2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-10-17-33-05-17_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2023-07-10-17-33-05-17_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    39,6 KB · Görüntüleme: 35
Kızlaaar müjdeli haberler alanlara çok seviniyorum , sormak istediğim birşey var adete 7 gün var ve ovülasyon testim tekrar koyulaşmaya başladı , yapan var mı böyle ovülasyon testi ve yine birbirinden biraz farklılar 😀
Hamile olunca da koyulasiyor sen de bize güzel haber verirsin insallah🤩 birazdan bi ovulasyon ben yapayım bakalım ne durumda

Oh oh ❣️❣️ onlar ne bilsinler hep hamileyim diye sevinçli geliyorlar bizim neler çektiğimizi bilmezler ki 😅 Çok sevindim canım kötü günler geçti daha kötü günler(!) seni bekliyor hadi bakalım 🤣🤣🤣
Her türlü zorluğa göğüs germeye razıyım . Kendimi güçlü hisettim bugünden sonra . 😂😂😁😁

Kızlar keseyi gördüm çok şükür dış gebelik diğil..karından bekliyordum görücek diye ama göremedi ona üzüldüm sonuçta betam iyi..1 hafta sonra gel bakıcam diyor gelişmişmi..düşüklerim olduğu için progestan oksapar yazdı..bende dedimki tüp bebekten fazla kullanınca kanamam oldu ama kesince durdu..bana dedi önlem amaçlı yazıyorum bende durmadım tüp bebek doktorun hemşiresini aradım bana izin verdi dedi kullan..durumlar böyle canlar.Hepinize teşekkürler etiket yapadım ama gördüm mesajlarınızı😊🙌🏻

X