2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim kasigim agriyor canım sinir oluyorum beynimin bir oyunu bu kadar erken olamaz diyorum senin de agriyormus😅😘💜🧿

destinesiaa destinesiaa canım hastaneyi aradım genetik test sonucum çıkmış ama bu hafta başka bir doktor var benim gittiğim doktor haftaya hastanede en erken 19 una aldım. E nabiza düşmemiş ogrenebilecegim görebilecegim online bir yer var mıdır?
Yok canım ama biz doktora göstermeden önce sonucu aldık burda sordum hatta arkadaşlara ne anlama geldiğini sonucun. İstersen sen de alabilirsin sonucu önceden

bence normal canım sonuçta hamilelik bütün vücudu etkiliyor ve hormonlarının normale dönmesi vakit alacaktır.bende de hala oluyor defalarca doktora gittim bir problem yoktu.özellikle bu sancıları sormadım ama olsa bir şey söylerlerdi
Evet olsaydı söylerdi daha önceden böyle bişey yoktu hamile kaldığım da olmuştu azar azar ama bu kadar şiddetli değil şuan şiddetli oluyor enfeksiyon filan da olabilir gidince sorayım en iyisi içim rahat etsin

Evet olsaydı söylerdi daha önceden böyle bişey yoktu hamile kaldığım da olmuştu azar azar ama bu kadar şiddetli değil şuan şiddetli oluyor enfeksiyon filan da olabilir gidince sorayım en iyisi içim rahat etsin
Aynen canım sorsan için rahat eder. İnşAllah enfeksiyon değildir zamanla kendiliğinden geçer 🤲🏻

Bu arada kızlar erken gebelik belirtisi söyleyim size aklıma gelmişken şuan hamişlikten şüphelenen kuzularım varsa bi baksın ben denemiştim hamileyken doğru çıkmıştı. Vajina kısmının dudakları oluyor ya aşırı yumuşamıştı ilk belirtim buydu sizle de paylaşmak istedim 😇😇

Her şeyde bebek aramaya başladım.

1688994668300.jpeg

X