok korkmuştum rabbim yardım etti dualarımız kabul oldu 😍

Günaydınnnnn, yeni bir haftaya girdik. Umarım bu hafta da bolll bolll güzel haberler alacağımız bir hafta olur. Bu sabah gebelik testi yapacaklar ne durumdasınız acaba? 🥰

Kızlar siz ne durumdasınız 🥰 var mı gelen giden. Beni güncellemeyi unutmayın. 🤓

@bhykrttl Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi @beun8 @fiyonaprensesolan @doga @Deniz_61 @Cancanyus @babytoys @cey3406 @reyhani500 @Boldi @Madame butterfly @halles @cnlrm @YILDIS @IADK
Bende düzensizlik var maalesef duphaston içmeden adet göremiyorum o yüzden ilaca başladım

Böyle bir hadsiz tayfası da bana denk gelmişti düğün arefesi diye susmustum, geline dönüp hala emin misin bak deseydim keşke yanımdaydı kizcagiz 😁 cahillik resmen ya söylenecek çok şey var da işte bazı yerlerde susmak zorunda kalıyoruz ne yazık ki 🙄

Aynen canım maalesef agzi olan konuşuyor işte.
Sen nasilsin

Evet günlerdir resmen kalbimin üstünde öküz oturuyor gibiydi . Dün sabaha kadar ayetel kürsi Meryem suresi falan okudum dinledim . Karından gözükmedi ilk beta istedi çıkınca gel ona göre vajinal vakalım dedi değeri görünce ağlayarak girdim 🥹😂 noldu diyo içerdeki herkes sonucu gördüm dedim ilk kez hamileyim dite ağlayan görüyoruz dediler 😂😂 doktor baktı hemen gözüktü nokta kadar bişeydi 🥹 buz gibi su döküldü sanki o anda başımdan aşağıya öyle bir rahatlama geldi 😁🥰
Oh oh ❣️❣️ onlar ne bilsinler hep hamileyim diye sevinçli geliyorlar bizim neler çektiğimizi bilmezler ki 😅 Çok sevindim canım kötü günler geçti daha kötü günler(!) seni bekliyor hadi bakalım 🤣🤣🤣

Korunmasız sevişcez hop hamile kalcam kafasından çıktığım için hamile kalma oranım dolar gibi aniden yükselecek 😂

Mesajı da salalım;

Hepimiz hamileyiz, tatlı bebişler bize doğru gelin 😍 çok güzel anneler sizi bekliyor 😍
Çok tatlısın canımm 😍 ben de sonraki kontrolde çocuğun cinsiyetini ne hocam diye soracağım 😅 hamile değilim ama hamileymişim gibi davranırsam belki olur 😅 şaka bir yana böyle pozitif olumlamalar önemli. 🤰🍼 Hepimiz hamileyim

Bakın ağlamaktan helak oldum rabbim nasip etti bana da 🥹🥹 çok şükür duasını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun 🥲🥲🙏🏻
melisaa93 melisaa93 A Afratafrac Niqu Niqu ve diğer kızlar
Yaaa ben sana demedim mi boşa strese girdin bak çok güzel artmış degerin kesemizde orda saglıkla işerlesin inşallah canım çok sevindim

X