2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

8199 isimli resimde baya görüyom çizgi digerlerinde göremedim ama. Galiba bu iş pozitife gidio

Sen bekle bekle erken belkide elinde test bol zaten yap yine sabah daha goze gelır bısey görürsek bu sefer tamam dıyecegım

Bugün çatlamadan sonraki 7.günüm aşırı modum düşük mutsuz ve halsiz hissediyorum anlam veremedim

Merve3553 Merviişş canım bugün test yaptın mı? Yazılanları detaylı okuyamıyorum iki gündür
Canım sende test yapıp negatif görmüşsün sanırım, ama hep söylüyorum kırmızılar gelene kadar hep umut var İnşallah çift çizgiyi görürsün
Hatta kuzenimde kırmızılar geldiği halde hamiş olduğunu öğrenmişti

Bu duyguları ben de çoğu zaman yaşıyorum. Ama demek ki onun da imtihanı bu belki başka hayatı olsa yine aynısı olacaktı diye düşünüyorum. Bir yandan da benimle beraber yasayacakmis bu durumu demekki diyip içimi rahatlatmaya çalışıyorum.
Üzülme kuzum bunların hepsi geçecek. Benim arkadaşım 2 yıldır evli 2.cocuguna gebe kaldı ona da sürpriz oldu. İçim bi fena olmadi değil ama bakıyorum eşi ile geçen boşanma, çocuk aldırma konuları açıldı aldatma vs.
Yani demem o ki Allah bizim için en iyisini bilendir. Başka dertler ile sınanmayalım insallah canim benim

Eşler gerçekten bizden çok etkileniyor. Üzülüyoruz kafaya takıyoruz o da bizimle beraber üzülüyor. Tabi ki üzülsün ağlasın ama kaç gün yaşayacağımız şu dünyayı kendimize zehir etmeyelim. Tedbiri alıp gerisini Rabbimize bırakalım. Geç de olsa olacak inşallah yeter ki sağlıkla gelsin miniklerimiz

Kızlar doktordan geldim şimdi kist oluşmuş o yüzden kanamam varmış duphoston verdi bu ilacı kullanan var mı aranızda daha önce gebelikle ilişkili bir ilaç mi

Coook güzel haberler al insallah sağlıkla al kucağına yavrunu

Kuzum bak seninle birebir aynıyız birebir. Anlatmıştım ben de. Benim doktorum da böyle diyordu. Özeldeki doktorum. Sonra ben bu yaz fakülte hastanesine gittim işte tahliller vs yapıldı regl olunca gel klomenle başlayalım dedi hamile kaldım. Ama tek etken kafam diye düşünüyorum bak gerçekten. Sene boyu neler yapmadım neler. Olmadı. O ay 3 Ayrı zamanda ilişki oldu tuttu. Ama kesinlikle olmaz kafasındaydım tedavi kafasındaydım yani o yüzden rahattı beynim. Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…