2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Erkek de istediği zaman olmuyorki.hatta tüpbebek tedavisinin nedeni coğu zaman erkek infertilitesi oluyo.cahillik işte. Neden senin suçun oluyomuş çıkın o psikolojiden.sonuçta şuan uğraşıyosun en kısa zamanda da bulcak seni.Ne gelirse Allah tan o gönlümüzdekini biliyo

Bu insanlar neden herşeye burnunu sokuyor anlamış değilim.
Boşver canım unutmaya çalış. Zaten biz ne çekiyorsak hem cinslerimizden çekiyoruz.
Neyseki kayınvalidenler anlayışlıymış.
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun.

Aynen kadın bilmiyor muhtemelen x y kromozonu nedir? Sperm nedir? Sayısı kalitesi nedir? Yumurta nedir? Gibi şeyleri 😅 ezbere konuşuyor. Erkeğin olur, kadının olmaz (muhtemelen menapozu kastediyor) diye kafasına yazmış. Çok takmadım da inşallah bir an önce bebişim gelse de böyle saçma muhabbetleri ortasında bulmasam kendimi 🙏🙏 normalde hiç alınmazdım da işte artık testte negatifi görünce bi hafif sarstı sözler 🙏🤰 iyiym şimdi sağolun kızlar hepiniz

Son düzenleme:
ben pek bilmiyorum da ikilinin zararı mı var merak ettim.Bir de yaşla alakası nedir ve bu bahsettiğiniz test nedir?
Zararı yok.Benimde çok fazla bilgim yok ama yaş 35 geçince burdada çok okudum ikili testin sonuçu yüksek çıkıyormuş cevab yüksek çıkıncada boşuna belkide stres yapmış oluyorsun eğer aile isterse nipti testi yaptıra bilir kesin sonuç için.2 li yapsam 3 ve 4 bile var yani hep stres

Ben zaten test yapacqğından emindim😄 hayırlı olsun kuzum maşallah daha da belirgin🧿
Erken gebelik yaptım hep korktum bunda çıkmaz diye kuzum ama 2 bardak çaya rağmen Çıktı maşallah eşim bide ili çizgi net görmeden inanmam ben diyor bende gittim sabah 6 tane kaset test aldım yapayım hergün diye adam inanmıcak 😂

10 dpo yapmıcaktım aslında 2 bardak çay içmiştim merak ettiniz yapayım dedim kuzum 🥰🙏 çok şükür rabbim hepinize nasip etsin inşallah çıkmaz diyordum ben normal kaset testte 🥹🥹 @melegim can edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96
Eneym orda işte. Kız bu laboquik demi 😍😍 sen de göstermiş. Ben ümitlenmeyeyim bari ya, ben de göstermiyo.. kız sen kaşla göz arasında nasıl hamiş kaldın ya 🤗🤗🤗 çok inandık inandın, iki gün önce negatif diye üzülyüordun teselli ediyorduk, sonraaaaaa gözümüze soka soka geldi pembiş çizgin 😍😍😍😍🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍 annecimm ben burdayım dedi mucizen ♥️ maşallah kuzum, maşallah sana ve bebişine.

Inofolıc denemişmiydin balım
Yok kuzum onu denemedim ama şöyle bi ilaç yazmıştı kimyasala hamile kaldığım da doktor hem şase hemde hapı var şase mideme dokunmuştum hiç içmedim hapları içmiştim hamileydim bu ay da içinde 5 tane vardı belki faydası olmuştur belki olmamıştır bilmiyorum o 5 taneyi içtim

Eklentiler

• IMG_3959.jpeg
    IMG_3959.jpeg
    165,5 KB · Görüntüleme: 45
Yok kuzum onu denemedim ama şöyle bi ilaç yazmıştı kimyasala hamile kaldığım da doktor hem şase hemde hapı var şase mideme dokunmuştum hiç içmedim hapları içmiştim hamileydim bu ay da içinde 5 tane vardı belki faydası olmuştur belki olmamıştır bilmiyorum o 5 taneyi içtim
Olsun ne fayda ettiyse maşallah çok güzel etmiş minnoşşumuz geliyoooo 🤭🤭🥰🥰💃🤗💃

Eneym orda işte. Kız bu laboquik demi 😍😍 sen de göstermiş. Ben ümitlenmeyeyim bari ya, ben de göstermiyo.. kız sen kaşla göz arasında nasıl hamiş kaldın ya 🤗🤗🤗 çok inandık inandın, iki gün önce negatif diye üzülyüordun teselli ediyorduk, sonraaaaaa gözümüze soka soka geldi pembiş çizgin 😍😍😍😍🧿🧿🧿🧿🧿🧿😍😍 annecimm ben burdayım dedi mucizen ♥️ maşallah kuzum, maşallah sana ve bebişine.
Sağol kuzum miratech markası testin labo değil kuzum hatta şuan 40 larda filan diye takmin ediyorum beta laboda betam 60 dı göstermiyordu kırmızılar görene kadar umut var ben inanıyorum o bebiş buraya gelicek en kısa zamanda inşallah rabbim hepinize yaşatsın 🙏🥹

X