2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben bikaç ay öncesine kadar ovulasyon testi yapıyordum. Baktım akıntım ovulasyonla denk gidiyor. Sonra stres olmayayım diye test yapmayı bıraktım. Ama adetim de akıntıma göre gelmeye devam etti. Uzayan akıntım bittiğinde çatladığını anlıyorum ben. Ama galiba kişiye göre değişiyor.
Mesela benim sekiz gün önce yumurtam çatladı ama adetime daha on bir gün görünüyor acaba bu normal mi

Merhaba kizlar uzun zamandir takip ediyorum ama yazmamistm daha once iki bucuk yasinda bir oglum var tekrar bebek dusunmeye basladim bazi saglik problemlerinden dolayi. ovulasyon v.s yapmadım ama ilk bebegimde ovulasyonla takip ettigimde hep adetin 10. Yada 11 gunu yumurtlama goruyordum. Bu ayda 8 inci 9 uncu 12 ci ve 14 gunu degerlendirdim esim nobette oldugu icin bu sekilde degerlendrdm sizce tutma ihtmali nedir umutlanmalimiyim yoksa hic kendimi heveslendrmemelimiyim.

A Afratafrac melisaa93 melisaa93 kızlar size bir sorum var benim yumurtam 22si gece çatladı. 1 gün sonrasında mı saymaya başlıyorum yabancıların videolarını görüyorum da genel olarak böyle mi saymak lazım öyleyse bugün benim 6. Günüm mü oluyor
22 si gece de olsa o gün çatlamış. 23'ü 1. gün oluyor.

O zaman rahatlamak sana iyi gelecek ☺️ A Afratafrac ın tarifi denedin mi? Bu ay İnşAllah gerek kalmaz ama regl olursan o kombinasyonu dene bence
Çakşır hayıt suyu içtim kuzum ben baya bi süre. Hala evde var içebilirim onu. İnofolicin de vitaminlisini(promotil) kullanıyorum. Çörek otunu da denedim, midem de reflü gibi birşey var benim midemi mahvetti iki günden fazla yiyemedim 😅 . Tüm tuşlara basıyorum basıyorum olmuyor ya

Testlerim gelmişş gel al noktasında 😊 Sizlerden görüp ilk defa internetten frelly aldım akşam eşim getirir ama testleri şimdi yapmicam diğer ay için aldım diye biliyor çünkü bu ay hiç beklemiyor zaten bişey yokki olmadı bu ay diyor, değerlendirmelerimiz az olduğu için 😊 Ama ben yarın sabah denicem bat 4 gün kalmış olcak, az da olsa umutluyum belki tutunmuştur minik belli mi olur hiç beklenmeyen anlarda gelmediler mi minikler 👶❤️
Benimkilerde yarın geliyor🤗 Benim eşimde aynı seninki gibi canım bu ay çok az değerlendirebildik, olursa mucize olur diyor😅 inşallah uğur getirir bize freelyler 😍

Çakşır hayıt suyu içtim kuzum ben baya bi süre. Hala evde var içebilirim onu. İnofolicin de vitaminlisini(promotil) kullanıyorum. Çörek otunu da denedim, midem de reflü gibi birşey var benim midemi mahvetti iki günden fazla yiyemedim 😅 . Tüm tuşlara basıyorum basıyorum olmuyor ya
Bende de olmadı ama bu ayda devam edicem ☺️ Bir şekilde olacak

Kızlar adeti biter bitmez yumurtlama yaşayan var mı ya ? Adetin 8. Günü ovülasyon testi koyu çıktı 9. Günü silikleşti..
14/15 i gibi olması gerekmez miydi ?

Kızlar adeti biter bitmez yumurtlama yaşayan var mı ya ? Adetin 8. Günü ovülasyon testi koyu çıktı 9. Günü silikleşti..
14/15 i gibi olması gerekmez miydi ?
Canım sen kaç oldu aynı soruyu soruyorsun. Merak edip eski mesajlarına baktım konu başlığı da açmışsın bununla ilgili aşağıda. Paylaştığın 8. güne ait senin pik olduğunu düşündüğün test pik filan değil. T çizgisinin C den daha koyub olması gerkiyor innovitada. Yani test yapmaya devam et.

Malesef o kadar minnoş bi yapım var ki, ses edemiyorum. Kimse üzülmesin, bir daha nerde görecez diye sessiz sessiz oturdum. Çay koydum 😅
Valla kuzum ben attık çatır çatır ediyorum. İnsanlar kendilerinde herşeyi hak görüyor. Ama kimsenin bizim hakkımızda karar verme hakkı yok

Oof gerçekten şu cahilce tavır yıldırdı artık ya. Bundan sonra herkes ağzının payını verse böyleleri bir daha cesaret edemez bence bu tarz konuşmalara. Her kadın hayatında bir dönemde böyle bir zorbalığa maruz kalıyor. Geçen sene bana da böyle saçma sapan konuşulmuştu ama o zaman çocuk düşünmedigim için ve düğün zamanı olduğu için aman ağzımızın tadı bozulmasin dedim ama bu sene çocuk düşündügum için aynı şeye maruz kalsam ağızlarının payını verirdim. Yani millete ne elelamin yatak odasindan ya çok sinirleniyorum. Azala azala bitsin şu cahil kesim
Aynen ben de eskiden hiç önemsemezdim. Şimdi üzüyor ister istemez. Ama tepki versem çocuk yaptığım ortaya çıkacak diye diyemedim. Çay koydum 😅 şuan kimse bilmiyor çünkü. Çok şükür ailelerimize baskı yapmıyor 🙏 anlayışlılar ♥️

Aynen ben de eskiden hiç önemsemezdim. Şimdi üzüyor ister istemez. Ama tepki versem çocuk yaptığım ortaya çıkacak diye diyemedim. Çay koydum 😅 şuan kimse bilmiyor çünkü. Çok şükür ailelerimize baskı yapmıyor 🙏 anlayışlılar ♥️
Evet evet aileler de o şekilde olsa çekilmez bir hâl alır zaten 🙏

Testlerim gelmişş gel al noktasında 😊 Sizlerden görüp ilk defa internetten frelly aldım akşam eşim getirir ama testleri şimdi yapmicam diğer ay için aldım diye biliyor çünkü bu ay hiç beklemiyor zaten bişey yokki olmadı bu ay diyor, değerlendirmelerimiz az olduğu için 😊 Ama ben yarın sabah denicem bat 4 gün kalmış olcak, az da olsa umutluyum belki tutunmuştur minik belli mi olur hiç beklenmeyen anlarda gelmediler mi minikler 👶❤️
Bir pozitif daha geliyor inşallah ♥️🐣😍

10 dpo yapmıcaktım aslında 2 bardak çay içmiştim merak ettiniz yapayım dedim kuzum 🥰🙏 çok şükür rabbim hepinize nasip etsin inşallah çıkmaz diyordum ben normal kaset testte 🥹🥹 melegim can melegim can edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_3957.jpeg
    IMG_3957.jpeg
    122,2 KB · Görüntüleme: 94
  • IMG_3958.jpeg
    IMG_3958.jpeg
    136,2 KB · Görüntüleme: 98
X