2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen kadın bilmiyor muhtemelen x y kromozonu nedir? Sperm nedir? Sayısı kalitesi nedir? Yumurta nedir? Gibi şeyleri 😅 ezbere konuşuyor. Erkeğin olur, kadının olmaz (muhtemelen menapozu kastediyor) diye kafasına yazmış. Çok takmadım da inşallah bir an önce bebişim gelse de böyle saçma muhabbetleri ortasında bulmasam kendimi 🙏🙏 normalde hiç alınmazdım da işte artık testte negatifi görünce bi hafif sarstı sözler 🙏🤰 iyiym şimdi sağolun kızlar hepiniz
Yok ya ben alınırım sinirim de bozulur ufaktan terslerim de çok isterdim takılmamayı.
Bir de bebiş gelse de kurtulamayacağız bu teyze teröründen ne yapıp edip yılan gibi sokacak bişey buluyorlar. Hiç sevmiyorum onları. Annem de birine laf söylese burnundan getiririm. Bana çok büyük saygısızlık geliyor yaptıkları. Ben eğitimimi almışım, okumuşum neyin ne olduğunu biliyorum. Tutup da daha dediğin şeylerin ne olduğunu bile bilmeyen, şans eseri hamile kalıp doğurdu diye bir kadının bana üstünlük kurmasına ben katlanamıyorum. Bunlara saygı falan da duymuyorum. Böyle büyüklük olmaz.
Bekarken evlilik için yapıyorlardı şimdi çocuk için. Yarın bir gün de doğurdum çocuğa laf ederler😄işte o zaman paralarım onları😄
Yemin ederim bu teyze terörü beni canavara çeviriyor. Gözlerimden ateş çıkıyor hissediyorum😆

Sağol kuzum miratech markası testin labo değil kuzum hatta şuan 40 larda filan diye takmin ediyorum beta laboda betam 60 dı göstermiyordu kırmızılar görene kadar umut var ben inanıyorum o bebiş buraya gelicek en kısa zamanda inşallah rabbim hepinize yaşatsın 🙏🥹
Oy Allah'a şükür labo değilmiş 🤣🤣🤣 edoş buna sevindi. Gene bir umut 14. Günümü bekleyeyim 🐣🐣🐣. Eneymm 60sa iyi. Allah'ım birden dönsün şu testimmm yaaa 🧿🤰🐣

Gabi
Yok ya ben alınırım sinirim de bozulur ufaktan terslerim de çok isterdim takılmamayı.
Bir de bebiş gelse de kurtulamayacağız bu teyze teröründen ne yapıp edip yılan gibi sokacak bişey buluyorlar. Hiç sevmiyorum onları. Annem de birine laf söylese burnundan getiririm. Bana çok büyük saygısızlık geliyor yaptıkları. Ben eğitimimi almışım, okumuşum neyin ne olduğunu biliyorum. Tutup da daha dediğin şeylerin ne olduğunu bile bilmeyen, şans eseri hamile kalıp doğurdu diye bir kadının bana üstünlük kurmasına ben katlanamıyorum. Bunlara saygı falan da duymuyorum. Böyle büyüklük olmaz.
Bekarken evlilik için yapıyorlardı şimdi çocuk için. Yarın bir gün de doğurdum çocuğa laf ederler😄işte o zaman paralarım onları😄
Yemin ederim bu teyze terörü beni canavara çeviriyor. Gözlerimden ateş çıkıyor hissediyorum😆
Tabi canım. Doğurunca da emziriyor musun? Mama mı veriyorsun? Normal doğum mu? sezeryan mı? Terörü başlayacak. Ah bu teyzeler ah. Bırak teyzeleri arkadaşlar bile yapıyor bunu malesef.

Eklentiler

• 355BAACE-6E94-418A-8ACE-649EEDFD616F.jpeg
    355BAACE-6E94-418A-8ACE-649EEDFD616F.jpeg
    146 KB · Görüntüleme: 81
  • 0988A44A-6C13-4305-A830-984728182A74.jpeg
    0988A44A-6C13-4305-A830-984728182A74.jpeg
    130,2 KB · Görüntüleme: 87
Sende de duygu sorunları var mı kuzum bi saçma ruh halim depresyonda gibiyim aynı anım anımı tutmuyor 🥺🥺
Evet kuzum hem aglayasım geliyor hemde çabuk sinirleniyorum. Sabah masterşef iziliyordum eray elendi diye aglıyordu ben gidiyorum yoksa bende aglıcam dedim 😂😂😂🙏

Gabi

Tabi canım. Doğurunca da emziriyor musun? Mama mı veriyorsun? Normal doğum mu? sezeryan mı? Terörü başlayacak. Ah bu teyzeler ah. Bırak teyzeleri arkadaşlar bile yapıyor bunu malesef.
Haklısın canım. Arkadaşlarımız da geleceğin teyzeleri sonuçta, böyle yetişiyorlar demek ki😄

Cancağzımmmm senin kopkoyu çıkıyordur dımı artık bakamadım pek buraya dün göremedim yaptıysan testi 🥰🥰🙏🙏
Dün ve bugün ki kuzum. Bu test ne kadar koyu gösteriyor bilmiyorum. 15. Güne kadar devam edecem

Eklentiler

• 6BB7353C-5868-42D9-9AD6-5C2B2E03CF65.jpeg
    6BB7353C-5868-42D9-9AD6-5C2B2E03CF65.jpeg
    44,7 KB · Görüntüleme: 73
  • EE970E66-E7ED-46F0-BA0B-A76F12CCDA65.jpeg
    EE970E66-E7ED-46F0-BA0B-A76F12CCDA65.jpeg
    141,4 KB · Görüntüleme: 76
X