2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Amin canım AminBenim geç gelen mucize bebeğim bizi bırakmasın ya RabbimDarısı sana kuzum senden güzel haberler bekliyorum
İnsallah canim hayat telaşesine girdim yeni bir işe adım attım. Ne aşılama ne test aklıma gelecek durumda bile degil benim için daha iyi aslında. Günümü bekler test yaparım buraya da çok giremiyorum LÜTFEN gebe kalan olursa beni de etiketlesin

Kızlar kalp atışı duyulamadi malesef, kese etrafı da düzensiz, kese olması gerekenden aşağıda sağlıksız gebelik olabilir dedi malesef, büyük hastanenin radyolojisine yolladı oraya gidiyoruz şimdi
Hemen bir doktorun yorumlamasıyla karar vermeyin canım başka hastaneye de gidin. İnşAllah doktor hatasıdır

Evet canım çatlama gününü saymayacaksın. Çatlamadan sonraki güne 1 diyeceksin

İnşAllah o mucize bulur ikimizi de canım benim. Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz. Yol zor ama sonu güzel olacak İnşAllah Aşılama yaptırmıştın dimi daha önce

Amin amiiin Umarım hepimiz mucizemize kavuşuruz kuzumm

O zaman rahatlamak sana iyi gelecek A Afratafrac ın tarifi denedin mi? Bu ay İnşAllah gerek kalmaz ama regl olursan o kombinasyonu dene bence

İnşallah kuzummm senn bebişin karnında inşallah kuzum 10 güne pozitif haberini alacağız Allah'ın izniyle

Ayyy en güzelini yaptın canım vallahi bak gör o zaman nasıl geliyorbende pek giremiyorum canım etiket yapılınca görüyorum malesef şimdi çok heyacanlı dönemlerdeyim

Onu nasıl hesaplıyoruz acaba
Ben bikaç ay öncesine kadar ovulasyon testi yapıyordum. Baktım akıntım ovulasyonla denk gidiyor. Sonra stres olmayayım diye test yapmayı bıraktım. Ama adetim de akıntıma göre gelmeye devam etti. Uzayan akıntım bittiğinde çatladığını anlıyorum ben. Ama galiba kişiye göre değişiyor.

Çok haklısın canım insan en çok kendi derdini büyük görüyor. Neler neler var bugünümüze çok şükür Eşimin yanımda olduğunu hep hissediyorum. En zor günlerimde bile hep destek oldu sağolsun. Bu şekilde onu da mutsuz etmek istemiyorum genelde ona yansıtmamaya çalışıyorum ama bugün engel olamadım kendime.

Eminiz diyorsun teste gerek yok diyorsun kıpkırmızı çizgin orda zaten sağlıkla artsın değerin canımın içiiiiiiiğğğğ
Sağol kuzum teşekkür ederim gidip normal gebelik testi aldım az önce 2 bardak çay içtim diye çişimi yaptım akşama normal testte yapar atarım onda çıkar mı bilemiyorum erkende çıkıyor ama

Ah bebeğim sen içine kaçtığında o kadar üzülmüştüm ki. Hatta o zaman bu kdar sohbetimizde yoktu. Sana nerelerdesin sesin çıkmıyor diye msj yazıyordum. Onun için beni anladığına eminim ve hemen hemen aynı ilerliyor sürecimiz. Benim de bi içime kaçasın geliyor ama sonra size tutunuyorum bi şekilde. Hatta bu grup olmasa kesin kaçmıştım da burdaki kızların sayesinde kopmuyorum iki aşılamada da olmayınca yani diyorum ee daha ne gerekiyor. Her yolu denedim. Daha ne yapmam lazım. Başka yapılacak şey geriye sadece tüp bebek kaldı... Umarm bir mucize olur ve testim pozitife döner, hiç birşeye gerek kalmaz. Allah'ın eminim vardır bir bildiği ama çaresizlik çok zor. Önümüzdeki ay ne yapacağım bilmiyorum. Muhtemelen doktoruma gidip üçüncü aşılamayı olacağım ama onda bile umudum yok.

Biz şimdi tatilde kayınvalidemlerdeyiz. Bir teyze komşu geldi. Bebek nerde niye yapmıyorsunuz diye eşimle bana resmen bağırdı. Sonra döndü kayınpederime dedi ki; erkekler çocuk yapabiliyor da kadınlar bi süre sonra yapamaz hale geliyor, hormonları izin vermiyor dedi. Ay okları bana attı birden. Kayınvalidemler çocuk yaptığımızı bilmiyor bile ama yani yarın birşey olsa benden mi bilecekler gibi saçma sapan düşünceler geldi aklıma. Gelen misafir bile kadına hem cinsine yükleniyor. Kayınvalidemler iyi aklı başında insanlar ama işte çok tuhaf sohbetlere maruz kalıyorum ve üzüyor. Tam da denk geldi işte üst üste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…