2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canım Amin🙌🏻Benim geç gelen mucize bebeğim bizi bırakmasın ya Rabbim🙌🏻🙌🏻🙌🏻Darısı sana kuzum senden güzel haberler bekliyorum☺️🙌🏻🙌🏻🙌🏻
İnsallah canim🥹 hayat telaşesine girdim yeni bir işe adım attım. Ne aşılama ne test aklıma gelecek durumda bile degil😂 benim için daha iyi aslında. Günümü bekler test yaparım ☺️ buraya da çok giremiyorum LÜTFEN gebe kalan olursa beni de etiketlesin🥰🥰

Kızlar kalp atışı duyulamadi malesef, kese etrafı da düzensiz, kese olması gerekenden aşağıda sağlıksız gebelik olabilir dedi malesef, büyük hastanenin radyolojisine yolladı oraya gidiyoruz şimdi 😔
Hemen bir doktorun yorumlamasıyla karar vermeyin canım başka hastaneye de gidin. İnşAllah doktor hatasıdır 🤲🏻

A Afratafrac melisaa93 melisaa93 kızlar size bir sorum var benim yumurtam 22si gece çatladı. 1 gün sonrasında mı saymaya başlıyorum yabancıların videolarını görüyorum da genel olarak böyle mi saymak lazım öyleyse bugün benim 6. Günüm mü oluyor
Evet canım çatlama gününü saymayacaksın. Çatlamadan sonraki güne 1 diyeceksin

Canım benimmm bu duygularını ben de yaşıyorum inan. Ve eşimin de bana dediği "sen üzüldüğün için üzülüyorum" oluyor. Kendimize zarar veriyoruz yani. Eşlerimiz bizden etkileniyor. Biz kendi kendimizi üzüyoruz. Ve şuan gerçek şu ki senin için çook çoook erken . Bir kaç gün geçince böyle net konuşabiliriz. Daha erken canım. Üzülme ve üzme, sloganımız bu olsun...

Ben sabahtan beri tüp bebeği düşünüyorum. Bi türlü cesaret edemiyorum 😟 kendimi kapana kısılmış gibi hissediyorum, çaresiz hissediyorum ama şunu da biliyorum, burada ne mucizeler gördük, elbet bizler için de bir mucize vardır kuzum.
İnşAllah o mucize bulur ikimizi de canım benim. Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. Yol zor ama sonu güzel olacak İnşAllah 🤲🏻 Aşılama yaptırmıştın dimi daha önce

Canım doktorum eşimle bana değerleriniz normal. Doğal yolla olur diyor. Hatta doktorum bana hiç takviye vermiyor. Bi tek klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştık. İki de aşılama oldum... Rahim filmini bile ben ısrar ettim öyle çekti.. doğal yolla olmaması için sebep yok diyor ama işte sebepsiz infettilete böyle birşey. Okuduklarım internet beni son zamanlarda daha çok etkilemeye başladı. Bu arada benim doktorum eskiden tüp bebek de yapmış birisi. Tecrübesi var. O sebeple tüp bebeğe şuan için gerek yok diyor. İşi bildiği için de güveniyorum aslında ama psikolojik olarak çok çok yoruldum.
O zaman rahatlamak sana iyi gelecek ☺️ A Afratafrac ın tarifi denedin mi? Bu ay İnşAllah gerek kalmaz ama regl olursan o kombinasyonu dene bence

Eşler gerçekten bizden çok etkileniyor. Üzülüyoruz kafaya takıyoruz o da bizimle beraber üzülüyor. Tabi ki üzülsün ağlasın ama kaç gün yaşayacağımız şu dünyayı kendimize zehir etmeyelim. Tedbiri alıp gerisini Rabbimize bırakalım. Geç de olsa olacak inşallah yeter ki sağlıkla gelsin miniklerimiz 🤗
İnşallah kuzummm 🤗 🙏🙏 senn bebişin karnında inşallah kuzum 😍♥️ 10 güne pozitif haberini alacağız Allah'ın izniyle

İnsallah canim🥹 hayat telaşesine girdim yeni bir işe adım attım. Ne aşılama ne test aklıma gelecek durumda bile degil😂 benim için daha iyi aslında. Günümü bekler test yaparım ☺️ buraya da çok giremiyorum LÜTFEN gebe kalan olursa beni de etiketlesin🥰🥰
Ayyy en güzelini yaptın canım vallahi bak gör o zaman nasıl geliyor😍😀bende pek giremiyorum canım etiket yapılınca görüyorum malesef şimdi çok heyacanlı dönemlerdeyim🫣

Onu nasıl hesaplıyoruz acaba
Ben bikaç ay öncesine kadar ovulasyon testi yapıyordum. Baktım akıntım ovulasyonla denk gidiyor. Sonra stres olmayayım diye test yapmayı bıraktım. Ama adetim de akıntıma göre gelmeye devam etti. Uzayan akıntım bittiğinde çatladığını anlıyorum ben. Ama galiba kişiye göre değişiyor.

