2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eminiz diyorsun teste gerek yok diyorsun kıpkırmızı çizgin orda zaten sağlıkla artsın değerin canımın içiiiiiiiğğğğ
Sağol kuzum teşekkür ederim gidip normal gebelik testi aldım az önce 2 bardak çay içtim diye çişimi yaptım akşama normal testte yapar atarım onda çıkar mı bilemiyorum erkende çıkıyor ama

İşte orada terslemen gerekiyor böyle hadsizleri

Ay sinir oldum o komşuya Sanane........
He erkekler makina gibi maşallah tık demiyor bi biz yamuluyoruz.

Oof gerçekten şu cahilce tavır yıldırdı artık ya. Bundan sonra herkes ağzının payını verse böyleleri bir daha cesaret edemez bence bu tarz konuşmalara. Her kadın hayatında bir dönemde böyle bir zorbalığa maruz kalıyor. Geçen sene bana da böyle saçma sapan konuşulmuştu ama o zaman çocuk düşünmedigim için ve düğün zamanı olduğu için aman ağzımızın tadı bozulmasin dedim ama bu sene çocuk düşündügum için aynı şeye maruz kalsam ağızlarının payını verirdim. Yani millete ne elelamin yatak odasindan ya çok sinirleniyorum. Azala azala bitsin şu cahil kesim

Kuzum ben sırf bu yüzden çocuk sorulur diye kimseyle görüşmedim. Çünkü sorulunca gözlerim hemen doluyordu. Boşver milleti. Millet cahil. Hiç üzülme dediklerini duyma. İnşallah mucizen bu ay seninledir çok çok çok dua ediyorum ama değilse de lütfen üzülme. Bir daha ki ay olur İnan bana güzel şeyler olacak

Bu insanlar neden herşeye burnunu sokuyor anlamış değilim.
Boşver canım unutmaya çalış. Zaten biz ne çekiyorsak hem cinslerimizden çekiyoruz.
Neyseki kayınvalidenler anlayışlıymış.
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun.

Testlerim gelmişş gel al noktasında Sizlerden görüp ilk defa internetten frelly aldım akşam eşim getirir ama testleri şimdi yapmicam diğer ay için aldım diye biliyor çünkü bu ay hiç beklemiyor zaten bişey yokki olmadı bu ay diyor, değerlendirmelerimiz az olduğu için Ama ben yarın sabah denicem bat 4 gün kalmış olcak, az da olsa umutluyum belki tutunmuştur minik belli mi olur hiç beklenmeyen anlarda gelmediler mi minikler

Erkek de istediği zaman olmuyorki.hatta tüpbebek tedavisinin nedeni coğu zaman erkek infertilitesi oluyo.cahillik işte. Neden senin suçun oluyomuş çıkın o psikolojiden.sonuçta şuan uğraşıyosun en kısa zamanda da bulcak seni.Ne gelirse Allah tan o gönlümüzdekini biliyo

pik canım. Bu testte bu kadar koyulaşıyor en fazla zaten. Bu akşa havuç tüket bolca çatlasın ve bugünden itibaren değerlendirmeye başlayın 3 gün aralıksız
Canım bugün de böyle çıktı.Sabah ateş de ölçtüm garanti olsun diye ama artmamıştı..En baştaki bugüne ait

Eklentiler

• IMG_5030.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_5004.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 34
BEn de yaşımda ötürü 2 li filan yaptırmayıp bu testten yaptırmayı planlıyorum. Çoook sevindim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…