Bu duyguları ben de çoğu zaman yaşıyorum. Ama demek ki onun da imtihanı bu belki başka hayatı olsa yine aynısı olacaktı diye düşünüyorum. Bir yandan da benimle beraber yasayacakmis bu durumu demekki diyip içimi rahatlatmaya çalışıyorum.
Üzülme kuzum bunların hepsi geçecek. Benim arkadaşım 2 yıldır evli 2.cocuguna gebe kaldı ona da sürpriz oldu. İçim bi fena olmadi değil ama bakıyorum eşi ile geçen boşanma, çocuk aldırma konuları açıldı aldatma vs.
Yani demem o ki Allah bizim için en iyisini bilendir. Başka dertler ile sınanmayalım insallah canim benim 🤲🏻
Çok haklısın canım insan en çok kendi derdini büyük görüyor. Neler neler var bugünümüze çok şükür 🤲🏻 Eşimin yanımda olduğunu hep hissediyorum. En zor günlerimde bile hep destek oldu sağolsun. Bu şekilde onu da mutsuz etmek istemiyorum genelde ona yansıtmamaya çalışıyorum ama bugün engel olamadım kendime.

Eminiz diyorsun teste gerek yok diyorsun 😍😍😍 kıpkırmızı çizgin orda zaten 😍😍😍😍 sağlıkla artsın değerin canımın içiiiiiiiğğğğ
Sağol kuzum teşekkür ederim gidip normal gebelik testi aldım az önce 2 bardak çay içtim diye çişimi yaptım akşama normal testte yapar atarım onda çıkar mı bilemiyorum erkende çıkıyor ama

Kuzum bak seninle birebir aynıyız birebir. Anlatmıştım ben de. Benim doktorum da böyle diyordu. Özeldeki doktorum. Sonra ben bu yaz fakülte hastanesine gittim işte tahliller vs yapıldı regl olunca gel klomenle başlayalım dedi hamile kaldım. Ama tek etken kafam diye düşünüyorum bak gerçekten. Sene boyu neler yapmadım neler. Olmadı. O ay 3 Ayrı zamanda ilişki oldu tuttu. Ama kesinlikle olmaz kafasındaydım tedavi kafasındaydım yani o yüzden rahattı beynim. Seni o kadar iyi anlıyorum ki ben
Ah bebeğim sen içine kaçtığında o kadar üzülmüştüm ki. Hatta o zaman bu kdar sohbetimizde yoktu. Sana nerelerdesin sesin çıkmıyor diye msj yazıyordum. Onun için beni anladığına eminim 🙏 ve hemen hemen aynı ilerliyor sürecimiz. Benim de bi içime kaçasın geliyor ama sonra size tutunuyorum bi şekilde. Hatta bu grup olmasa kesin kaçmıştım da burdaki kızların sayesinde kopmuyorum 🙏🙏 iki aşılamada da olmayınca yani diyorum ee daha ne gerekiyor. Her yolu denedim. Daha ne yapmam lazım. Başka yapılacak şey geriye sadece tüp bebek kaldı... Umarm bir mucize olur ve testim pozitife döner, hiç birşeye gerek kalmaz. Allah'ın eminim vardır bir bildiği ama çaresizlik çok zor. Önümüzdeki ay ne yapacağım bilmiyorum. Muhtemelen doktoruma gidip üçüncü aşılamayı olacağım ama onda bile umudum yok.

Biz şimdi tatilde kayınvalidemlerdeyiz. Bir teyze komşu geldi. Bebek nerde niye yapmıyorsunuz diye eşimle bana resmen bağırdı. Sonra döndü kayınpederime dedi ki; erkekler çocuk yapabiliyor da kadınlar bi süre sonra yapamaz hale geliyor, hormonları izin vermiyor dedi. Ay okları bana attı birden. Kayınvalidemler çocuk yaptığımızı bilmiyor bile ama yani yarın birşey olsa benden mi bilecekler gibi saçma sapan düşünceler geldi aklıma. Gelen misafir bile kadına hem cinsine yükleniyor. Kayınvalidemler iyi aklı başında insanlar ama işte çok tuhaf sohbetlere maruz kalıyorum ve üzüyor. Tam da denk geldi işte üst üste

X